>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wybór telewizora

radi77 43

radi77

Użytkownik
Witam,

Przymierzam sie do kupna telewizora i chcialbym sie Was poradzic co byscie polecili? Wiekszosc czasu przed tv to wiadomo sport i dobry film(filmy takze z pendrive). Interesuje mnie przekatna z przedzialu 48-55cali i wiadomo smart tv, wifi itp itd. Nie musi byc 4K ani 3D.
Fundusz do 3tys zl.

Licze na pomoc w wyborze
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Poczekaj do stycznia, aż minie okres świąteczny, będzie mnóstwo wyprzedaży, promocji, rabatów. Teraz kupno przed świętami jest po prostu nieopłacalne z prostego powodu - gorączka przedświąteczna.
Telewizory Manta są okropnie tanie.
55 cali - Manta LED5501
http://www.manta.com.pl/pl/content/204-telewizor-55-cali-z-polskiej-fabryki-na-18-lecie-firmy-manta
Telewizor Manta LED5501 dostępny jest w ogólnopolskiej sieci MediaExpert i NeoNet w rewelacyjnej cenie 1.599 PLN. Sprzedaż tego modelu wspiera telewizyjna kampania reklamowa. Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/led5501
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie kupuj żadnych tanich badziewi typu Manta itp.
Jak do sportu to powinna być matryca 120 hz, nie chodzi tu o odświeżanie. Poniżej w linku masz wykaz wszystkich firm i różnych modeli telewizorów, gdzie opisana matryca, bo producenci tego nie podają. Ja osobiście polecam model: SONY KDL-W755C na matrycy 120 hz, Full HD. Niby bez 4K, ale obraz i tak bajka.
http://www.displayspecifications.com/en
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Odświeżę temat.
Czas bym rozejrzał się za czymś nowym. W technologiach telewizorów zatrzymałem się dobre parę lat temu. Teraz szukam coś 45-50 cali z wi-fi, smart TV. Czy warto kupić coś z 4K? Słyszałem, że aby obraz był w takiej rozdzielczości musi być także w tej rozdzielczości emitowany program w TV, a przecież u nas jeszcze nie wszędzie wprowadzili HD. Dopłacanie za oglądanie żyraf i słoni w 4K na kanałach geograficznych nie ma większego sensu. Kolejna sprawa to marki - którymi się interesować? Słyszałem, że teraz rządzi Sony (problemem jest cena jaką trzeba płacić za te cztery literki) i Samsung. Może coś jeszcze? Na co powinienem jeszcze zwracać uwagę przy wyborze? Czego unikać?
Nie interesują mnie żadne zakrzywione ekrany ani 3D.
I jeszcze jedno, czy podczas kupna powinienem przedłużyć gwarancję na kolejne lata?
Za swoje doświadczenia i dogłębną pomoc na co powinienem zwrócić uwagę jeśli chodzi o technologie i w jakich markach się rozglądać płacę reputą ;).
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Miałem z pół roku temu ten sam problem. Widziałem tylko jaki chce rozmiar a co dalej to już była bieda. Pojeździłem trochę po sklepach i standardowo co inny sklep to inna opinia i firmy, które chcą wcisnąć. Generalnie wszędzie przeważało, że na Samsungu się nie zawiodę. I faktycznie też wspominali o tym, że 4K to żaden wyznacznik bo tych programów z taką dobrą jakością jest mało. Oczywiście szukane bez tych wszystkich pierdół 3D itd. Ostatecznie wziąłem Samsugna UE48JU6400 48 calowy. Jeszcze wtedy stał lekko ponad 3 tysiące.
Wcześniej miałem LG, ale teraz symbolu jaki to był nie powiem na tą chwilę. 40 calowy, bez przedłużonej gwarancji a kupiony ja wiem za 2 tysiące na pewno. O tym, że nie wykupiłem dłuższej gwarancji niech posłuży ta historia. Równo 2 tygodnie po 2 latach siadł, a konkretnie wysiadała matryca - brak obrazu. Naprawa zbliżona cenowo do wartości za ile był kupiony. Ponoć części były tyle wart by z powrotem działał. To tak odnośnie Twojego pytania czy warto brać gwarancje. Teraz po tym doświadczeniu wziąłem z automatu dodatkowe 3 lata, to wychodzi 10% od wartości czyli 3 stówy, ale mam pewne że 5 lat nie dołożę do tego więcej kasy.
Porównując Smarty, to jednak bardziej odpowiadał mi ten w LG. Nie wiem czy kwestia prostoty czy czego, ale jakbym miał wybierać to wolę właśnie ten. Jeszcze co do Samsunga dołożony jest tryb sportowy, fajnie podbija wyrazistość kolorów i niejako fajnie podwyższa głos z boiska. Kwesta przyzwyczajenia i ustawienia jakby nie pasowało komuś. Generalnie, za te 3 tysiące spełnia oczekiwania.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Witam,
Jak w temacie poszukuje jakiegos konkretnego TV&#39;ka do ogladania filmow, serialii i wydarzen sportowych (oczywiscie w celach wiadomych) i jako, ze niebardzo mam ostatnio czas sie rozgladac za czyms, sprawy rodzinne, mieszkanie i wiele innych rzeczy mi na to nie pozwala to potrzebuje czyjejs pomocy, oczywiscie place reputka, a jak ktos bardzo bedzie chcial to i piwo postawie ! Ale wracajac do rzeczy, szukam najlepiej Samsunga, bo mam zajebiste kino domowe Samsunga, wiec zdaloby sie, zeby chociaz firma jedna byla, cena w zasadzie nie gra roli, bo fundusze sa, choc nie widze wiekszego sensu wywalania X tysiecy na TV, wiec przyjmijmy te rozsadne 3 tysiace za budzet, 49 cali w zupelnosci wystarczy, ale na pozostalych parametrach sie nie znam, wiec prosilbym o jakies rady? Oczywiscie wifi, smart tv itd, ale bez zadnych 3D i wykrzywionych ekranow! ????
Pozdrawiam i widzimy sie w dziale Tenisowym!

