>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wokół Mundialu - dyskusje ogólne o składach, informacje, pytania...

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
buahah, widać że pewnie macie plakaty nad łóżkiem i wiadomo co robicie. ludzie nie mówię że Messi grał cienko, ale zawiódł i nic tego nie zmieni.
A co do Ronaldo to grał gorzej na pewno, ale i miał słabszą drużynę, a zapomniałeś dodać że był lepszy też o 1 bramkę !!!
pokeromaniak co na 2:0 z Meksykiem też oczywiście Messi podawał ?
Ojj ludzie widzę klapy tylko na oczach, bo lubicie go to oczywiście nie ma prawa powiedzieć na niego złego słowa. Śmieszy mnie to ale cóż są kibice obiektywni i kibice zapatrzeni w swoich ulubieńców.
Z resztą to jest FORUM każdy może mieć swoje zdanie: Nie napisałem 3 najgorszych a 3 co rozczarowali i nie zmienię tego: Messi, Ronaldo oraz Rooney
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
W tak funkcjonującym ataku pozycyjnym to nie tylko Messi, ale Cruyf, van Basten, Romario i Eusebio z najlepszych lat by zawiedli. Nie ma co wieszać psów na Messim, bo kto do niego miał piłki dogrywać? Kto w tej drużynie był odpowiedzialny za rozgrywanie i konstrułowanie ataku pozycyjnego? Słyszałem że to miał być Veron, ale on cały mecz na ławce przesiedział..
 
G 0

gandzia1405

Użytkownik
buahah, widać że pewnie macie plakaty nad łóżkiem i wiadomo co robicie. ludzie nie mówię że Messi grał cienko, ale zawiódł i nic tego nie zmieni.
A co do Ronaldo to grał gorzej na pewno, ale i miał słabszą drużynę, a zapomniałeś dodać że był lepszy też o 1 bramkę !!!
pokeromaniak co na 2:0 z Meksykiem też oczywiście Messi podawał ?
Ojj ludzie widzę klapy tylko na oczach, bo lubicie go to oczywiście nie ma prawa powiedzieć na niego złego słowa. Śmieszy mnie to ale cóż są kibice obiektywni i kibice zapatrzeni w swoich ulubieńców.
Z resztą to jest FORUM każdy może mieć swoje zdanie: Nie napisałem 3 najgorszych a 3 co rozczarowali i nie zmienię tego: Messi, Ronaldo oraz Rooney
zgadzam sie z toba w 100 % powiedzialbym jeszcze ze z tej trojki to moze i nawet ronaldo nie zawiodl bo on nigdy dobry nie byl w manchesterze tylko dobrze gral przeciwko slabiaka no moze w meczu z jakimis przecietniakami cos pokazal ale juz z lepsza druzyna nic ;] ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Możecie się śmiać lub nie. Ale ośmiornica Paul wytypował na tym mundialu wszystkie mecze poprawie. ????
Ma 100% skuteczności i gdyby ktoś grał jego typy na pewno dorobiłby się ładnych pieniążków ???? .
Może zwierzęta mają jakiś instynkt do typowania ? Kto wie. Wszystkie mecze wytypował poprawie. Pomylił się tylko raz 2 lata temu na ME. ????
A propos jeszcze to i bukmacherzy dobrze wytypowali zwycięzcę mundialu. Na Hiszpanię przed mundialem był najniższy kurs. Jak widać bukmacherzy to cwane bestie ???? .
Pozostaje nam czekać 4 lata do MŚ w Brazylii ? Brazylia mega faworytem w swojej ojczyźnie ? Oj ja myślę, że tak i to poważnym faworytem do zdobycie najwyższego trofeum.
Jeszcze filmik ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=gCWqTkd_ag4
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Zawodników nie rozlicza się tylko po strzelonych bramkach i asystach.
Messi brał ciężar gry na siebie i często rozgrywał piłkę.
A co do Ronaldo- zero, tu właśnie widać że na Wigan czy na jakiś Racing wystarcza jego machanie nogami a na mistrzostwach już ciężko było
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Tak, tak. Ronaldo jest beznadziejny i potrafi grać tylko ze słabiakami. Co z tego, że w ManU brał ciężar gry na siebie, strzelał najważniejsze bramki w lidze jak i w LM, podczas gdy jego koledzy nie mieli pomysłu na obronę przeciwnika.
W najwyższej formie ośmieszał każdego obrońcę na świecie.
Zawiódł na Mundialu, ale nie zapominajmy o Rooney&#39;u, czy Messim, którzy także nie poprowadzili swoich krajów na szczyt.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
W czasie gdy cały świat emocjonował się finałem mistrzostw świata w Republice Południowej Afryki, w Ugandzie terroryści doprowadzili do krwawej masakry. W zamachu bombowym w stolicy kraju Kampali zginęły 64 osoby.

Do zamachu doszło w dwóch restauracjach, w których wiele osób zgromadziło się, by oglądać finał mistrzostw świata. Dla terrorystów była to doskonała okazja do ataku.

Jedna z bomb wybuchła w etiopskiej restauracji na przedmieściach, w południowej części miasta, w regionie wypełnionym popularnymi wśród kibiców piłkarskich pubami. Druga eksplozja miała miejsce w Kyadondo Rugby Club we wschodniej części Kampali.

Policja początkowo twierdziła, że było od 23 do 30 ofiar zamachu. Potem ustaliła ich ostateczną liczbę aż na 64. - Te bomby były z całą pewnością skierowane w fanów oglądających finał Mistrzostw Świata - powiedział generalny inspektor ugandyjskiej policji Kale Kayihura.

Generalny inspektor ugandyjskiej policji Kale Kayihura łączy zamach z ostatnimi groźbami ze strony somalijskiego ugrupowania Shebab, wspieranego przez al-Qa&#39;idę. Terroryści ostrzegali, że skierują swoje działania przeciwko krajom, które wysłały do Somalii swoje wojska w ramach operacji Unii Afrykańskiej.

Gotowość do udzielenia wszelkiej koniecznej pomocy zadeklarowały już Stany Zjednoczone (w zamachu zginął jeden obywatel USA, kilku zostało rannych). Prezydent Barack Obama nazwał zamach &quot;tchórzliwym i podłym&quot;.
Źródło: wp.pl
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Podsumowując cały ten turniej dla mnie najgorsze mistrzostwa jakie pamiętam od 90 r więcej frajdy mam co roku z rodzimj ligi czy eu pucharów
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Mundial ciekawy sporo niespodzianek a co do powyzszych wypowiedzi to Messi i Ronaldo zawiedli na calej linii a co ciekawe pokazal sie tak malo do tej pory znany Muller, i to jest piekne!!
 
E 0

ein4r

Użytkownik
Messi nie zawiodl tylko nie mial z kim grac i tyle. nie mial mu kto pilki dograc, nikt do podan nie wychodzil a samemu meczu sie nie da wygrac, przynajmniej nie na mundialu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom