>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

gunman 0

gunman

Użytkownik
no to ja zadam pytanko jako pierwszy..............moze takie nooboskie ale niedawno zaczołem grać

kiedy zaczyna się sezon nhl a kidy kończy
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Sezon zasadniczy zaczął się w tym roku 4 października a kończy się 8 kwietnia zgodnie z czasem Amerykańskim ???? Później po sezonie zasadniczym faza PLAY - OFF tylko nie wiem kiedy się zaczyna ani nie wiem kiedy się kończy.
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Mam Jeszcze Jedno pytanko............Czytam sobie ligę niemiecka i nie mam pojecia co znaczą skroty:

SP S OTS PSS OTV PSV V TV DP



bardzo Proszę o przetłumaczenie
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Mam Jeszcze Jedno pytanko............Czytam sobie ligę niemiecka i nie mam pojecia co znaczą skroty:

SP S OTS PSS OTV PSV V TV DP



bardzo Proszę o przetłumaczenie
A wiec tak:

SP - rozegrane mecze

S- zwycięstw

OTS - zwycięstw po dogrywce

PSS - zwycięstw po rzutach karnych

OTV - porażki po dogrywce

PSV - porażki po rzutach karnych

V- porażki

TV- bilans bramkowy

DP- jest to średnia zdobywanych punktów na spotkanie. Dzieli się liczbę rozegranych meczy przez ilość punktów.





????
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Witam. Mam pytanie czy może ktoś podac e-mail do wszystkich drużyn NHL. Szukałem ale na niektórych stronach nie ma :| Proszę o pomoc :wink:
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
BigPapi, wiedz że szukałem ale do niktórych klubów nie znalazłem np: Anaheim, San Jose, Buffalo. Ma ktośdo niech e-maile? Będe wdzięczny :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
mam takie pytanie
czemu mecz NHL sa u niektorych bukow np Ottawa - Detroit a u innych ten sam mecz Detroit-Ottawa
nie interesuje sie ty zbytnio i nie wiem ;/
nie ma tam gospodarzy i gosci? na neutralu graja czy jak?
 
A 0

almighty

Użytkownik
w systemie amerykanskim podaje sie mecz : goscie - gospodarze (np. bwin), a nie tak jak jestesmy przyzwyczajeni gospodarze - goscie (np. expekt)
 
W 2

wislak

Forum VIP
Mam takie pytanie

Ma ktoś jakąś stronę z całkowitymi informacjami o NHL?

Chodzi mi o takie podstawy... np. po ile meczy gra kazdy z kazdym, jak to sie odbywa, ile u siebie ile na wyjezdzie, jak to jest z konferencjami, potem jak wychodzą do play off, poza tym np transfery jak sie robi, kiedy mozna itp czy sa jakies okna :jezora:

prosze o jakis link albo odpowiedzi tak ogolnie jakby ktos mogl napisac :jezora: :hokej: :hokej: :hokej:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mam takie pytanie

Ma ktoś jakąś stronę z całkowitymi informacjami o NHL?

Chodzi mi o takie podstawy... np. po ile meczy gra kazdy z kazdym, jak to sie odbywa, ile u siebie ile na wyjezdzie, jak to jest z konferencjami, potem jak wychodzą do play off, poza tym np transfery jak sie robi, kiedy mozna itp czy sa jakies okna :jezora:

prosze o jakis link albo odpowiedzi tak ogolnie jakby ktos mogl napisac :jezora: :hokej: :hokej: :hokej:
To chyba nie pytanie tylko ,masa pytań.Meczy w sezonie zasadniczym jest 82.Do PO wchodzi 16 drużyn z najlepszym bilansem punktowym.Transfery można dokonywać przez cały rok nie ma zadnych okien.Polecam http://www.nhl.com ,tam dowiesz sie również czy Owieczkin nadal lubi hamburgery z sosem czosnkowym ,czy zmienił upodobanie muzyczne ,jaki ma numer buta,czy lubi Mentosy itp,itd
 
Do góry Bottom