>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Biegi narciarskie

J 8

jacekt

Użytkownik
Czy orientuje się ktoś, jaki jest powód zdjęcia w bet365 betów z udziałem Hellnera?? przeszukam szwedzkie portale, nie znalazłem info o chorobie czy kontuzji.
 
P 15

panasik

Użytkownik
ja natomiast zagrałem mocno na win bjergen i johaug. Jeszcze kilka dni temu było odpowiednia 3,75 i 3,5 - nie widzę wygranej Kalli. Nie rozumiem jak nagle można zrobić z niej faworytkę biegu w którym nigdy nie była specjalistką i nie osiągała dobrych rezultatów. Jak dla mnie johaug wrzuci tutaj takie tempo, że wszysktie mogą odpaść, a jak dojdzie do sprintu to marit wszystkich odstawi. Do tego pograłem marit i johaug 1-3 jeszcze wczoraj było 1.6-1.5 to prezent od buków. Ochłodziło się i łatwiej trafić ze smarowaniem, juz wczoraj w sprincie wyglądało to bardzo dobrze. wszystki zakłady grane w unibecie
scenariusz naprostszy z możliwych. Najbardziej izi bety jakie podarowały buki na tej olimpiadzie. Robienie z Kalli faworytki, albo chociaż dostrzeganie w jej formie czegoś co pozwoli na walkę na tym dystansie - było bezprzedmiotowe. Ok chora była osłabiona, ale jakoś przebiegała te 30km - szacunek, tyle, że ze stratą pnad 5 minut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
moje typy na jutro !
Steira - Wiken @ 3.0 Unibet⛔
Dla mnie prawdziwa perełka na jutro nie wiem czym się kierowali w Unibecie dając taki kurs. Na zwycięstwo dają im róne szanse kurs 75 na podium po 8 natomiast w parze 3.0 na Szwedkę. Może jest młoda, ale Steira wystartowała raz i przegrała z młodą Szwedką o 28 sekund. Jutro spręży się bo lubila kiedyś ten dystans , ale według mnie nie da rady wygrać ze Szwedką.
Bjoergen - Kalla @ 1.6 Unibet✅
Wiem że wszyscy zachwycają się Kallą ale ja uważam ,że Bjoergen bedzie lepsza, optymalny dystans dla Kalli to 10-15 km. Mimo że bieg techniką dowolną uważam ,ze Charlotte nie da rady Maritt. Wiele razy oglądałem biegi Kalli na 30 km i niezależnie od stylu nigdy nie dawała rady. Tutaj biegała dobrze ale najdłuższy dystans 15 km
Niskanen - Lahteameki @ 1.43 Unibet✅
Kertu to najlepsza Finka na tych Igrzyskach w każdym biegu w czubie. Lahteameki lubi raczej styl klasyczny i forma nie najwyższa.
Wszystko zgodnie z planem oprócz Steiry na jej miejscu miała być Weng. Jednak Krysia odpoczęła i dużo kuponów poszło do kosza.
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dopiero przymierzam się do pogrania czegoś z w sumie dzisiejszego już biegu na 30km, ale troszkę mnie dziwi granie na hura przeciwko Steirze. Praktycznie każdy post, to typ przeciwko Norweżce. Rozumiem, że bieg łączony tragedia, że w sztafecie nie pobiegła, ale... spójrzcie na jej wszystkie biegi w stylu dowolnym w tym sezonie. Przecież ona praktycznie w każdym plasowała się wysoko.

Żebym nie był gołosłowny:

Kuusamo: miejsce 14, ale przesunęła się z pozycji 38, pobiegła szybciej m.in. od Justyny, Weng, Ishidy.

Davos: miejsce 4, lepsza m.in. od Finek, Justyny, Weng, Jacobsen, Ishidy, Tchekalevej.

Toblach (TdS): miejsce 11 przesuwając się z pozycji 18, lepszy czas biegu od Weng, Ishidy, porównywalnie do Jacobsen i Johaug

Jeśli do tego dodam złoto w biegu łączonym na Mistrzostwach Norwegii, nie biegły co prawda Johaug i Bjoergen, ale znowu była przed Weng, to jeszcze nie jest z nią źle.

Ja bym na prawdę uważał :p
No i stało się to przed czym ostrzegałem. Sporo typów widzę weszło, ale też sporo stóp przeciw Steirze. Pobrałem trzy typy na ten bieg i weszły lekko. Nie opisywałem juz swoich wypocin w środku nocy ze względu na zmęczenie. Mam nadzieję, ze mimo tendencji przeciwko Norweżce jesteście na plus ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 15

