Prywatne typy

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Statystyki

benek_27 : W tym temacie każdy podaje statystyki za dany miesiąc :!: A raz na 3 miesiące podliczamy całość swojej historii od początku pobytu w SZ. Zaczynamy od teraz - tzn. do …

Regulamin

benek_27 : 1. Każdy musi założyć swój temat i podawać w nim typy. 2. Każdy zobowiązany jest do comiesięcznych statystyk – skuteczność i yield :!: 3. Jeśli yield raz w ciągu dwóch …

ostatni wpis April 5, 2013 5 p.m. przez benek_27
Pozostałe tematy
ostatni wpis
salonowiec - MMA

salonowiec : Siema. W tym temacie tylko mma. Znam sie tylko na tym. KSW 22- 16 marca Kamil Waluś - Christos Piliafas Piliafas 2.08 Betsafe 1/5 Grek przewyższa umiejetnościami Polaka. Lepiej się …

mYYk

myyk : Tutaj wrzucać będę typy z konkretnym info, nie żadne public bety czy nie sprawdzone informacje.

ostatni wpis Jan. 19, 2014 1:43 a.m. przez myyk
xmarcinx

xmarcinx : Póki co za dużo typów tu nie będę wrzucał,sezon w kosza się skończył a nie śledzę za bardzo rozgrywek młodzieżowych. Jak zaczną grać seniorzy to na pewno coś się pojawi.

ostatni wpis Jan. 7, 2014 5:19 p.m. przez xmarcinx
jawek

jawek : Witam i mam nadzieję, że się przydam 😄

ostatni wpis Jan. 6, 2014 5:32 p.m. przez jawek
Tenis ziemny WTA - oferta selektywna

scotratez : Tenis ziemny Tenisem ziemnym interesuje się od kilku lat. Amatorsko uprawiam również tą piękną dyscyplinę. Ze względu na szeroką ofertę musiałem skupić się na konkretnym sektorze tenisa ziemnego i jak …

ostatni wpis Jan. 3, 2014 4:34 p.m. przez scotratez
Fanatyk kobiecych wdzięków...

fanatyk_1984 : Witam z tej strony Fan . Pasjonuje sie jesli chodzi o sport głownie koszykowka oraz tenisem , w mniejszym stopniu innymi dyscyplinami . Tutaj beda głownie typy z tenisa oraz …

SimonS

simons : Przede wszystkim witam 😄 Jak będe mial cos moim zdaniem ciekawszego to wrzuce. Mam nadzieje ze debiut nie bedzie negatywny. Nautico - Botafogo 1 DNB @2.00 2-2 zwrot opisany meczyk …

ostatni wpis Nov. 9, 2013 5:07 p.m. przez simons
c1amak

c1amak : Dyscyplina: Koszykówka Liga: 2.Hiszpania Spotkanie: GRUPO IRUÑA NAVARRA - C.B. TARRAGONA 2017 Typ: 2 ➕ 69:76 Kurs: 2,78 Pinek Stawka: 2/5 Kursy na to spotkanie zaczynały się mniej więcej tak: …

ostatni wpis Nov. 8, 2013 3:53 p.m. przez c1amak
swergoc

swergoc : Zaczynamy. Stawki 1-10j. #1 [biathlon] Vita Semerenko - Olena Pidhrushna ➕ ▶ Kurs: 1,65 ▶ Stawka: 2/10 Unibet +1,3j

ostatni wpis Oct. 29, 2013 6:47 p.m. przez swergoc
Fikus

feekus : towarzyski, nożna Luksemburg vs Finlandia @ 1.6 4/10 Sportingbet troche zawyżony kurs, Finowie mają paru grajków z choćby przeciętnego, europejskiego poziomu i to powinno wystarczyć, żeby ograć słabych Luksemburczyków.

ostatni wpis Oct. 12, 2013 1:40 p.m. przez feekus
rox :|

roxanne : zrodlo takie se wiec 1/10 bylo 2.60 i troche podpadalo nie wiem w sumie czy ktos tego gdzies nie dal juz zapewne zadna rewelacja :| kopana szwecja dywizja 2 sodra …

ostatni wpis Sept. 16, 2013 7:07 p.m. przez roxanne
MadAngel

madangelo : Witam :] Zrobiłem dobrze komu trzeba to zakładam temat :] Nigdy nie podawałem typów, nie prowadziłem żadnego tematu czy bloga itp bo jakos nie kreciło mnie udowadnianie ze jest sie …

Benek_23

benek_27 : Let the war begin... Rok 2009: Typy: 76 Trafione: 40 Zwroty: 2 Błędne: 34 Stawka całkowita: 222 Profit: ➕ 10.33 Yield: 4.5% Rok 2010: Typy: 14 Trafione: 6 Zwroty: 1 …

ostatni wpis Sept. 5, 2013 5:59 p.m. przez benek_27
Olo

olo : Witam, Benuś mi kazał prowadzić tu temat :-| Fixów tu raczej nie będzie, czasem może jakieś insidery, no i przede wszystkim moje typy, których nie podaję na forum, o niektórych …

ostatni wpis Sept. 3, 2013 7:21 p.m. przez olo
Ted

ted : Zapoznałem sie z regulaminem <sex>

ostatni wpis Sept. 3, 2013 1:01 p.m. przez ted
Obserwator (M) Typuje... Rozdział kolejny

obserwator-m : Błędy, pomyłki, value itp często i gęsto grane. Czasem coś wrzucę. Rozliczamy rzecz jasna realnie, więc spora część to będą zwroty, no ale spora nie znaczy wszystko. Z resztą wiadomo …

ruichi

ruichi : Zacznę inaczej i zupełnie nie ze swojego pola zainteresowań. Tip z zewnątrz: Atenas - Gimnasia - kosz, Argentyna Obie drużyny ze składami na pewne utrzymanie, obie oddają sobie punkty. Atenas …

ostatni wpis Aug. 10, 2013 11:33 a.m. przez ruichi
kostuchi

kostuchi : Witam. Typy jakie bede proponowal beda mojego autorstwa. Beda to typy raczej z lig latynoskich, czasem moze cos wskoczyc z Azji i innych dziwnych lig. Przestawilem sie na te ligi …

KOHORTA

kohorta : Zaczynamy Eurobasket U20 B - Runda wstępna 17:15 Luksemburg U20 - Macedonia U20 Typ: Luksemburg +22.5 pkt 2/5 Bet365

ostatni wpis July 13, 2013 2:38 p.m. przez kohorta
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.