>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA Tour - Doha (11.02.2024 - 17.02.2024)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Mecz kfalifikacyny do turnieju w Doha
Ipek Oz v Ashlyn Krueger
Ipek Oz handi + 4,5 gema
kurs 3,20 superbet
Typ z gatunku PRÓBNY BALON METEOROLOGICZNY więc nie zaszaleję tu ze stwką!!!

Kruger ewidętnie złapała wiatr w żagle , chce się jej przyjżeć w tym meczu bo chyba ma potencjał na sprawianie niespodzianek.
Ostatnio pokonała Perę , Sasnovich i Bronzetti która dostała 6:0 w drugim secie.
Po drugiej stronie Turczynka Oz , która jest doświadczona i grać potrafi , choć chyba nie zawsze się jej chce.Widziałem świetny jej mecz z Tomljanovic w koncówce roku na cleyu w Brazyli.Ipek Oz żadko zapuszcza się w tej rangi turnieje , częściej kręci się po ITF ach ale grała tu eliminację w ubiegłym roku , odpadła w pierwszej rundzie z Kostyuk ale po trzech setach i pokryła to handi,
No zobaczymy.Tak czy siak kurs 7,5 na Turczynkę wydaje się przesadzony.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
images.png

Miejsce: Doha, Katar
Data rozgrywania: 11.02.2024- 17.02.2024
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $3,211,715
Oficjalna strona turnieju: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2024/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1003/doha/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023: I. Świątek
Zwycięzcy debla 2023: J. Pegula/ C. Gauf


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 970,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Typy bez analizy na poniedziałek:

👉 Świątek wygra i poniżej 23,5 gemów @1,41 (vs. Cirstea) ✅ fortuna. Bardzo lubi ten turniej Iga i liczę na przełamanie złej passy z Melbourne. Wcześniej grała znakomicie i mam wrażenie, że głowa nie zapracowała jak należy. Te korty są wolniejsze i będą jej sprzyjać, o czym mówi też historia.

👉 Kalinskaya wygra @1,7 (vs. Pliskova) ❌ betclic. Czeszka przylatuje bezpośrednio z Rumunii, gdzie wygrała turniej i przez harmonogram jest zmuszona do gry bez przerwy. Praktycznie wejdzie na kort z biegu i mam nadzieję, że za to zapłaci, choć teoretycznie nie popieram tego typu zagrań organizatorów i to nie jej wina. W podobnej sytuacji jest Kasatkina, którą też warto rozpatrzyć w kontekście ewentualnej porażki. Tym bardziej, że grała maratony.

Na kanale YouTube:
➡ Analiza wideo WTA Doha TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 225,6K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
B. Krejcikova - A. Potapova powyżej 4.5 asów @1.85 Betclic

Kolejny turniej i znowu spróbujemy pograć w kierunku asów. Moim zdaniem linia na to spotkanie jest zdecydowanie zaniżona, bo obie Panie potrafią nabić kilka asów w spotkaniu. O Czeszce i jej technice serwisowej pisałem wiele razy, nie jest to atomowe podanie, ale potrafi zagrać kombinacyjnie , co powoduje kłopot u odbierającej. Ruska nie słynie z jakiejś wybitnej obrony, ostatnio Aleksandrova w Linzu potrafiła nabić jej 8 asów w dwóch setach, więc Czeszka nie powinna mieć kłopotu z przynajmniej połową. Potapova swoje powinna dorzucić, i te 5 asów spokojnie powinniśmy zobaczyć nawet w dwóch setach.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 225,6K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
L. Noskova - M. Sakkari

