>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Weryfikacja

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie będę umieszczał typy userów, którzy ubiegają się o dostęp do działu.
Każda taka osoba musi wysłać do mnie na PW 5 typów (fixy lub insidery) z uzasadnieniem. Ja następie będę owe informację umieszczał w tym temacie. W przypadku dobrych typów taki user otrzyma dostęp do tego działu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: S******
Na dziś:
FSV Frankfurt v VFL Osnabrück 1 @ 2.1
Goście grają słabo na wyjeździe i zagrają dziś bez:
Sykora, Geissler,Trehkopf,Braun poza tym 6 graczy nie trenowało z powodu wirusa i nie wiadomo czy zagrają:Schuon, Schäfer, Frommer,Omodiagbe, Cichon and Engel.Frankfurt jest lepszą drużyną i powinien spokojnie wygrać to spotkanie zwłaszcza że zawsze im na pucharze zależy
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możecie oczywiście komentować typy, widzę że 1 user podał info co jest na forum podane przez Damiana, więc myślę, że on będzie musiał podać 6 typów.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: F.....
20:45 Waterford United - Limerick 37 - 1 1.65
5/10
Goscie dosc mocno oslabieni: McCarthy, Purcell, Harrington, Caroll, Bruton, Grand. w szczegolnosci 3 pierwszych to bardzo wazni pilkarze
----
Salzburg (Am) - Admira (typ podany publicznie)
Typ-1
odds:1.90
stake:6/10
Goscie bez Egharevb, Horvath, Scharrer, Wagner, Panny, Pusic, Zakany , Friesenbichler i Hanikel.
źrodlo: kolega z MSN, serb mieszka w austrii :smile:

--------
Auning IF - Nørresundby 1 @ 1.70 bwin 7/10 (typ podany już publicznie)
Goscie praktycznie bez skladu. do kadry na mecz wlaczono kilku juniorow...
Ten sam kolega
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: S...
Trencin-Lucenec 1 1.57 Bet365 7/10
Słowacja 2.liga
Goście słabi na wyjazdach i bez 6 graczy w tym 5 z 1. składu.Gospodarze chcą walczyć o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Artmedia-Trnava 1 1.55 Begawin 10/10
Słowacja 1. liga
Informacja od osoby pracującej u bukmachera który ma dobry kontakt z graczami z ligi Słowackiej.Jak do tej pory bezbłędny a daje fixy głównie w meczach Artmedi:wink:
Otopeni-Dynamo Bukareszt 2 1.32 10/10 BalkanBet
8/10 1 HT 1.78 BalkanBet
BalkanBet zaspał przy tym meczu.Zawodnicy gospodarzy chcą zwolnić Serbskiego trenera Jesicia i zagrają aby przegrać to w słabym stylu a trener ma już postawione ultimatum od zarządu.Info od 2 osób pracujących u bukmacherów oraz gościa z Rumunii na jednym z for zamkniętych.
Swindon-Tranmere 1(-0.25 AH) 2.00 Bet365 5/10
Drużyna Tranmere zagra bez pierwszego bramkarza Coyna i Najlepszego strzelca z zeszłego sezonu Greenacra.Najlepszy gracz zeszłego sezonu McLean opuścił zespół .Swindon gra dobrze u siebie i powinno pokonać osłabionych przeciwników.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: F.... 2
Sliven - Lokomotiv Plovdiv
1 | 2.30 8/10
Sliven to beniaminek, ale wydaje mi sie ze przez kilka sezonow pobędą w 1 dywizji. Jedynym argumentem jest to, że mają dobre układy z Bułgarska federacją piłkarską. Sliven to niewielka miejscowość, ale buristrzem tam jest Yordan Lechkov, jeden z tych dzięki, któremu Bułgaria zajeła 4 miejsce w MŚ w 1994. Dzięki jego bramce Niemcy pożegnały się z turniejem. Prezydent bułgarskiej federacji to dobry kumpel z drużyby: bramkarz Borislav Mihaylov. Dzięki tym znajomością można dużo załatwić. W dodatku napastnikiem Slivenu jest chłopak z jego rodziny: Stojanov.


