>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Historia czatu

C cichybob:
berserk berserk, miałem to samo z redbullem. Też zła cena i sprzedali po starej beż problemu po czym poszli zmienili
rondani rondani:
i to brutto o 10%
berserk berserk:
ostatnio byłem w sklepie kupić sobie zszywacz , zwykły najzwyklejszy , biorę z półki niby za 1,5 , ide płacę a koleś mówi mi 3,0 . mówie mu że po 1,5 jest zeby poszedł zobaczyc , poszedłem z nim , była zła cena naklejona , dał mi zszywacz za 1,50 a nie 3 - w polsce by wezwali policje i powiedzieli ze to ja przekleiłem cenę
rondani rondani:
%
rondani rondani:
sluchaj co z tego ze mas zprace jak: 1. koszty zycia ci rosna tygodniowo o 40$ azarobki o 10
C cichybob:
10 robót w ciągu 1.5 roku ciągle zarabiam co raz więcej.
C cichybob:
Ja nie będę siedział i rozpaczał, że pracodawcom brakuje ludzi. Dzięki temu, stawki idą w górę, łatwiej się przebić itd.
rondani rondani:
ewentualnie pokiereszowanych ale od nich mozna dostac
rondani rondani:
kto chetny :D
rondani rondani:
przewozenei trupow do kostnicza 9.50
rondani rondani:
najlepsze NHS oferuje
C cichybob:
berserk berserk, dokładnie o to chodzi. Trzeba wykorzystywać brak pracowników i ciągle szukać lepszej pracy, tyle jej jest.
rondani rondani:
nie ma zadnej promocji bez ich tej badziewnej karcie, przynosze 10 jogurtow ma byc po 4 funty a ta nalicza 7 i mowi ze pan sie pomylikl
rondani rondani:
tesco sie zrobilo totalne dno
rondani rondani:
no jak ceny poszl yrazy 2 to moze
berserk berserk:
jednak koszty zycia poszły jeszcze bardziej do góry
C cichybob:
Mój kumpel który pracował w głupim magazynie tesco w przeciągu roku miał podwyżkę na nockach z 12.50 na 15.50
rondani rondani:
a w robocie wzroslo o 1 funt na gdzine brutto to gdzie tu wyrownanie
berserk berserk:
C cichybob, stawki idą w górę dlatego ze brakuje ludzi ... brakuje ludzi przez brexit
C cichybob:
Mam inne doświadczenie jeśli chodzi o rosnące stawki. Ale ja zmieniam ciągle pracę, nie szukam kariery w anglii.
rondani rondani:
jak wczesniej piszczal oto teraz im dokrecilo srube ceny jak mowie razy 2 a nie 10%
rondani rondani:
nie zazdroszcze jak ktos ma np 3 dzieci
rondani rondani:
teraz niech sie wypchaja, nie da sie wyzyc z pracy
rondani rondani:
moim zdaniem nie oplaca sie pracowac, musisz sluchac szefa, co z tego ze placa 10 f na godzine zamiast 8.9 jak jechac trzeba w pidu w obie strony, a transport pubbliczny zdziesiatkowany, jezdza jak chca
berserk berserk:
poszły w góre płace minimalne ale ja nie znam nikogo kto za minimalną pracuje
berserk berserk:
C cichybob, stary w royla mail stawki 3/4 lata temu były po 15,5 i dalej są 15,5
C cichybob:
berserk berserk, no gadam głupoty, dlatego mowia, że w ciągu roku stawki poszybowały w górę najlepiej od lat.
rondani rondani:
nie bedzie mi jakis ciec mowil czy mam szmate zakladac, ja decyduje
rondani rondani:
tzn self employed
rondani rondani:
nie wiem ja nie pracuje od 3 lat
berserk berserk:
C cichybob, gadasz totalne głupoty , stawki co roku są podnoszone , pracy tutaj zawsze jest , jedynie co przyniósł brexit to problemy z przemieszczaniem się , brak pracowników czy kierowców
C cichybob:
No tak, ale teraz byle gowno robota płaci ci Dobra kasę. A te różnice ciągle są w pensach, a nie w funtach
M Mendieta1992:
Kto gra linette po pięknym kursie xd?
rondani rondani:
tak
rondani rondani:
inflacja 10%
rondani rondani:
czekolady 80 gramow zamiast 100 i 1,25 zamiast funta
rondani rondani:
ta curwa o czym my tu mowimy?>
rondani rondani:
a inflacja 10%
berserk berserk:
u mnie sprzata brazylijka
rondani rondani:
cyganie to nie wiem odseparowalem sie, co mi z tego ze stawki wyzsze jak koszty zycia tez o wiele? przed inflacja 6 bulek w tesco 69 pensow, teraz za 4 1,25
berserk berserk:
rondani rondani, nie tylko rozwożą pizze , pełno kurxxx z Brazylii , dawniej rumunki przodowały
rondani rondani:
C cichybob, Tez tak myslalem ale skad tylu Brazylinczykow rozwozi pizze?
C cichybob:
rondani rondani, brexit to najlepsze co mogli się wydarzyć. Dzięki odsiewowi bydła, pracy jest mnóstwo. Stawki ciągle rosną. A ceny, cóż ceny wszędzie idą w górę
M minioo:
Tsitsipas + Linette +1,5 handi fajne ako
rondani rondani:
sa metody w bukmacherce
rondani rondani:
metoda roznicowa dobra jest, nie patrzycie na kursy tylko sami szacujecie, jak jest nizszy mozna smialo walic, jak jest wyzszy ale mniejszy niz 2 o sie zastanowic, a jak jest wiekszy od waszego i 'przeskakuje' przy okazji 2 to mozna smialo walisc na odwrot
rondani rondani:
a jest tylko 1,4 Tsipitas wiec tym bardziej wygra
berserk berserk:
defensywne kołki z parcelonki z tym defensywnym super napastnikiem
rondani rondani:
ja bym dal 1,57 tsipitas
psychol32 psychol32:
rondani rondani, a Norrie wygra?
rondani rondani:
ale nie jest faworytem nie patrzylem na kursy, nie moze byc raczje
rondani rondani:
M minioo, napewno rusek odpadnie
M minioo:
Rondani a jak męski tenis
rondani rondani:
typu mecz o 17 miejsce a ty walisz -5,5 albo siata to samo, pewne 1 miejsce a ty -15.5
rondani rondani:
ownie to nie wchodzi
rondani rondani:
@DawidAlbicelestes95, po co rzucasz wysoki ujemny handikap w polowie meczow gdzie druzynom zupelnie nie zalezy? to proszenei sie o klopoty tak zajrzalem
rondani rondani:
tę co trener puka?
berserk berserk:
co za defnsywne kołki
berserk berserk:
tej barcelony to sie tez nie da oglądać
Cabron Cabron:
Pięknie będą jutro buki ogolone. Kurs na Linette to czysta promocja, tak jak kiedyś na Ige z Halep na RG.
Do góry Bottom