Najwięcej asów: L. Noskova @2.50 Betclic 7-8


Greczynka na początku sezonu w fatalnej formie, widziałem ją w Abu Dhabi z Cirstea, to nie znalazłem żadnego pozytywu po jej stronie. Do Australii udała się chyba tylko po to, aby zagrać pokazówkę przed AO w Melbourne , no może 3 wygrane spotkania podczas United Cup wartę odnotowania, ale też rywalki z nie najwyższej półki. W Doha jednak możemy już zobaczyć na ciut lepszą grę po jej stronie, bo rok temu grała tutaj w półfinale, więc trochę pkt do obrony jest. Jednak nie będzie o to łatwo, Noskova na początku sezonu kapitalna forma, przekonała się o tym Iga Świątek w Melbourne. Wczoraj tez dobre wejście w turniej, wygrana na Perą na pewno doda jej skrzydeł przed kolejną potyczką. Nawierzchnia w Doha jest ciut wolniejsza od typowego kortu "hard", jednak Panią z mocnym podaniem nie przeszkadza to i nabijają pokaźną liczbę asów. Noskova na przestrzeni paru miesięcy poprawiła serwis i podbija swoją średnią jeśli chodzi o asy - wczoraj w dwóch setach miała ich aż 11. Trochę jestem zdziwiony faktem, że to Greczynka w okach buka jest faworytką do posłania większej ilości asów, oczywiście ma dobre podanie, i Noskova na returnie nie należy do najlepszych zawodniczek, ale po tym co pokazuje ostatnio Czeszka myślę, że warto pograć w jej kierunku na większą ilość asów w meczu.

Bez analizy:

A. Potapova - K. Pliskova powyżej 7.5 asów @1.85
N. Osaka - P. Martic powyżej 10.5 asów @1.85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +592
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jabeur o2,5 asów @1,65
superbet


Linia nie zbyt wysoka patrząc na ostatnie mecze Tunezyjki, jednak może mieć na to wpływ to co się stało pod koniec meczu z Haddad Maią. Wychodząc na ostatni gem meczu Jabeur zalała się łzami i trzymała się za kolano, sugerując że mogła się odnowić kontuzja. Mocno ryzykowała w tym gemie i nie chciała wchodzić w dłuższe wymiany. Nie wiadomo na ile dziś będzie w pełni sprawna. Jednak wychodzę z założenia, że jeżeli pojawi się na korcie to uraz nie był na tyle poważny. Ons potrafi taką linie pokryć w jednym secie przy dobrym dniu na serwisie.

Badosa u3,5 asów @1,9
Martic u1,5 przełamań w 1 secie @1,65
Navarro - Mertens o4,5 asów @1,7
superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis WTA Doha
godzina 13.00
Badosa P. - Fernandez L.
Typ Badosa.P
kurs 2.10

Fortuna

Badosa poradziła sobie w pierwszej rundzie z Krueger, która była wyraźną faworytką spotkania, na dodatek mecz został przerwany przez opady deszczu i dokończony następnego dnia, a więc mentalnie wytrzymała to spotkanie. W poprzedzającym turnieju przed Doha skreczowała w sumię z Shnaider, ale obstawiam, że chciała odpocząć i lepiej przygotować się do aktualnego turnieju. Na przeciw siebie będzie dzisiaj miała Kanadyjkę, która zaskakująco pokonała Samsonową 2:0. Ale patrząc na ostanie mecze Fernandez nie widzę tutaj za dużej perspektywy na jej wygraną, za bardzo gra w kratkę. Bezpośrednie spotkania pomiędzy Paniami to 4:0 dla Bados, z czego jedna wygrana to krecz, a pozostałe to łatwa wygrana po 2:0. Obstawiam że i tym razem tak będzie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Petra Martic v Naomi Osaka
Osaka over 6.5 asa kurs 1.85 Superbet Wynik w asach 4: 7
Osaka w poprzednim meczu z Garcią miała 6 , w Abu Dhabi w krótkim meczu z Collins gdzie przegrała drugiego seta do 0 zanotowała 7 ,
na AO również z Garcią 11 , wczesniej w Brisbane z Pliskovą 14 choć w trzech setach.
Obie szukają formy , Osace chyba nie wiele brakuje do dawnej dyspozycji , trochę szwankuje celownik i balans między siłą a precyzją .
Martić ostatnio przegrała z Siniakovą w Linz w pierwszej rundzie a broniła tam finału , ale po dobrym meczu i walce , podobnie na AO
z Tomljanovic
W h2h jeden mecz qwalifikacyjny sprzed 10 lat wygrała Osaka 2:1 i grały w meczu Tajbreka .Dziś też wydaje się że nie powinno być do jednej bramki , myślę że spore szanse że mecz pójdzie w dystans .Bukmacherzy faworyzują Oskę ale ja nie skreślał bym tu Petry , wydaje się że bendzie w meczu sporo przełamań i obrony BP .Ja pójdę tu w stronę asów OSKI u Petry róznie bywa z tym elementem , a Naomi raczej powinna szukać wygrywających serwisów.Hm 7 asów lub więcej Osaki , wydaje mi się że ze sporymi szansami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2100
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis WTA Doha
godzina 18.00
Azarenka V. - Ostapenko J.
Typ Azarenka
kurs 2.30

