Tipsport

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Tipsport - opinie

lucas : Wasze opinie na temat bukmachera Tipsport.

ostatni wpis July 9, 2011 10:46 p.m. przez baaarciu
Tipsport - adresy punktów i godziny otwarcia

lucas : Godziny otwarcia: Typ S Poniedziałek 10:00 - 17:00 Wtorek 9:30 - 19:00 Środa 9:30 - 19:00 Czwartek 9:30 - 19:00 Piątek 9:30 - 19:00 Sobota 9:00 - 16:00 Niedziela 9:00 …

Tipsport - informacje o firmie

lucas : TIPSPORT PL Sp. z o.o. 43-400 Cieszyn, ul. Stawowa 20 Strona internetowa: www.tipsport.pl e-mail: [email protected] tel.: (33) 854 19 33 - 35, fax : (33) 854 14 79 NIP: 548-243-87-88 …

Tipsport - stary zbiorczy temat

marcin-odra: Tipsport O firmie Fima Mega-Typ powstała na bazie doświadczonego zespołu specjalistów, ludzi legitymujących się najdłuższym doświadczeniem na polskim rynku bukmacherskim. Działamy w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów RP wydanego w …

ostatni wpis Nov. 1, 2009 11:45 a.m. przez tome
Pozostałe tematy
ostatni wpis
TipSport łączy się z Fortuną

doberman : Szanowni Państwo, Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczęliśmy rozmowy w sprawie przejęcia polskiej spółki Tipsport i włączenia jej w struktury Fortuna Entertainment Group. Jesteśmy przekonani, że proces ten przyniesie …

Handi

rifraf7 : Jak zagrałem w Tipsporcie Aseco - 1 set i nie było mozliwości stawiania na remis to w przypadku gdy jest 3:2 dla Rzeszowa to w tym buku mam zwrot, czy …

ostatni wpis April 19, 2011 4:47 p.m. przez jacek75
Jak założyć tipkonto w tipsporcie

mati1695 : Siemka chciałbym dowiedziec sie jak załozyc tipkonto w tipsporcie?

ostatni wpis Nov. 15, 2010 12:28 p.m. przez mxeon
GRADACJA ---> Co to takiego ?

golkeepersuczi : Witam . Kolega mi dziś puścił kipon składający się z 5 meczy . Zamiast w prawym górnym rogu na kuponie pisać ZW --- Czyli Zwykły kupon . Pisze Mi GRADACJA …

ostatni wpis Nov. 12, 2010 4:43 p.m. przez kartonik
Newsletter Tipsport

doberman : Nasz typer poleca na dzisiaj , Zapraszamy do korzystania z Newsletter Tipsport. LIGA SEGRES Braga - Nacional piątek 21.15 Piątkowy mecz w portugalskiej Superlidze pomiędzy Bragą i Nacionalem urasta do …

ostatni wpis Jan. 9, 2010 8:49 a.m. przez doberman
Tipsport polepsza wizualizacje oferty oraz kuponów

doberman : Witamy ! Miło nam poinformować, że Tipsport PL zgodnie z zapowiedziami zmienia systemy IT na swoich punktach. Nowy system generuje nowy standard oferty, która dla zdarzeń głównych dostępna jest T …

Konkurs Tip Sportu

doberman : MISTRZ TYPOWANIA - szybki 4-dniowy konkurs dla wybranych ! (edycja 1.1) Konkurs w tej edycji trwa od 28.11.2009 do 01.12.2009 Jak to działa ??? Bardzo prosto: ZALOGUJ SIĘ -> ZGŁOŚ …

Tipsport Poszerza ofertę !

doberman : Postanowiłem napisać maila do TIpsportu dlaczego ich oferta na tle innych bukmacherów jest taka słaba otrzymałem odpowiedź... Witam! BARDZO DZIEKUJEMY za dotychczasową "współpracę" i wybranie naszej firmy. Tym bardziej miło …

ostatni wpis Feb. 4, 2009 10:55 p.m. przez doberman
Czeski Tipsport

shaker : wiecie moze czy tipsport czeski jest takze internetowym bukmacherem czy tylko naziemnym? a jezeli jest to czy tez pobieraja podatek?

Tipsport w pubie Hattrick w Poznaniu

gryps : Polecam wszystkim poznanski pub Hattrick w ktorym oprocz ogladania meczow mozna teraz obstawiac kupony. Otwarty jest tam od niedawna punkt Tipsport czynny codzien do 21. Coz wiecej chciec piwko, mecze, …

Tip Sport - co sądzicie?

doberman : Bukmacher który powstał u mnie w mieście od niedawna heheh Całkiem spoko kursy wysokie bo nowy jak wiadomo jest to firma Czeska jak się dowiedziałem a co wy o nim …

ostatni wpis July 13, 2006 3:27 p.m. przez doberman
nOwy Bukmacher - TIPSPORT

mazaq : Niedawno powstał nowy bukmacher : http://www.tipsport.pl 😄 Sam tu gram więc polecam

ostatni wpis May 30, 2006 6:25 p.m. przez impulsive
Megatyp

nyhavn : www.megatyp.pl Maja smieszne kupony

ostatni wpis Feb. 1, 2006 8:49 p.m. przez gracz777
MegaTyp - nowy naziemny buk w Polsce

gracz777 : Nowa firma na rynku buków naziemnych w Polsce, mają najlepsze kursy i dobrą ofertę, tylko trochę mało punktów ale przeczytałem na czeskich stronach że są w grupie Tipsport czyli największego …

18 79

TIPSPORT PL Sp. z o.o.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.