>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

R 743,7K

rjastrzab

Użytkownik
Prawdlowa Godzina rozpoczęcia meczu to 17:30. Proszę o poprawienie . Dzięki

Poprawione //Waldi1979
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
R 743,7K

rjastrzab

Użytkownik
Mój typ na 13.05 był trafiony. Mecz zakończył się wynikiem 1:0
oraz z moich obliczeń wynika, że w łącznym podsumowaniu nie uwzględniono 141 punktów za 22 maja.
Proszę o poprawienie. Dzięki
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mój typ na 13.05 był trafiony. Mecz zakończył się wynikiem 1:0
oraz z moich obliczeń wynika, że w łącznym podsumowaniu nie uwzględniono 141 punktów za 22 maja.
Proszę o poprawienie. Dzięki
Rozliczenie typu z 13.05 poprawione i dopisane w tabeli, masz 2147pkt (przy następnej aktuzalizacji będzie to już uwzględnione). Natomiast typ z 22.05 nie może być uwzględniony bo aktualizacja obejmuje dni 1-21.
 
Otrzymane punkty reputacji: +435
kamasutra10 623,5K

kamasutra10

Typer
Mam pytanie , czy jest jakiś dział tematyczny dotyczący ME U17. Chcę napisać analizę do dzisiejszego meczu naszych chłopaków ze Słowacją i nie mogę znaleźć nigdzie żeby podpiąć link do Typów Dnia... Z góry dziękuję...
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mam pytanie , czy jest jakiś dział tematyczny dotyczący ME U17. Chcę napisać analizę do dzisiejszego meczu naszych chłopaków ze Słowacją i nie mogę znaleźć nigdzie żeby podpiąć link do Typów Dnia... Z góry dziękuję...
Jak nie ma jakiegoś tematu to trzeba go stworzyć, każdy to może zrobić a nawet powinien, na tym polega forum. Na przyszłość nie ma się co czaić tylko robić nowy temat, dać jakiś tytuł, nagłówek i tyle, najwyżej się później uzupełni pierwszy post tytułowy. Byle było gdzie pisać posta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1126
kamasutra10 623,5K

kamasutra10

Typer
Jak nie ma jakiegoś tematu to trzeba go stworzyć, każdy to może zrobić a nawet powinien, na tym polega forum. Na przyszłość nie ma się co czaić tylko robić nowy temat, dać jakiś tytuł, nagłówek i tyle, najwyżej się później uzupełni pierwszy post tytułowy. Byle było gdzie pisać posta.

Ok..
 
Do góry Bottom