Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Betgun

Przyklejone tematy
ostatni wpis
Wpłaty i wypłaty w Betgun

al_capone : Minimalna stawka: 1zł Minimalna wpłata: 16zł Minimalna wypłata: nie ma min. wypłaty Rodzaj wpłaty: • Przelew (realizacja do 2 dni roboczych - bank pobiera prowizję - wpłata od osób trzecich …

ostatni wpis 6 sierpnia 2017 16:14 przez adikos
Betgun - opinie

daimler : BetGun Bardzo dobrze ze powstał ten temat, Betgun jest jednym z najlepszych bukmacherów w sieci. Jest niezawodny i sprawdzony jeśli chodzi o wypłaty. Sam tam gram i jestem zadowolony, super …

ostatni wpis 6 sierpnia 2017 15:50 przez piterek126
Informacje o Betgun

al_capone : Betgun Firma Betgun istnieje od początku 2006 roku. Bukmacher ten, umożliwia swoim klientom na szybkie, proste i wygodne obstawianie. Na betgun.com znajdziemy szeroką ofertę, o przyzwoitych kurach. Dzięki bardzo dobrym …

ostatni wpis 6 sierpnia 2017 15:46 przez piterek126
Promocja w Betgun: do 120zł bonusu na START!

al_capone : Promocja w Betgun SUPER PROMOCJA: Zgarnij do 120zł bonusu!! Bukmacher Betgun oferuje nam wyśmienitą ofertę. Dokonaj pierwszej wpłaty, otrzymasz 30% bonus od wysokości depozytu. Zgarnij nawet 120zł!! Poniżej mała instrukcja: …

ostatni wpis 25 stycznia 2012 13:25 przez favago
Pozostałe tematy
ostatni wpis
Betgun zarekwirował duże pieniądze

bonaventura : Dzień dobry, Sprawa jest prosta. Wraz z kilkoma znajomymi posiadaliśmy u tego bukmachera - łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Bukmacher z początkiem lipca poinformował, że kończy działalność pod koniec miesiąca oraz …

ostatni wpis 21 lipca 2017 23:11 przez awax
Dość szybko narzucane limity

koper : Może napiszecie jakie macie limity? Czy naprawdę szybko je narzucają?

ostatni wpis 16 czerwca 2016 07:58 przez patrixo
Krecz - Betgun

andrzejpaulo : Wie ktoś może jak rozliczany jest krecz w tenisa w betgun ? rozliczyli mi kupon jako przegrany

Walkower

andrzejpaulo : Czy ktoś orientuje się jak wygląda Walkower w betgun ?

Freebety

mistrzpawel : Po kilka razy w miesiącu dostaję emaile na temat promocji którą jest losowanie najczęściej 10 freebetów po kilkanaście złotych. Aby móc wylosować jakieś freebety trzeba zrobić depozyt i jakaś tam …

WTA & ATP Miami Free Bet - Betgun

sav1ola : W słonecznym Miami odbywa się właśnie turniej WTA. Rok temu wygrała tu nasza Radwańska, w tym roku jest już w półfinale gdzie zmierzy się z faworytką gospodarzy Sereną Williams. Z …

Weryfikacja

krom : Jak wygląda weryfikacja w betgun ?

ostatni wpis 4 marca 2013 14:04 przez soltysiao
Uwaga -Betgun nowy pomysł na zabieranie kasy

turecki : Grałem tam parę lat ,ale ostatnio pobrali mi drugi raz opłatę za wypłatę w wysokości 80zł z dopiskiem pkt2.8.2. Sprawdzałem ten pkt i nie widzę nic co mnie dotyczyło-obrót ,zakłady …

ostatni wpis 4 lutego 2013 00:02 przez twein
problem z wypłatą

budynek12 : witam. czy w betgunie przy wypłacie trzeba scan dowodu lub coś innego?prosze odpowiedzi

Program lojalnościowy - jak to wyłączyć?

koper : Wrypał mi się Program lojalnościowy jak go wyłączyć?

Hot Offer

sav1ola : Witam, Gracie kursy Hot Offer w betgunie? Zauważyłem, że faktycznie kursy w tej zakładce są lepsze niż w większości bukmacherów. Top bets, to również nowa zakładka w betgunie, gdzie widnieją …

ostatni wpis 9 czerwca 2012 10:49 przez sav1ola
Jakas promocja w betgun

tadzin : Witam. Dostałem od betguna takiego o to maila: Graj przez trzy tygodnie w BetGun.com na dowolne zdarzenia A otrzymasz w tym czasie możliwość postawienia kuponów całkowicie ZA DARMO do kwoty …

ostatni wpis 5 czerwca 2012 14:47 przez hopkirk
Wypłata

tnk : Mam małe pytanie czy bukmacher o nazwie BetGun ma możliwość wypłaty na konto bankowe w banku spółdzielczym bo nie wiem czy zakładać tam konto a jeśli chodzi o obstawianie to …

ostatni wpis 31 maja 2012 22:06 przez sav1ola
Anulowanie kuponow

slukasz123 : Otrzymalem promocje reaktywacyjna wiosna i postanowilem zagrac po jakim czasie....Chcialem sprawdzic czy ta firma sie cos poprawila wplacilem 200zl wzialem 70zl bonus obstawilem zaklad na 1 polowe liga norweska(przyznaje ze …

ostatni wpis 30 kwietnia 2012 09:12 przez sav1ola
Non-action

koper : Non-action - kupon zawiera zdarzenia non-action i nie został zaliczony do obrotu promocyjnego. O co chodzi?

ostatni wpis 21 kwietnia 2012 17:22 przez vader
zostałam okradziona przez betgun - bardzo proszę o pomoc

marteczka: witam, zalozylam konto na tym forum, aby podzielic sie z wami sytuacja, ktora mi sie przytrafila i poszukac pomocy i porady. Kilkanaście dni temu zalozylam konto na betgun (nie korzystalam …

ostatni wpis 7 kwietnia 2012 13:42 przez vader
Moje rachunki

koper : Witam. Znalazłem metodę płatności: Moje Rachunki wygenerowałem kupon do zapłaty na stacji Orlen ale tam jest potwierdź płatność kiedy należy w nią kliknąć? Bo muszę wydrukować kupon iść do Orlenu …

Lokalny przelew bankowy

koper : Jak się płaci tą metodą? Płacił ktoś? Takie dane są podane: Nazwa odbiorcy Earthport Plc Adres odbiorcy 21 New Street London United Kingdom Nazwa banku BOS Bank SA SWIFT Code …

Przekaz pocztowy (Polska)

koper : Kanał płatności Przekaz pocztowy (Polska) Może ktoś napisać jak się płaci przekazem pocztowym?

ostatni wpis 6 lutego 2012 11:18 przez panmam2
1 73 786

Wszystko związane z bukmacherem Betgun.com

Moderatorzy
madangelo
madangelo
Sie 2008
Utwórz temat
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.