Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Betfair

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Betfair - opinie

marcin-odra: W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Betfair. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a …

ostatni wpis 19 lutego 2017 12:06 przez gorge
Premium Charge - dodatkowa opłata/ prowizja - Betfair

vader : Informacji szukamy tutaj -> http://betfair-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5286 Czy Dodatkowa Opłata (Premium Charge) ma wpływ na moje konto? Dodatkowe Opłata zostanie nałożona na Twoje konto, jeśli w trakcie Twojej całej aktywności na Betfair, …

ostatni wpis 9 września 2016 04:36 przez q7dwa9
Informacje o Betfair

marcin-odra: Betfair Informacje o firmie i historia: Czym jest serwis Betfair ? Wszystkie zakłady w serwisie Betfair oferowane są przez użytkowników, którzy chcą obstawiać w sposób tradycyjny (zwycięstwo) lub chcą zaoferować …

ostatni wpis 17 lipca 2010 22:59 przez vader
Betfair - stary temat zbiorczy

rycerzx : co sądzicie o betfair? Niby nie ma marży, ale jak wyglądają te prowizje? Tak na marginesie:rozumiecie wogóle, o co tam chodzi?

ostatni wpis 21 sierpnia 2008 20:46 przez edman_90
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Rejestracja konta w Betfair i weryfikacja

shadowy86 : Ktoś zarejestrował nowe konto w Betfair? Odblokował stare? Jak wygląda weryfikacja?

ostatni wpis 23 maja 2019 13:24 przez michal89216
Jak to wkoncu jest z tą SK

efair : Jak to wkóncu jest z tą Słowakią. Piszę na czacie że mieszkam że żyje na Słowacji na stałe (tak faktycznie jest) i że mam już konto bardzo długo. Oni mi …

ostatni wpis 30 września 2017 07:44 przez jedrula
Betfair, a ustawa hazardowa

siemas99 : Witam. Zakładam temat, w którym chciałbym abyśmy informowali się wzajemnie na bieżąco jak ma się betfair do naszej nowej ustawy. Może ktoś dostanie od betfair jakieś informacje jak sytuacja się …

ostatni wpis 16 czerwca 2017 02:47 przez ruffus
Your bets could not be placed?

d2000 : Witam, mam problem na betfair z sportsbet. Mianowicie, kiedy probuje obstawic cokolwiek dostaje komunikat: "Your bets could not be placed. See below. There was a technical error!" Mial ktos cos …

ostatni wpis 13 kwietnia 2017 15:56 przez d2000
Wypłata z betfair

niezlyfart: Wypłacał ktoś Betfair > Neteller? Po jakim czasie od zlecenia kasa na netku?

ostatni wpis 31 marca 2017 11:50 przez egreg
Betfair i hendicap azjatycki

hevi26 : Hejo, Mam do Was pytanie odnośnie bukmachera Betfair. Do tej pory obstawiałem na Bet365, ale z przyczyn wiadomej ustawy hazardowej wycofuje się on z Polski i przeniosłem się na Betfair …

ostatni wpis 28 marca 2017 19:48 przez edi8
betfair holadnia

santi90 : WItam, Czy ktos z forumowiczow mieszka na ta chwile w Holandii ? Pilna sprawa 8-)

włam na konto

janusz_tracz : zdarzyła mi się dziś bardzo dziwna rzecz, otóż logując się wieczorem na konto stwierdziłem iż nie zgadza mi się jego stan, prześledziłem historię i zauważyłem w okolicach południa zakłady których …

ostatni wpis 20 marca 2017 09:14 przez janusz_tracz
Problem z jezykiem strony

ariakis : Witam! Na szybko: Mieszkam w Danii i mam konto z ustawionym jezykiem angielskim,wszystko dzialo ok do dzisiaj kiedy to caly czas mialem strone po dunsku, po zalogowaniu pojawiala sie strona …

ostatni wpis 23 lutego 2017 02:26 przez ariakis
Krok po kroku

siemas99 : Witam. Mam pewne problemy ze swoim kontem na betfair. Mam zamiar założyć nowe na żonę. Rozumiem ,że kolejność jest taka, chodzi mi o to żeby nie było różnych problemów z …

Betfair - kuriozalna sytuacja

norbertb : Witam po tym jak próbowałem wpłacić kartą Skrill pieniądze zablokowano mi konto. Kazano mi wysłać dokumenty, wysłałem je w środę pod adres [email protected] . Mamy niedzielę i cisza. W sobotę …

ostatni wpis 18 stycznia 2017 00:54 przez norbertb
Nowy wygląd Betfair

panika : Witam, Ktoś się orientuje czy można przywrócić stary wygląd? Teraz to jest jakiś bubel, który pokazuje nam tylko spotkanie, czas i kursy na 1x2🔴 Kiedyś, jak każdy pamięta na przykładzie …

ostatni wpis 8 stycznia 2017 14:50 przez q7dwa9
Jak uniknąć przewalutowań

jacksparrrow : Witam Konto na betfair mam w EUR jak wiekszość zapewnie, do standardowych buków zawsze robilem przelewy skrillem, na betfair mialem symboliczne 250EUR chcialbym grac za wiecej na betfair teraz, glownie …

Kupon naziemny

kodijak93 : Gdzie na stronie betfair moge wpisac numer kuponu (zawarty naziemnie) zeby spr czy jest na ➕ ??

Pomoc z wypłata

siemas99 : Witam. Mógłby mi ktoś pomóc. Chodzi mi o wypłaty z betfair. Konto mam zweryfikowane i do tej pory wpłaty dokonywałem poprzez ściągniecie środków z karty z polskiego banku. Dziś aktywowałem …

ostatni wpis 6 listopada 2016 13:18 przez adikos
Zmiana waluty na koncie

pcsx4: Jest taka możliwość bo aktualnie mam konto Betfair w GBP ale chciałbym zmienić tą walutę, ktoś może już zmieniał lub próbował? Jeśli by ktoś wiedział jak to wygląda to dajcie …

Betfair oszuści

tomex11 : siema nie spodziewałem się tego po tej firmie, ale jaja niezłe ...... Zagrałem dwa mecze z jednego turnieju tenisa , oba grały w tym samym czasie i tak pierwszy mecz …

Bardzo proszę o pomoc i wyjaśnienie

arkady202 : Witam Chciałbym prosić o wyjaśnienie pewnej rzeczy. Gram często w Betfair na Over/Under. Powiedzmy, że jest mecz piłki nożnej, w którym stawiam na Under2,5 gola. Wynik meczu to 0:0. Kurs …

Betfair - nagrody do wylosowania

skyrimka : https://promotions.betfair.com/wish-upon-a-bonus Po zalogowaniu wyświetla sie 3 fioletowe kulki wybieramy jedna i możemy trafić jakas nagrodę do kasyna. Wczoraj dostałem 5 darmowych spinów, a dzisiaj 1 funt na grę. Z tego …

Betfair i konto skrill innej osoby

radek1290 : Witam. Mam pytanie, gram na koncie betfair które jest na brata ale wpłaty robiłem z konta skrill które jest na mnie. Zamierzam wpłacić 200e na trading tylko pytanie brzmi czy …

1 317 1 772

Informacje o giełdzie zakładów Betfair.com

Moderatorzy
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.