Fortuna

Azarenka już swoje lata ma, ale widać liczy jeszcze na jakiś sukces w tym roku ponieważ dobrze przyłożyła się do przygotowania do tego sezonu. W tym roku przegrała tylko dwa mecze: 1/2 w BRISBANE z Sabalenką, oraz 1/8 AO. Ostapenko też w niezłym gazie w tym sezonie, również tylko dwie porażki w tym sezonie: 1/4 BRISBANE z Azarenką oraz 1/16 AO z Azarenką. Widać że Azarenka ma jakiś paten na Ostapnko, ponieważ już dwukrotnie ja odprawiła z turnieju. Dodatkowo Azarenka rozegrałą już dwa mecze w Doha, Ostapenko tylko jeden i sądzę że lepiej już czuje nawierzchnię i piłki w tym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +372
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis WTA Doha
godzina 18.15
Osaka N. - Pliskova Ka.
Typ: Pliskowa
kurs 2.10

Fortuna

Osaka zaczyna coś grać od początku roku, ale to jeszcze nie jest ta forma z którą była na szczytach rankingu. Szkoda że mecz z Curenko się nie odbył, ponieważ był by to dość dobry sprawdzian na co stać Osakę. Pliskova po AO złapała wiatr w żagle, wygrała turniej w Cluj, w Doha też idzie jej nie najgorzej, aczkolwiek w każdym meczu traci seta. Ale jak by nie patrzeć 8 meczów z rzędu wygrane. Do tego dochodzi dość dobry serwis (dużo asów serwisowych) oraz wysoki % pierwszego serwisu. Ostatnie spotkanie z tego roku wygrane 2:1 przez Pliskovą, czuję że i tym razem to weźmie. Bezpieczniej można zagrać Pliskową +1,5 seta za 1.44.
 
Otrzymane punkty reputacji: +582
Tenis by Dawid 970,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Świątek vs. Pliskova
Spotkanie o finał, w którym zobaczymy wielką faworytkę turnieju, która triumfowała w tych zawodach, w dwóch ostatnich edycjach. Korty są dość wolne i sprzyjają Polce, choć oglądając mecz Osaka vs. Pliskova w ogóle tego nie było widać. Karolina nawiązuje do dyspozycji sprzed lat, kiedy dochodziła do finału US Open. Zaczął działać jej serwis, ale także w wymianach wygląda to wiele lepiej. Czeszka jest spokojna, gra swój tenis i pokazała większą dojrzałość od Naomi, która mogła spokojnie wygrać oba sety. Oczywiście trzeba pamiętać, że Karolina w ostatnich 9 dniach wygrała 9 spotkań i to na dwóch kontynentach, w różnych warunkach. Najpierw wygrała turniej w Cluj, po czym ledwo zdążyła na samolot i zagrała aż trzy mecze na pełnym dystansie, a następnie dwa tb z Osaką. Niesamowita dawka spotkań i ogromny wysiłek. Taktyka Pliskovej jednak będzie prosta. Jak największe ryzyko na podaniu i skracanie akcji. Jeśli serwis będzie działać to, to Iga nie będzie miała za wiele do powiedzenia w akcjach 1 plus 1. Bez serwisu, oczywiście Polka ten mecz wygra gładko. Świątek póki co wygrywa wszystkie spotkania gładko, ale nie są to idealne mecze. Miewała spore problemy z returnem. Z Azarenką w pierwszej partii dość sporo niewymuszonych błędów, a żadna rywalka nie serwowała tak dobrze jak może Czeszka. Spójrzmy na koniec jeszcze w H2H, a tam poza pamiętnym rowerku w Rzymie, Pliskova aż trzy razy nawiązała walkę i pokryła overy gemowe, a dwa razy nawet urwała seta, licząc łącznie z turniejem pokazowym. Typ oczywiście ryzykowny, ale pięć gemów Karolina może sobie wyserwować.