panasik

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym biegu na 50km. Zastanawiam się nad pograniem Northuga TOP 3 kurs wygląda dobrze bo można złapać od 3 w górę. Jeden z większych przegranych tych igrzysk (również w pokera ???? . Jutro ostatnia szansa na medal, również na dystansie na którym czuje się mocny. Jest jedno ale Northug to typ dumnego zwyciezcy i jak nie będzie czuł złota to sobie odpuści zupełnie, takie mam obawy. Wiem, że nie jest w formie, narty nie jechały też, ale przynajmniej to zostało już naprawione (smarowanie/pogoda). Odradza ktoś zdecydowanie pogranie tego beta?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Nie mam za bardzo pomysłu co do h2h, spróbuję tak:
Duerr TOP6 2.2 maraton ⛔
Austriak to objawienie tego sezonu, wielka moc w łyżwie, dobry występ w skiathlonie, ciężko go zajechać, powinien wytrzymać selekcję - ruscy coś muszą zrobić.
Manificat TOP7 3.20 bwin - symbolicznie ⛔
Dzisiaj Francuzek dużo w czołówce, a z panów Maurycego stać na walkę o medale w tym stylu.
Może Legkov w końcu coś wygra, bo formę ma, pytanie czy pech i kalectwo umysłowe mu nie przeszkodzą.
Dario dominuje na tych IO w biegach, ale kolejne złotko to chyba za dużo, życzę wygranej komuś w stylu Olssona sprzed roku ;]
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dario Kolonia - Petter Northug 1 @ 1,45 Expekt
Darek fantastyczna forma na tych IO. Długi dystans to jest to w czym się czuje. Northug bez formy uważam że będzie wisiał na włosku jeśli chodzi o pierwszą grupę aż w końcu z niej odpadnie. Myślę że nie dojdzie do finiszu i walki wręcz a jeśli nawet to Darek pokazał w Skiatlonie że i w tym aspekcie jest mocny.
Austria - Włochy 1 @ 1,72 Bwin
Jest to praktycznie pojedynek Duerr - Clara z tym że na H2H mamy @1,45 a tu aż @1,72. Duerr dla mnie czarny koń i wcale się nie zdziwię jak jutro wygra... To jest jego dystans, już we wprowadzeniu w ten temat pisałem że dla mnie jest kandydatem do medalu na 50km. W Skiatlonie w technice dowolniej wyglądał elegancko. Czym dłuższy dystans tym lepiej dla Austriaka.
Johannes Duerr TOP6 @ 2,25 Unibet
Johannes Duerr TOP3 @ 6,00 Unibet

Tegoroczne wyniki na długich dystansach:
35 km w Tobalch (równie trudna trasa jak w Soczi) - najlepszy czas
30 km w Davos - 7 miejsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 402

plastelina

Użytkownik
Dario Kolonia - Petter Northug 1 @ 1,45 Expekt

Austria - Włochy 1 @ 1,72 Bwin
Jest to praktycznie pojedynek Duerr - Clara z tym że na H2H mamy @1,45 a tu aż @1,72. Duerr dla mnie czarny koń i wcale się nie zdziwię jak jutro wygra... To jest jego dystans, już we wprowadzeniu w ten temat pisałem że dla mnie jest kandydatem do medalu na 50km. W Skiatlonie w technice dowolniej wyglądał elegancko. Czym dłuższy dystans tym lepiej dla Austriaka.
no i Duerr DNS, więc chyba warto na Italy @2.15 w tym momencie...
http://www.nrk.no/sport/1.11563617
!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Chris Andre Jespersen - Lari Lehtonen - Konstantin Glavatskikh
Typ: Chris Andre Jespersen 2.10, Unibet ⛔
Fin dzisiaj lepszy
Dzisiaj bieg mężczyzn ze startu wspólnego na 50 km. Od razu rzucił mi się ten zakład w oczy. Otóż jeśli chodzi o Norwega, to prezentuje się on solidnie w tym sezonie. Owszem trochę zawalił drużynie sztafetę, ale biegł klasykiem. Jeśli spojrzymy na wszystkie jego dłuższe i cięższe biegi w sezonie stylem dowolnym, to wygląda to całkiem przyjemnie. W Davos na 30km zajął 2 miejsce, ciężki etap w TdS na 35km - 4 czas biegu, wspinaczka pod Alpe Cermis 2 czas biegu. Jeśli porównać rywali, to Fin jest tłem dla Norwega, w każdym z tych biegów tracił sporo, najbliżej był na etapie TdS, gdzie na 35km stracił około 40 sekund. Jeśli chodzi natomiast o Rosjanina, to stratował on trochę mniej w tym sezonie, ale wystąpił w TdS i tam odpowiednio do Norwega tracił niespełna 50 sekund na etapie 35km, a we wspinaczce pod Alpe Cermis stracił już w granicach półtorej minuty. Dzisiejsza trasa także do najłatwiejszych nie należy, więc mając obraz tegorocznego sezonu i dokonań trójki zawodników swój typ kieruję w kierunku Jespersena.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
50km Freestyle - Mass Start (Sochi/RUS)
Who will be the best placed nationality? AUT/ITA
Typ: Włochy @ 1.80 bwin ✅ 24-11
Wobec absencji Duerra to właściwie typ oczywisty, bo Austriacy nie mają nikogo innego, kto by mógł nawet pomyśleć o równorzędnej rywalizacji z najlepszym Włochem w osobie Rolanda Clary. Typ nie jest imienny tylko na narodowość, więc zobaczymy jak to rozliczą, znając życie pewnie buk da zwrot, bo w Regulaminie wszystko mogą napisać, ale póki typ wisi na stronie, to warto spróbować.
Winning margin (in seconds)
Breakaway 1st from 2nd place (sec)
Typ: Тotal Under (9.5) @ 1.45 BetCity ✅ 0.7 s
Wprawdzie dystans maratoński, ale scenariusz grupki zawodników walczących o medale jest nawet bardziej prawdopodobny niż u kobiet. Zresztą kurs jak i linia dobrze to oddają, ale mimo wszystko ciągle widać w tym value, bo jak dla mnie to złoto rozegra się na stadionie, a w takim układzie ciężko będzie uzyskać różnicę większą niż 9 sekund między pierwszym, a drugim na mecie. Analogia może ułomna, ale dzisiaj Bjoergen nie była nawet zagrożona na finiszu, a wygrała tylko o 2.6 s, jutro wśród mężczyzn spodziewam się niewiele większej różnicy, jeśli w ogóle jakiekolwiek.
 
Do góry Bottom