Cykl Turniejów Paradise Poker

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Regulamin i informacje o turniejach

marcin-odra: Regulamin Turnieje pokerowe są organizowany przez forum.bukmacherskie we współpracy z firmą Sportingbet.com Jeżeli nie masz konta w tej firmie, zarejestruj się już teraz: www.sportingbet.com Aby wziąć udział w turnieju trzeba …

ostatni wpis Dec. 1, 2008 6:15 p.m. przez luk237
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Pytania i niezgodności cd2

rpg : Pierwotny temat nadal zamknięty więc albo otwieramy tamten i usuwamy ten albo jedziemy tutaj. Chciałem tylko poinformować, że wreszcie dostałem żetony za listopad. Trochę sie trzeba było naczekac. Dostał już …

ostatni wpis Jan. 24, 2009 11:04 p.m. przez midel
Zapisy do turniejów

marcin-odra: W tym temacie można się zapisywać do turniejów. Zgłoszenia mają wyglądać następująco: Marcin-Odra / (login z ParadisePoker) --- Następna osoba powtarza zgłoszenie osoby powyżej swojego postu i dodaje swoje dane)

ostatni wpis Jan. 11, 2009 2:40 p.m. przez ghs
Turniej 22 grudzień 20:00

michau : Hasło do dzisiejszego turnieju to.... o odpowiedniej porze się pojawi ;)

Turniej 8 grudnia o godzinie 20:00

marcin-odra: Dzisiejszy turniej dzisiaj się odbędzie o godzinie 20:00

ostatni wpis Dec. 22, 2008 7:05 p.m. przez spoun
Pytania i niezgodności

matiq : No wszystko fajnie, tylko mam pytanko czy turnieje beda tylko 4 i drugie, czy hasla na priv nie mozna troche wczesniej rozsylac? Bo 2-3 minuty to troche malo moze byc …

ostatni wpis Dec. 15, 2008 7:54 p.m. przez bam14
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.