Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

PinnacleSports

Pozostałe tematy
ostatni wpis
brak wplaty z mb

gajdzik92 : Witam Dopłacilem sobie 50 zl do konta ale z innego maila niz podany przy rejestracji(ale dane te same). Pieniedzy jak nie bylo tak nie ma, co zrobic w takim przypadku …

ostatni wpis 14 kwietnia 2013 20:15 przez lysys
strona sie nie laduje

wiesiu : Dziala Wam Pinnacle ? bo mi sie nie laduje strona. Moze wiecie w czym problem? Za info z góry dzieki !

ostatni wpis 28 lipca 2010 09:35 przez wiesiu
Rozliczenie handicapu -0,5

elektryk : Wie ktoś jak pinnacle rozlicza handicap -0,5 jeśli jest wynik 0-0? (np w mlb po 5 inningach)

ostatni wpis 5 czerwca 2010 01:12 przez chodnik
Darmowa wypłata raz w miesiącu?

ccooll : Może mi to ktoś przetłumaczyć bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem ze tylko raz na miesiąc można wypłacać kasę bez pobierania prowizji. Clients who do not use our free account …

ostatni wpis 22 kwietnia 2010 16:32 przez bludek
Czy w PinnacleSports wymga się wysłania skanu dowodu ?

misiek1212 : Witam,mam takie pytanie czy PinnacleSports wymaga skanu dowodu? by móc wypłacić pieniądze ?

ostatni wpis 14 marca 2010 20:29 przez zbiniu30
Awaria strony pinnacle

terkin : Czy możecie mi sprawdzić czy otwiera się wam pinnacle bo mi od południa nie chce i nie wiem czy to ich problemy czy też moje?

ostatni wpis 27 lutego 2010 12:42 przez vader
limit na stawke (pytanie do osób grających reguralnie w pinnacle)

turbodymoman : Siema mam pytanie dotyczace Pinnacle a wlasciwie limitow na stawki.Czy w pinnacle mozna bez problemu zagrac singla za 3-4tys zl? pytanie adresuje do osob ktore graja regularnie w pinnacle poniewaz …

ostatni wpis 26 lutego 2010 21:14 przez sekular
Polecenia i Pierwszy depozyt

izajasza53 : Jest jakaś promocja dla nowego gracza w Pinnacle? A rejestracja przez link polecający co daje Polecającemu jak i mi?

ostatni wpis 23 lutego 2010 09:30 przez mikels
co to jest

s.i.c. : czesc sory za moze lamerskie pytanie... co oznacza "pk" w zakladach na pinnacle? przy pilce takie cos mozna spotkac... jest tez np. pk and +0,5 dzieki za pomoc

Dziwne opcje przy remisach NHL

grzesko : Witam. Problem dotyczy tego co poniżej w nie potrafię rozkminić do czego jest Risk a do czego To win Takie opcje mam przy próbie obstawienia czy padnie remis czy tez …

ostatni wpis 5 lutego 2010 19:11 przez vader
Problem ze zrozumieniem zkładów under/over w Pinnacle

deemer : Witam Nie do końca rozumiem sposób w jaki Pinnacle oferuje zakłady under/over. Np: Kursy na under w pewnym meczu: UNDER 2 - 2.380 UNDER 2 and 2.5 - 1.980 UNDER …

ostatni wpis 23 stycznia 2010 19:42 przez deemer
Pinnacle - duble

mag84 : czy można w pinnacle: 1. grać dubelki ?? Dopiero co się zarejestrowałem i jeszcze do tego nie doszedłem 😄 2. zmienić na j.polski ??

ostatni wpis 16 stycznia 2010 11:54 przez mag84
Moneylines w Pinnacle

gee : Czy może ktoś mi pomóc i wyjaśnić o co chodzi z tymi liczbami moneylines bo nie kumam tego. Dlaczego przy danym spotkaniu jest np liczba -108 a przy innym +368 …

ostatni wpis 15 stycznia 2010 02:53 przez daavid5
Football AM

maras255 : zna może ktoś zasady na pinnaclessports dotyczące futbolu amerykańskiego?

ostatni wpis 3 stycznia 2010 00:19 przez aleksei
Czy Pinnacle umożliwia granie kuponów AKO?

damianns : Witam, Czy Pinnacle umożliwia granie kuponów AKO? Czy może jak w przypadku Betfair jedynie single? (takie wysokie kursy w Pinnacle, że aż dziw bierze, że to może nie być giełda).

ostatni wpis 26 grudnia 2009 20:08 przez daavid5
Polskie czcionki podczas rejestracji

szyman4 : Pierwszy raz zakładam konto na buku który nie ma języka polskiego i czy będzie to jakiś problem jeśli nie będzie w danych osobowych polskich liter tzn w imie nazwisko i …

ostatni wpis 7 grudnia 2009 21:19 przez vde
Problemy z pinnacle

maras255 : Od 2 dni posiadam problem z włączeniem strony internetowej pinnaclesports. Problem polega na tym, że połączenie zostaje zresetowanie automatycznie. Miała ktoś może taki przypadek ponieważ wszystkie opcje już mi się …

Nie dostałem bonusa :(

marekdx280 : Witam, w 2 dni temu wpłaciłem 1k PLN do tego buka i nie dostałem żadnego bonusa. :kwasny4565: Z tego co piszą w regulaminie to bonus jest przyznany od razu po …

ostatni wpis 9 listopada 2009 18:39 przez simons
PinnacleSports - zawieranie zakładów

krychu15 : Witam, mam pytanie dotycząca bukmachera Pinnacle Sports, czy posiada on możliwość zawierania zakładów typu "obie drużyny strzelą gola?" itp? Bo ja niestety nie mogę czegoś takiego znaleźć po za handicapami …

ostatni wpis 1 listopada 2009 11:09 przez giancardi
Under 2.5 and 3 - pinnacle

heri18 : Znalazlem jakis tam mecz, i jest do wyboru: Under 2.5 - (kurs 2.47) Under 2.5 and 3 - (kurs 2.03) Under 3 - (kurs 1.81) Czym sie rozni "under 2.5" …

39 160

Wszystko na temat amerykańskiego bukmachera PinnacleSports

Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.