Samara-Loko typ 1 @ 2.50
Oba zespoly sa dobrymi przyjaciółmi.Obydwaj sponsorzy są tuzami ropy naftowej w Rosji na Kauzakzie i prowadza wspolne interesy nawet z Romanem Abramowicem.Jak wskazuje historia spotkan handlują pkt i teraz właśnie jest wewnętrzy układ ze Samara ma wygrać to spotkanie bo zespoły mają podobne aspiracje .

Nalchik-Terek typ 1 @ 1.5
Mało gdzie w sieci mozna znalezc ten bet .Bukmacherzy nei mają wpływu na to spotkanie .Nalchik ma wygrać to także układ między tymi zespołami .
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: H
17:00 U. Craiova - Farul 1
Prezesi obu klubów to przyjaciele. Jak widać na betexplorer, oba zespoły handlują punktami, w razie potrzeby je sobie rozdają. Gospodarze wzmocnili się przed sezonem i zamierzają wejść do walki o czołówkę. Mają jutro wygrać, by gonić CFR Ecomax Cluj. Osobiście dodam, że jeszcze teraz gdybym mógł, postawił bym, że to Cluj wygra ligę. Steaua jest słaba, i tylko pieniądze w rękach prezesa pozwalają im lądować tak wysoko. Cluj ma lepszy skład i podobne układy. Inf z pierwszej ręki od ludzi z Rumunii, i polaka z GB, mającego podobne układy. Chodzą słuchy, że mecz Rapid Bucharest - CFR Ecomax Cluj, zakończy się remisem, z podobnych powodów. Rapid i Steaua wręcz się nie znoszą, dlatego remis pozwoli zachować oby klubom czołowe miejsca w tabeli na ten moment. Aczkolwiek jest to jeszcze informacja nie potwierdzona
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Artmedia-Trnava 1 1.55 Begawin 10/10
Słowacja 1. liga
Informacja od osoby pracującej u bukmachera który ma dobry kontakt z graczami z ligi Słowackiej.Jak do tej pory bezbłędny a daje fixy głównie w meczach Artmedi:wink:
Coś słaby ten &quot;FIX&quot; bo mecz został przełożony. Dokładnie nie wiem o co chodzi ale jakieś problemy Armtedii na które przystał związek (wiadomo grają z Juventusem w el. do LM). Piszę to bo w wielu bukach można to jeszcze grać ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: M... 2
Standard – RSC Anderlecht Typ: 2 Kurs: 2,80
Super puach w Belgi dzisiejsi rywale Anderlechtu to ekipa, ktora w środe zmieży się z Liverpoolem w meczu o awans do LM i dziś moim zdaniem odpuści bo puchar jest im mniej potrzebny z kilku źródeł wiem, że zagra kilku rezerowoych ale i podstawowi gracze nie będa grali na 100% swych umiejętności. Anderlecht natomiast musi wygrać by odzyskać wiarę w siebie i zaufanie kibiców!
Brazylia - Korea Północna Typ: 1 Kurs: 1,50
Mecz IO pań, w 1 rundzie fazy grupowej Brazylijki zagrały bardzo dobry mecz z Niemkami i pokazaly, ze na tej olimpiadzie będa się liczyć i tak też się stało w mecuz padl wynik 0-0 a mialy także swoje szanse na wygraną tego meczu. Treaz zagrają z mniej znanym i szanoaneym w piłce kobiet zespołem Korei i myślę, że z latwością je ograją nawet typ na handi jest bardzo dobry ponieważ będą chciały wygrać jak najwięcej gdyż o wyjściu z 1 mniejsca w grupie prawdopodobnie zadecydują bramki!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: M.... 2
Tottenham Hotspur - AS Roma typ: 1 kurs: 2,10
Tottenham zapowiada stanie się europejską potęgą i po transferach to widać graja dobry football i dziś myślę, że ograją Rome, ktora gra bardziej spokojnie.
Manchester United - Portsmouth FC Typ: x2 Kurs: 2,20
Manchester barzo oslabiony i myślę, że nie da rady no chyba, że po dogrywce lub po karnych!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
USER: H....
Dzisiaj Insider. :spokodfhgfh:
Dellacqua C. - Dulko G.
Dulko wygrała w tym sezonie zaledwie mecz na hardzie, a do tego teraz narzeka na mięśnie brzucha. Na Casey w Toto-Mix np jeszcze wczoraj 1.80 kurs. Z racji opadów w Pekinie, mecz dziś bądź jutro.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
USER: H...
Atlas Wrocław - Caelum Stal Gorzów
Gorzów bez Holty i Thomasa H. Jonassona. Handi -7.5 na Wrocław jak znalazł.
+ jeszcze jakaś pomyłka buków na over 9.5 pkt Rafała Dobruckiego z Tarnowem. Mecz u siebie z najsłabszą ekipą ligi, a Rafał ma najlepszą formę z całej drużyny, poza tym jest prowadzącym parę z Iversenem. Jak Pan chce, można to uznać jako 4 typ, ale też nie jest to konieczne.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
User: M.... 2
Tottenham Hotspur - AS Roma typ: 1 kurs: 2,10
Tottenham zapowiada stanie się europejską potęgą i po transferach to widać graja dobry football i dziś myślę, że ograją Rome, ktora gra bardziej spokojnie.
Manchester United - Portsmouth FC Typ: x2 Kurs: 2,20
Manchester barzo oslabiony i myślę, że nie da rady no chyba, że po dogrywce lub po karnych!
to nie sa zadne informacje :-?
te dwa ostatnie typy usera &#39;H...&#39; wygladaja dobrze, zobaczymy czy wejda
????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User M.... 2
Schüttler R. - Nishikori K. Typ: 1 Kurs: 1,55
Co tu dużo pisać Nishikori jest w trakcie leczenia kontuzji lub minimalnie po jej zakączeniu, ponadto jets dużo slabszym zawodnikiem od doświadczonego Schuttlera, ktory w tym pojedynku powinnien łatwo pokonać rywala.
 
