Tobet

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Tobet - opinie

vader : W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Tobet. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a …

ostatni wpis July 2, 2014 5:27 p.m. przez abraxas
Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

vader : Jak dokonać depozytu (wpłaty). Istnieją cztery sposoby deponowania środków finansowych na nowoutworzonym koncie zakładów: za pomocą karty kredytowej, systemu Przelewy 24, zwykłego przelewu bankowego lub za pośrednictwem Moneybookers. Karta kredytowa …

Informacje o Tobet

vader : Ostatecznym właścicielem serwisu Tobet.com jest Nordic Gaming Group, zarządzająca serwisem za pośrednictwem firm należących do grupy. Nordic Gaming Group jest operatorem serwisów tobet.com , nordicbet.com oraz triobet.com na mocy licencji …

ostatni wpis Nov. 22, 2012 11:53 p.m. przez ted
Tobet - stary temat zbiorczy

mirek186 : Tobet - m a ktoś jakieś info o tym bukmacherze, wygląd ma jak Nordicbet w którym ma konto i jest wypłacalny itp. I można obstawiać w nim 4 ligę polską.

Pozostałe tematy
ostatni wpis
Problem z wypłatą pieniędzy

wieczor07 : Witam, Jako, że nie dostałem odpowiedzi w temacie "Wpłaty/wypłaty" prawie miesiąc, postanowiłem założyć nowy temat. Mam problem z wypłatą pieniędzy na tobecie. Weryfikacji jeszcze nie przeszedłem, ale gdy klikam w …

Weryfikacja wypłaty

kepol : Witam, więc mam zamiar przenieść się na Tobet'a lecz gdy czytam o tej monotonnej weryfikacji konta to czy się opłaca? W dodatku mieszkam u rodziców więc nie posiadam rachunków za …

limit?

sezmar : zarejestowalem sie, wplacilem 300 pln, dostalem 300 bonusa. zagralem 2 kupony liga europejska po 300, na tweente i az alkmaar, wygrane. teraz na wszystko moge postawic niewiele ponad 2 pln, …

3 promocje: zakład bez ryzyka 100zł, bonus powitalny 300% lub rejestracyjny 300zł

marcin-odra: Promocje w Tobet : Trzy wspaniałe oferty dla nowych użytkowników Tobet.com: - zakład bez ryzyka do 100PLN - bonus powitalny 300% do 15PLN - bonus rejestracyjny 100% do 300PLN Zarejestruj …

ostatni wpis July 1, 2013 3:49 p.m. przez makus16
źle rozliczony mecz siatkówki

czanto : postawiłem wczoraj wieczorem handicap na Holandie +1,5 seta wynik meczu 3:1 dla pomaranczowych a oni mi kupon rozliczaja jak przegrana dodam ze był to drugi mecz pierwszy 31 maja Holandia …

Blokada konta

jacolk : Otrzymałem od Tobet wiadomość o takiej treści You can query the money transfer transactions happened in latest 12 months! oraz zostało zablokowane moje konto. Konto nie było zweryfikowane. Problem jest …

Błędne rozliczenie kuponu

santoro86 : Witam, Niestety zawiodłem się na Tobecie, dzisiaj grając zakłady live tak oto rozliczyli mi wygrany kupon: Dutra Silva wygrał 9 gema do 40 więc kupon powinien być na ➕ a …

Polecenie wypłaty - Odrzucono

kruko12 : Dnia 27.02 zleciłem wypłatę w wysokości 79 zł na konto bankowe. Dnia 05.03 znowu spróbowałem i następnego dnia znowu odrzucono :/ A na adres e-mail przyszła taka wiadomośc : Your …

Weryfikacja konta w tobet

sobek1 : Dostałem maila od tobet po zleceniu wypłaty: Weryfikacja tożsamości. Prosimy o przedstawienie kopii jednego z poniższych dokumentów (musi on zawierać zdjęcie): - paszport - prawo jazdy - dowód osobisty - …