UE49KU6470S wynalazlem cos takiego, nada sie?
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
zajebiste kino domowe Samsunga
Przykro mi, ale coś takiego nie istnieje:;/:, to taka &quot;Urban legend&quot; Już zwyczajne Klipsche synergy z ampkiem Onkyo lub Jbl&#39;e robią dużo lepsze wrażenie niż najlepsze koreańskie plastiki. Polecam wyjść z domu i posłuchać czegoś co znajduje sie w drewnie. A co do ekranów parabolicznych to wogole nie rozumiem podejścia...
 
L 388

lelit

Użytkownik
To jest zmudne zadanie. Cos wiem bo rok temu kupilem najnowsze smart Sony 49&quot;. Wiele nowych smart telewizorow jest/byla software niedopracowanych (zwlaszcza sony i philips).
Czytajac opinie &quot;ekspertow&quot; na necie, wiedz ze czesto ukrywaja oni fakty bojac sie reakcji producentow = straty mozliwosci szybkiego testowania=straty zarobkow za reklamy spowodowane obnizona popularnoscia strony.
Kupilem moj po przeczytaniu pozytywnych recenzji powazanych &quot;ekspertow&quot;, w rezultacie nabylem niedopracowany telewizor prawie prototyp,wiec reklamacje, no i warsztat Sony, przyznajac sie do niedopracowan, prosil mnie o cierpliwosc, po 7 update jest nieco lepiej.Nigdy wiecej Sony.
Ogladajac telewizory w sklepach zazycz zawsze pokaznie jakiegos programu lecacego na zywo (zwlaszcza sportowego), zadne video.Wazna jest tez kontrola jakosci i ergonomi pilota, szybkosc zmiany programow,rowniez internet.To tragedia w Sony.
Gdy znajdziesz swoich faworytow poczytaj recenzje m.in. na brytyjskim amazonie gdzie &quot;szaraki&quot; oceniaja swoje zakupy.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Przykro mi, ale coś takiego nie istnieje:;/:, to taka &quot;Urban legend&quot; Już zwyczajne Klipsche synergy z ampkiem Onkyo lub Jbl&#39;e robią dużo lepsze wrażenie niż najlepsze koreańskie plastiki. Polecam wyjść z domu i posłuchać czegoś co znajduje sie w drewnie. A co do ekranów parabolicznych to wogole nie rozumiem podejścia...

Może to i prawda, ale nie przeskocze, bo żona z poprzedniego mieszkania ma te kino ???? poza tym mi się granie podobało, a co do ekranu tutaj bardziej chodzi o to, że tv będzie wisiało na ścianie do użytku z kuchni i pokoju, więc zakrzywiony ekran może mi przeszkadzać :p no i ceny ich robią się kosmiczne ???? a nie jestem aż taki, żeby na tv wydać 10 tysięcy... ????
 
Do góry Bottom