beau 1

beau

Forum VIP
User: M.... 2
Tottenham Hotspur - AS Roma typ: 1 kurs: 2,10
Tottenham zapowiada stanie się europejską potęgą i po transferach to widać graja dobry football i dziś myślę, że ograją Rome, ktora gra bardziej spokojnie.
Manchester United - Portsmouth FC Typ: x2 Kurs: 2,20
Manchester barzo oslabiony i myślę, że nie da rady no chyba, że po dogrywce lub po karnych!
Myślę ponownie jak Ted.Info o kontuzjach w ManU równie dobrze mógł zaczerpnąć z działu Premiership gdzie ja je podałem a pierwszy typ oparty na transferach to żaden argument????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
User: H
Crystal Palace - Hereford
Dagenham &amp; Red. - Reading
Pomijając absencje w tych spotkaniach, kieruję się postawą trenerską CP i Reading. Trenerzy tych klubów podchodzą do FA Cup czy League Cup nonszalancko od dobrych kilku lat. Wystawiają głębokie rezerwy, albo totalnie roszadują składem. Kursy po ok 6 godne uwagi. Polecam także progesję na porażki CP i Reading przy ew wygranych w tej rundzie. Osobiście nie wierze, że oba zespoły przetrwają tą rundę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
User: H
Crystal Palace - Hereford
Dagenham &amp; Red. - Reading
Pomijając absencje w tych spotkaniach, kieruję się postawą trenerską CP i Reading. Trenerzy tych klubów podchodzą do FA Cup czy League Cup nonszalancko od dobrych kilku lat. Wystawiają głębokie rezerwy, albo totalnie roszadują składem. Kursy po ok 6 godne uwagi. Polecam także progesję na porażki CP i Reading przy ew wygranych w tej rundzie. Osobiście nie wierze, że oba zespoły przetrwają tą rundę.

O której wysłał PW do Ciebie? Bo jeśli przed 13;24 to OK. Jeśli po tym czasie to taka informacja pojawiła się na forum ogólnym tylko ubrana w inne słowa... Ta osoba mieszka na stałe w Irlandii, jest modem i dobrze się zna na piłce z Wysp.
Edit: sorki za rozjechanie strony screenem...
 
Do góry Bottom