>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Hokej na lodzie (kobiety)

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Turniej hokeja na lodzie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2014
(kobiety, 8-20 lutego)

Spotkania będą rozgrywane w halach Ledowaja ariena Szajba oraz Ledowyj dworiec Bolszoj. W walce o złote medale wśród kobiet weźmie udział 8 reprezentacji.
Podział na grupy:

Zestawienie szans na końcowe zwycięstwo:
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Druga seria A grupowych zmagań kobiet w Sochi. O 16.00 czasu polskiego Kanada zagra z Finlandią. Zdecydowanym faworytem tego spotkania kanadyjki.
Moim typem - over 5,5 gola w meczu. Kurs Unibet 1,7.⛔
Finki w pierwszym meczu na tych igrzyskach zagrały z USA. Przegrana 1-3 to najmniejszy wymiar kary. Mecz zdecydowanie pod dyktando amerykanek. Przewaga w strzałach 43-15. Świetna postawa bramkarki Noory Raty uchroniła od większej przegranej reprezentację Finlandii.
Kanadyjki z kolei na inaugurację pokonały Szwajcarię 5-0 oddając 69 strzałów na bramkę rywalek.
Skuteczność bardzo słaba, ale ich dominacja nie podlegała dyskusji. Myślę że dziś są w stanie około 50 razy strzelać na bramkę rywalek z czego padnie minimum 5-6 goli nawet przy niskiej skuteczności.
Finki moim zdaniem grają najlepszy hokej w Europie i w tym upatruje szansy na to że dołożą przynajmniej jedno trafienie do dorobku punktowego tej rywalizacji.
W ubiegłym roku dwa mecze między tymi drużynami. W kwietniu Kandyjki wygrywają 8-0 w listopadzie 6-3.
Linia wydaje się warta grania. Albo wszystko pójdzie izi, albo będzie ciasno, aczkolwiek z dużymi szansami na plusa
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
9:00 Finlandia - Szwajcaria - Finlandia wygra 2 bramkami lub wyżej @1.65 bet365 ⛔ piękna 1 tercja, a dalej dno,dno,dno
Spotkanie dwóch drużyn, które przegrały swoje mecze na tegorocznych IO. Mecz o 3 miejsce w grupie. Oglądałem ostatni mecz Finek z Kanadyjkami (przegrany 0:3). Kanada miała przewagę, ale nie aż tak ogromną jakby mogło się wydawać. Wszystko posypało się w 3 tercji, gdy Finki straciły bramkę w osłabieniu. W strzałach mecz ten przegrały 14:42, a inaugurujący mecz z USA 15:43 (1:3). Jeśli chodzi o Szwajcarki to nie mają one żadnych atutów. Może jedynym była dobra gra w obronie w spotkaniu z Kanadą (0:5) 14:69 w strzałach, zaś z USA (0:9) 10:53. Zwracam też swoją uwagę na to, że w rywalizacji z Szwajcarkami zarówno Kanada jak i USA miały malutką ilość kar. Myślę że typ wejdzie bez dużego problemu, a jeśli Finki będą prowadzić tylko jedną bramką to sądzę że podwyższą wynik w końcówce 3 tercji.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kanada - USA

Bez większych wywodów, buki faworyzują reprezentację USA, która ciut lepiej wypadła w rywalizacji z Finkami i Szwajcarkami, ale patrząc na historię spotkań tych reprezentacji myślę że spokojnie można tu pograć kombinacje na wyniki.
Proponuję zastanowić się nad 3:2 zarówno dla jednych jak i dla drugich oraz opcję wyniku remisowego. W Bet365 z tego co widziałem nie ma DW na remis, są tylko na zwyciestwa jednych albo drugich, a na opcję że padnie inny wynik jest kurs około 9, więc myślę iż jest to dość ciekawe rozwiązanie. Z pozostałych opcji również warto wybrać że albo jedna albo druga ekipa wygra różnicą jednej bramki ;) Bez szaleństw ale delikatnie można próbować.
e: Taaa dziewczyny nie zawiodły ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
USA - Szwecja
Wynik tego spotkania na pewno nikogo nie zaskoczy, Amerykanki zapewne z wielką łatwością awansują do finału, pytanie brzmi jak wysokie będą rozmiary porażki reprezentacji Szwecji. Amerykanki mają jasny cel, złoty medal po finale z odwiecznymi rywalkami czyli Kanadą, Kanadyjki już raz ograły na tym IO Amerykanki więc teoretycznie czują się mocniejsze, ale taka porażka czasem dobrze robi i obawiam się że jutro Szwedki jako pierwsze odczują skutki ostatniego spotkania Amerykanek. Różnica pomiędzy obiema ekipami jest kolosalna, więc Szwedki już powoli mogą się skupić na walce o brąz zapewne z reprezentacją Szwajcarii. Team total na Amerykanki wygląda całkiem przyjemnie i jestem zdania, że powinny swobodnie tu pokryć proponowaną linię.
Team Total USA over 5.0 / 1.85 dla porównania w Marathonbet jest tylko 1.66 ;) ✅
Jeśli chodzi o drugi półfinał to podobna historia jak w pierwszym meczu, tyle że tutaj mamy ekipę Szwajcarek co jest ogromnym zaskoczeniem, Szwajcarki już raz na tych IO grał z Kandayjkami i tamto spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0, Kanadyjcki co ciekawe oddały w tamtym spotkaniu 69 strzałów :!: :grin: także mierna skuteczność. Myślę że jutro historia się powtórzy i Szwajcarki kolejny raz będą musiały uznać wyższość drużyny lepszej. Kanadyjki na tych IO nie rozpieszczają pod względem zdobytych bramek więc proponuje opcję na pierwszą tercję +2,5 dla Szwajcarek, Helwetki mają w swoich szeregach świetną na tym turnieju Florence Schelling, która broni niewiarygodnie i to dzięki jej idealnej dyspozcyji w meczu z Rosją (41 SV) Szwajcarki mają szansę gry o awans do finału. Podsumowując, 1 tercja zapewne ostrzał bramki Szwajcarek będzie duży, ale Kanadyjki mało skuteczne inna sprawa Schelling więc myślę że można grać. W pierwszym meczu 2:0 po pierwszej tercji, mam nadzieję że historia się powtórzy ;)

1st period - Szwacjaria +2,5 / 1.75 Marathonbet ⛔

szkoda tych 2 minut, ale mimo wszystko Szwajcarki bardzo dobry meczyk ;)
 
Do góry Bottom