👉 Pliskova +7,5 gemów (ha) @1,46 (betclic) 🔄 ZWROT

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
S 197,6K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis WTA Doha
godzina 14:30
Rybakina E. - Pawluczenkowa A.
Typ: Pawluczenkowa A. +1,5seta
kurs 1,99

fortuna

Pół finał w Doha, zostały bardzo ciekawe mecze, ja pokuszę się o wytypowanie bardziej wyrównanej pary. Rybakina i Pawluczenkowa są w bardzo dobrej dyspozycji. Rybakina zaskakująco przegrała w AO z Blikową, Od tamtej pory brak porażki, ale potrafi stracić seta w tym widzę tu nadzieję. Pawluczenkowa też słabo w AO odpadła z Badosą, potem w Linz z Ostapenko, ale w Doha wygląda naprawdę solidnie, odprawienie Vondrousovą oraz Colins bez straty seta świadczy o dobrej dyspozycji. Wydaję mi się, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie i każdy wynik jest możliwy, kusi postawienie czystego zwycięstwa ale zostanę przy 1 secie dla Pawluczenkowej.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
D.Schuurs/L.Stefani - M.Bouzkova/M.Vondrousova
Bouzkova/VOndrusova 2:1 w setach kurs 5:0 superbet
6:1 , 6:4 ale całkiem blisko decidera , ale 100% smecze trzeba kończyć
Trochę się znowu przetasowało w grze podwójnej w WTA , Krejcikova z Siniakovą póki co nie grają , Gauff i Pegula podobnie ,
i mamy dwie świerze pary z dużym potencjałem .Schuurs i Stefanini wychodzą razem na kort dziś Ósmy raz a czeszki Czwarty.
Kursy zbliżone choć czeszki są tu lekkim dogiem , może i deblowe doświadczenie mają trochę mniejsze , ale tenisowo indywidualnie chyba są ciut mocniejsze od dzisiejszych przeciwniczek.Obie pary sprawiły w popszednich rundach niespodzianki ,
Brazylijka z Holenderką odprawiły Hsieh i Mertens aktulane mistrzynie AO , na mnie jednak większe wrażenie robi wynik 10:3
w tajbreku meczowym z Mladenovic/Garcia .Próbuję tu dogów po deciderze.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Świątek @1,55 7:6 6:2
superkursy superbet


Finał turnieju w Doha. Dla Rybakiny będzie to 3 finał w tym sezonie a drugi z rzędu, po wygranym turnieju w Abu Dhabi w zeszłym tygodniu. Iga zdominowała ten turniej w ostatnich latach. Wygrała dwie poprzednie edycje. W zeszłym roku w całym turnieju straciła tylko 5 gemów. Ostatni set przegrała w 2022 roku w pierwszym meczu turnieju z Golubic. Później żadna z rywalek nie zdołała jej urwać seta, a mierzyła się ze światową czołówką. Korty oraz klimat w Doha bardzo służą Świątek, jest dość wolna nawierzchnia. Dla Rybakiny będzie to 9 mecz w 10 dni i sadzę że może wyjść wreszcie zmęczenie w wymagającym spotkaniu z Igą. Do tego Polka ma okazję do rewanżu za porażki z zeszłego roku w AO czy IW oraz za turniej w Rzymie gdzie z powodu kontuzji musiała poddać mecz. Świątek wyglądała do tej pory bardzo dobrze i liczę, że dziś to potwierdzi i po raz trzeci podniesie puchar za wygrana w turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Iga Swiatek v Elena Rybakina
Rybakina win & over 21.5 gema kurs 5.00 Betfair
over 2.5 seta kurs 2.40 Betfair
Słabo oglądałem ten turniej , ale coś tam widziałem fragmęty z meczów pólfinałowych , Rybka dosyć gładko odprawiła Pavluschenkovą
a Iga Azarenkę choć to był ćwiećfinał bo w pólfinale Pliskova zrejterowała.6:0 w drugim secie z Azrenką wygląda grożnie ale 6:2 Rybakiny w pierwszym secie z Anastazją również.
W h2h 4:2 bądż 3:1 dla Rybakiny zależy czy liczyć mecze pokazowe i tylko raz padły 3 sety i to też nie do końca bo w Rzymie Polka
kreczowała w trzecim secie .
Liczę że dzisiaj padną 3 sety a trochę częśćie decidery grywa Rybakina i ma w nich trochę lepszy bilans , poza tym wydaje się że mecz będzie na styku i zadecydują drobne detale i forma dnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +668
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom