>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 4

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(...)
Te historie z matematykami wygrywajacymi w "polskich bukach" to fake historie dla ciemnogrodu, trzeba być mało inteligentnym aby się na to nabierać!
(...)
Te historie mają ludzkie twarze i nazwiska. I ci ludzie są przez to bardziej wiarygodni niż którakolwiek osoba na tym forum. A procesy sądowe z bukmacherami są faktem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ranczo0123 487,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak ktos wplaca pieniadze do bukow za pomoca karty i ma konto w mbanku to zaplaci prowizje 4% od przyszlego roku. Blik i przelew dalej bezplatny.

 
Otrzymane punkty reputacji: +157
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Jak ktos wplaca pieniadze do bukow za pomoca karty i ma konto w mbanku to zaplaci prowizje 4% od przyszlego roku. Blik i przelew dalej bezplatny.

Myślisz że wpłata mtranserem przy użyciu środków z karty bedzie również pod to podciągnięta? Moim zdaniem nie
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Te historie mają ludzkie twarze i nazwiska. I ci ludzie są przez to bardziej wiarygodni niż którakolwiek osoba na tym forum. A procesy sądowe z bukmacherami są faktem.
Wśród ludzi niestety są ludzie naiwni i Jelenie którzy w te brednie wierzą. Załóżmy ze nawet ktoś zarabia regularnie na grze u polskich bukmacherów. Nie przeszkadza mu podatek i jeszcze ten system broni? Moze się nawet cieszy ze zasila budżet kosmicznym podatkiem najwiekszym w Europie? (w Ruminii 5% hehe ) Z tego co sie orientuję to nawet najbogatsi ludzie są skąpi i obliczeni. Jestem pewny że to reklamy, a Ci co tu piszą, że żyją z gry u polskich to agenci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
R 924

radziooh

Użytkownik
***** *** Wreszcie nadszedł czas w którym nie tylko typerom rząd uprzykrzył życie. Czułem, że to będzie tylko kwestia czasu i będą szukać pieniędzy, podatków w innych strefach. Ten system musi kiedyś j*bnąć.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A co się niby stało?
albo o podatek od smartfonow albo to;


chyba ze jest jakas inna opcja.

edit;


Warto przypomnieć, że holenderski ING Groep NV w 2018 r. został ukarany gigantyczną karą w wysokości 775 mln euro za niedopełnienie obowiązków związanych ze zgłoszeniem prania brudnych pieniędzy jednego ze swoich klientów – spółki należącej do rosyjskiego oligarchy finansowego.
Od tego czasu w całej grupie wprowadzono wyśrubowane procedury bezpieczeństwa, które mają takim sytuacjom zapobiegać.


takze luzna lydka.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
temat ucichł, większość Polaków zaakceptowało ten podatek, nic nie jest robione by to zmienić. To jest najgłupszy podatek jaki istnieje. To tak jakby np. w teleturnieju "Milionerzy" nie pobierano podatku od wypłaty końcowej wygranej tylko za każdą poprawną odpowiedź uczestnik miałby zmniejszoną kwotę o 12%, zamiast 100zł - 88zł, potem zamiast 200zł 167. (12% z 88zł) Absurd. Ciekawe kiedy i kto to w końcu ureguluje i będzie podatek od wypłat.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Majac dzialalnosc, ktora przynosi strate tez mozesz miec podatek obrotowy i placic go musisz. Temat ucichl, bo pisanie by pisac juz sie snudzilo, zreszta wszystkie wypowiedzi mozna bylo strescic w 5 zdaniach, a reszta to powtarzanie tego, co bylo napisane.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Majac dzialalnosc, ktora przynosi strate tez mozesz miec podatek obrotowy i placic go musisz. Temat ucichl, bo pisanie by pisac juz sie snudzilo, zreszta wszystkie wypowiedzi mozna bylo strescic w 5 zdaniach, a reszta to powtarzanie tego, co bylo napisane.
haha to żeś się teraz popisał "inteligencją" porównaniem zupełnie innych rzeczy, nie wiesz nawet co to znaczy podatek obrotowy od firm.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Trzeba głosować na tych którzy chcą podatki zmniejszać i np. zalegalizować grę w pokera. Jedyna partia polityczna która tego chce to Konfederacja. Graczy w Polsce są miliony ale jak przychodzi do głosowania to głosujecie na tych co podatki tylko nam podnoszą czyli PIS PO PSL SLD. A potem płaczecie na forach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 482

bmoran

Użytkownik
Ale o czym Ty mowisz w ogole? Zyjemy w najglupszym systemie czyli demokracji, tutaj poslami zostaja pilkarze, celebryci. Liczy sie kto wiecej balonikow rozda na wiecach no i kto popiera gejow albo kto ich nie kopiera. Jesli patrzac faktycznie tylko gospodarczo, a nie ideologicznie to byl projekt Polska Fair Play z dr. Gwiazdowskim, gdzie wiekszosc osob to byli przedsiebiorcy czy uznane osoby z centrum Adama Smitha, doradcy podatkowi itd. Jak sie skonczylo? No nawet nie udalo sie zebrac podpisow by wystartowac w wyborach ogolnokrajowych. Tutaj jako reprezentacja narodu z jednej czy drugiej strony zostali wybrani Janek Tomaszewski zyjacy ciagle meczem gdy "zatrzymal Anglie na Wembley", albo Tomek Frankowski, w sumie znany mniej, ale ze rozpoczynal granie i konczyl w Jadze to na Podlasiu wygral :d Dostaje sie Pan Biedron dlatego, ze teraz modne jest kochac gejow i w sumie tylko dlatego sie ludzie dostaja. Wiec gadanie o podatkach w sumie nikogo w Polsce nie interesuje, liczy sie szopka i w sumie bycie anty do kogos - wtedy ma sie szanse wygrac.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Czy od czasu "afery" betathome" i banku PKO za platformy były jakieś za pisiorów ??? Bo chyba o żadnej następnej nie słyszałem Wpłacał/wypłacał teraz ktoś kartą visa/mastercard do "nielegalnego" buka??? Jak teraz gracie gdy Trustly wyparowało od bukmacherów?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Taką mam propozycję i sugestię. Jest jeden sposób na to by obrzydzić firmom bumacherskim podatki i sprawić by zmienili system, grać single :) Single to najbezpieczniejszy sposób gry, częste wygrane, a więc dużo podatków do zapłaty. Ja od 2 lat gram tylko single i żaden polski bukmacher na mnie nie zarobił, u niektórych bukmacherów jestem na plusie, a tam gdzie jestem na minusie to bukmacher i tak jest na minusie licząc podatki od wygranych. Dlaczego wielu bukmacherów namawia ludzi do grania ako i daje promocje od grania aumulatorów? Bo mają większe zyski od klientów, którzy tak grają, to logiczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
machlak 305

machlak

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się w 100 % ja też od jakiegoś czasu zacząłem grać single, co prawda na zagranicznym buku ale nie daje na sobie zarobić i jestem sporo do przodu 😉
 
Do góry Bottom