Nie rozliczone kupony "liveBet"

kryspin : Witam. Mam problem. Wczoraj grałem na "liveBet" piłkę nożną i ... do tej pory nie mam rozliczonych kuponów ... i wygranych i przegranych, a godzina na nich podana to 14:30 …

ostatni wpis March 2, 2013 4:17 p.m. przez kryspin
Rejestracja w Tobet

speedwayfans : Witam dzisiaj się zarejestrowałem w Tobet. Moje pytanie brzmi czy dostaje się zaraz po rejestracji link na [email protected] aby potwierdzić założenie konta? Pytam ponieważ nie dostałem takiego linku a mogę …

ostatni wpis Feb. 25, 2013 3:41 p.m. przez doberman
Prawidłowo rozliczone zakłady?

gumis1987 : Witam, chciałbym się z Wami podzielić sytuacją z wczorajszego sparingu Polonia Warszawa - Wisła Płock, który był rozgrywany 2x40 minut. Mecz na live oferował Tobet oraz bet365 . Po bramce …

ostatni wpis Feb. 6, 2013 4:40 a.m. przez miesza7
Uwaga na TOBET.com

edhansoft : Witam wszystkich forumowiczow. Jestem tutaj nowy, dopiero sie zarejestrowalem i chce Was wszystkich przestrzedz przed firma tobet.com/nordicbet.com/betsafe.com i wszystimi klonami grupy Nordic. Gralem w tobet juz chwile, i 17.09 zagralem …

ostatni wpis Dec. 1, 2012 5:37 p.m. przez edhansoft
Tobet - najgorszy bukmacher wszech czasów.

dawin : Witam Kilka dni temu wpłacilem na tobet.com pieniadze 300zl i otrzymalem bonus 150 tak wiec mialem 450 zl. Po 3 dniach udalo sie wygrac 1000 zl tak wiec chcialem wyplacic …

ostatni wpis Nov. 26, 2012 9:43 a.m. przez basikb
Zakład wszedł a Tobet nie zaliczył

gtwmarek : Witam postawiłem sobie zakład a Tobet mi nie zaliczył. ( nie moge wgrać obrazka , link youpict.pl/images/DuZY4.jpg JAK WIDAĆ Postawiłem na " Binghamton Senators " , a tak naprawdę przecież …

ostatni wpis Nov. 2, 2012 5:45 p.m. przez tobet.com
Opłata za nieużywane konto w Tobet

ja28 : Otrzymałem taką informację przekazaną przez Tobet (dziś): "Informujemy, że dokonaliśmy zmian w regulaminie, które weszły w życie 31.08.2012. W przypadku, gdy konto gracza nie jest aktywne 12 miesięcy lub dłużej, …

ostatni wpis Sept. 19, 2012 9:36 p.m. przez michupo
Gracz wygrał 100.000PLN na zakładach w Tobet!

tobet.com : Bardzo szczęśliwy był zeszły tydzień dla jednego ze stałych klientów Tobet, kilka "grubiej" postawionych kuponów okazało się trafionych. Łączna wygrana to ok. 100.000PLN! Poniżej link do skanów kuponów: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151042323882286.424704.102079487285&type=1

ostatni wpis Sept. 17, 2012 10:02 a.m. przez sick
KRECZ

kwiti : Postawiłem sobie under 17 gemów w meczu Kubler - Volandri, ale spotkanie zostało poddane przez Włocha przy stanie 7-5, 2-0. Chciałem zapytać, czy jest sens z nimi się kłócić? Bo …

ostatni wpis Sept. 15, 2012 10:59 a.m. przez kwiti
4z6, 5z7 itp.

michupo : Witam, chciałem sobie postawić kupon na Tobecie, coś w stylu 4z6, 5z7 jednak nie mogę znaleźć takiej opcji.. na bet at home nie miałem z tym problemu, a tutaj szukam …

ostatni wpis Sept. 13, 2012 4:19 p.m. przez edi8
Blokada konta i zwrot depozytu

rambo131 : Wpłaciłem 100zł na Tobet na dane matki. Wszystkie dane posiadacza konta były prawdziwe. Jednak grałem na nim ja. Gdy chciałem wypłacić pieniądze zostałem poproszony o wysłanie dokumentów. Dokumenty przesłałem i …

ostatni wpis Sept. 8, 2012 2:23 a.m. przez kuchcik
117 2,496

Informacje, pytania i odpowiedzi związane z firmą Tobet.

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.