>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłata Kartą Debetową TSB

pro100 761

pro100

Użytkownik
Witam, w temacie płatności kartą jestem zielony zawsze płaciłem przez p24, paypal, psc.Przebywam aktualnie w UK i otworzyłem sobie konto w WH, swoją pierwszą wpłatę do nich zrobiłem kartą debetową z banku TSB, wpłaciłem na konto 50£, pieniądze na koncie WH miałem błyskawicznie po 2,3 sekundach ale mija drugi tydzień roboczy a z mojego konta mi nic nie ubyło, ktoś wie dlaczego tak? Wiem może pytanie dla kogoś jest banalne ale ja właśnie tak jak pisałem w temacie płatności kartą na konto u buka jestem zielony.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, w temacie płatności kartą jestem zielony zawsze płaciłem przez p24, paypal, psc.Przebywam aktualnie w UK i otworzyłem sobie konto w WH, swoją pierwszą wpłatę do nich zrobiłem kartą debetową z banku TSB, wpłaciłem na konto 50£, pieniądze na koncie WH miałem błyskawicznie po 2,3 sekundach ale mija drugi tydzień roboczy a z mojego konta mi nic nie ubyło, ktoś wie dlaczego tak? Wiem może pytanie dla kogoś jest banalne ale ja właśnie tak jak pisałem w temacie płatności kartą na konto u buka jestem zielony.
Chodzi o to że wpłaciłeś do buka u buka masz kase i z twojego konta bankowego nie wzieli ? To chyba dobrze i powinieneś się cieszyć.
Jednak w bankowości nic nie ginie, nie wiem jak jest w angielskich bankach ale w Polskich czasami płatnosc jest księgowana z opóźnieniem, a w przypadku jakiegoś problemu technicznego jak go naprawią ???? . Jak nie zaksięgowali a wydałeś kasę to poprostu będziesz miał minus na koncie. Kiedyś miałem podobny problem z ing tzn wpłaciłem a kasa nie znikneła z konta, ucieszony wpłaciłem kilka razy i myślałem że to nie będzie zaksięgowane a potem się okazało że wszystko to co wpłaciłem miałem na minus i każda moja wpłata na karte pokrywala ten minus. U ciebie jak piszesz mija dwa tyg więc może nawet tego nie zauważyli.
To jest tak samo jak płatnosci zbliżeniowe do 50zł możesz chyba max ale płatnosc jest księgowana na 2 lub 3 dzien więc możesz majac na koncie 50zł zrobic zakupów np na 250 za każdym razem płacac osobno ale potem jak przyjdzie do księgowania to bedziesz miał -200zł na koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pro100 761

pro100

Użytkownik
OK dzięki za odpowiedź poczekam na payslipa i zobaczymy czy wpłynie mi za cały tydzień normalnie czy z bagażem - 50£
 
Do góry Bottom