>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lega A 2014/2015

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Te finały we Włoszech sa tak żałosne, ze przy nich PLK to NBA. 0 taktyki 0 pomysłu, głupie kołzowanie 20sec a pozniej wbijanie pod kosz, goscie remis 17sec do konca a ten sie zakozłował i przez 3 pary rak rzuca ???? smiech na sali a nie basket
finałowy mecz @2,7 Sassari, po tym co Reggio zrobiło nie widze innej opcji, w Sassari murzyny wiecej umialy tzn wbic pod kosz, czy czasem trojke odpalic ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Naprawde nie chce mi sie komentowac meczu numer 6 prawie kazdy to widzial z czego co czytalam na forum w innym dziale wiec opis wiekszy nie ma sensu, pare dogrywek i sytuacja dla Regginy w paru miejscach idealna na wygranie. Jeszcze w regularnym 17 sek do konca remis pilka ale schemat byl wtedy taki jak w pozniejszych minutach, co robi gracz w tym momencie? Kozluje 14 sekund(!) po czym nie ma jak rzucac i oddaje byle co przez rece. No i potem bylo podobnie co Ted krotko opisal. Rece opadaja. W sezonie 14/15 nie powinno byc zadnego mistrza Wloch. Nikt na to nie zasluguje. Po tym jak okazalo sie, ze gra Sassiri z Reggina moja pierwsza mysl byla jasna Sassiri bo ograli Armani i zlapali forme pod koniec serii. Potem po dwoch meczach i wielkiej dominacji Regginy nawet tu juz napisalam, ze oni sa mistrzem. Teraz to nawet ja nie wiem co sie wydarzy ale po tylu straconych szansach Regginy zemsta losu jest blisko. Z drugiej strony wygrac od 0-2 4-2 grajac z rownym lub nawet lepszym rywalem to naprawde ciezka sprawa. No ale bede probowac bo starczy dobry dzien trojek gosci i kto wie dawno juz takiego dnia nie bylo, ostatnio masa pudel z dystansu. To jest akurat cholernie wazny element w grze tego dzikiego zespolu. Psychologicznie teraz Sassiri w ciut lepszym polozeniu, trzy wygrane z rzedu i ciut wieksza presja u rywali. Plusem jest tez to, ze poza Sosa wszyscy dzicy zagrali dobry mecz Brooks, LAwal, Dyson, Sanders, Logan to jest spora sila a czasem Reggina gra jak bezbronna ekipa dzieci, ktora nic nie moze poradzic, ze jakis czarny lata mu nad glowa i robi dunka. Ja te finaly robie glownie na live ale wiadomo, ze tego na forum nie podajemy wiec przed meczem zrobie tak a potem zobaczymy.
Sassiri 2.60 3/10 maraton ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
W offtopic jest temat gdzie ludzie na bieżąco wymieniają się info, głównie zakładami live.
Sassari nie idą trójki. W 5. meczu 2/25 (8%)...
Wczoraj (skuteczność za 1, za 2, za 3)
Dinamo Sassari 65% 29% 67%
Reggio Emilia 49% 41% 83%
i tak jest w prawie w każdym meczu, Reggio trafia trójki i wolne.
Sassari masakruje wolne, trójki słabiutko, ale za 2 to są skuteczni.
Myślałem, że na 40 sekund przed końcem dogrywki przy 85-90 to już jest koniec. A tu trójka od tablicy Logana z kilometra i potem wyczekiwanie Dysona do końca i power-dunk.
Poziom jest momentami żałosny. Stoi 3 gości pod koszem, a zawodnik wbija na chama. Albo gubi piłkę, albo czapa. Można stwierdzić, że do finałów dotarło kilku zawodników, którzy są totalnymi idiotami. I te decyzje. Akcja 24 sekundy. Zawodnik kozłuje 20 sekund, rusza do przodu coś kombinuje, nie ma jak rzucić, nie ma komu podać, błąd 24 sekund. Ile razy można? W NBA jak ktoś spudłuje spod kosza to jest święto i wielka beka. Tutaj każdy zespół pudłuje 5-10 razy w meczu spod samego kosza. Najgorsze jest to rycie pod kosz na chama, ta siermiężna europejska koszykówka.
Game 7
Sassiri 2.35 5/10 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Ostatni mecz sezonu w Lega A.To co sie dzialo w tym finale mozna opisac slowami &quot;smiechu warte&quot;.Sassari po wyeliminowaniu Milanu byl wielkim faworytem w finale.Niestety prawda okazala sie brutalna i w sumie juz dawno ten pojedynek powinien zakonczyc sie wygrana Reggiany.Jak widac oba kluby to typowe zespoly wlasnego parkietu.Decydujacy mecz zostanie rozegrany w Palasport Bigi gdzie na codzien rozgrywa swoje mecze druzyna Reggio Emilia. Sassari to dziwna druzyna.Potrafia zagrac dobry mecz i wygrac z mocniejszym przeciwnikiem ale i zdarzaja im sie i to dosc czesto mecze gdzie w jednej kwarcie potrafia przegrac 30-7. Dlatego stawiam w tym meczu na zwyciestwo gospodarzy po kursie 1.56.Reggiana zakonczy meczarnie Sassari w tym finale.Zaryzykowalbym nawet jakies handi -5,5 na Emilke.
Typy:
Reggiana-Sassari 1/ 1.56 Unibet
Reggiana(-5,5)-Sassari 1 / 2.20 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom