>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

Transmisja:
00:15 – karta UFC Fight Pass (FightPass)
02:00 – karta wstępna (FightPass)
04:00 – karta główna (Extreme Sports Channel)
Rozpiska UFC 218
Walka wieczoru
145 lbs: Max Holloway (18-3) vs. Jose Aldo (26-3)
Co-main event
265 lbs: Alistair Overeem (43-15) vs. Francis Ngannou (10-1)
Karta główna
125 lbs: Henry Cejudo (11-2) vs. Sergio Pettis (16-2)
155 lbs: Justin Gaethje (18-0) vs. Eddie Alvarez (28-5)
115 lbs: Michelle Waterson (14-5) vs. Tecia Torres (9-1)
Karta wstępna
155 lbs: Paul Felder (14-3) vs. Charles Oliveira (22-7)
170 lbs: Alex Oliveira (18-4-1) vs. Yancy Medeiros (14-4)
155 lbs: Drakkar Klose (8-0-1) vs. David Teymur (6-1)
115 lbs: Felice Herrig (13-6) vs. Cortney Casey (7-4)
Karta UFC Fight Pass
170 lbs: Abdul Razak Alhassan (7-1) vs. Sabah Homasi (11-6)
205 lbs: Dominick Reyes (7-0) vs. Jeremy Kimball (15-6)
265 lbs: Justin Willis (5-1) vs. Allen Crowder (9-2)
115 lbs: Angela Magana (11-8) vs. Amanda Cooper (2-3)
lowking.pl​
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
zacznę od finału TUF 26.
over 1,5 Meerschaert vs Spiceli + O&#39;Malley = @2,5
Soto @2,6
Natomiast docelowa gala ufc 218:
Herring @1,7
Ngannau @1,5
Klose @2,66
Holloway @1,35

Pamiętaj o analizach/Karciarz
 
ilm99 22

ilm99

Użytkownik
Panowie nie sądzicie, że kurs na Overeema zdecydowanie za wysoki? Na STSie jest 2,9 a jak dla mnie ta walka to 50/50. Wiadomo jak to bywa w wadze ciężkiej - jeden cios może zadecydować o wygranej, duża siła, szybkość Ngannou jest jego plusem i przenawia na jego korzyść, wszyscy myślą ze znokautuje Holendra, ale czy na pewno? Cenie Francuza jako zawodnika jednak w moim odczuciu tak na prawdę jego umiejetnosci nikt jeszcze nie sprawdzil. Z duzych nazwisk ma na swoim koncie wygrana z Arlovskim jednak u Andreia zostało już tylko nazwisko. Overrem jest bardziej doswiadczony stoczyl prawie 40 walk wiecej niz jego przeciwnik. Od walki z Nelsonem gdy zmienil taktyke walki ktora przyniosla efekty podoba mi sie jako zawodnik. Kondycja na kilka rund pozwala czekac na odpowiedni moment do ataku, w tym roku pokonal Werduma na plenym dystansie walki oraz Hunta przez KO w 3 rundzie. Licze na odpowiednia taktyke Holendra w tej walce oraz odniesienie zwyciestwa a kurs 2,9 pobieram bardzooo chetnie.
Overeem sts 2,9
 
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
zacznę od finału TUF 26.
over 1,5 Meerschaert vs Spiceli + O&#39;Malley = @2,5
Soto @2,6
Natomiast docelowa gala ufc 218:
Herring @1,7
Ngannau @1,5
Klose @2,66
Holloway @1,35

Pamiętaj o analizach/Karciarz
ok, dodam dwa zdania do każdego typu.
Meerschaert vs Spiceli Dwaj graplerzy, obaj czują się świetnie w parterze i przewiduje, że w tej płaszczyźnie będzie toczyła się walka dzięki czemu walka powinna trwać over 1,5.
Zawodnicy w stójce szybko są nokautowani a w parterze udaje im isę wygrać. Bardziej faworyzuje Meerschaerta, ze względu na lepszą stójkę i kondycję.
O&#39;Malley - raczkujący w ufc, podpisał kontrakt przez DWCTF. wydaje się być szybki i z dobrymi podstawami. Stylem przypomina Ceceresa. Trenują w jednym klubie. Natomiast Ware wydaje się idealnym kandydatem na początek.
Ngannau - nie został sprawdzny przez żadnego konkretnego zawodnika z ciezkiej. Dziś będzie dopiero jego pierwszy poważny sprawdzian. Jednak wydaje mi się że jak będzie rozsądnie walczył to powinien znokautować konia w 2 lub 3 rudzie.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Co mysliscie o Aldo? Zamyka mi fajny kupon i sie zastanawiam czy nie wyplacic.
Jak dla mnie Aldo nie doceniany
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Cejudo decyzja
@1.81
LVBet✅

Stawiam na doświadczenie, to Cejudo mierzył się z lepszym fighterami. Ani jedne ani drugi nie są mistrzami od kończenia walk przed czasem. Mistrzowskie zapasy Cejudo powinni wystarczyć do kontrolowania pojedynku. W stójce lepszy może być Sergio, ale to dopiero zobaczymy w bezpośrednim starciu, ponieważ w ostatniej walce Henryka było można dostrzec pozytywne aspekty.
Dla Sergio będzie to największy test w UFC, ponieważ z tak mocnym przeciwnikiem jeszcze nie walczył. Cejudo zweryfikuje jego umiejętności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Ciężko coś tu wytypować ponieważ bardzo wyrównana walka, ale moim zdaniem bierze to Aldo.
W ostatniej walce to Aldo wygrał 1 i 2 rundę i gdyby nie porażka w 3 gdzie został znokautowany to by to wygrał.
Jak dla mnie kurs rzędu powyżej 3.0 na Aldo to spore value i ciężko mi z tego nie skorzystać.
Aldo wygrana ⛔
3.25@ STS
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Aldo vs Holloway
over 2.5 efortuna kurs 1.6

✅✅
W sumie dziwnie wysoki kurs w 1 walce na to że walka dojdzie do decyzji było 1.5 a tutaj mamy nie dość że niszą linie o połowe to wyższy kurs. Aldo jak wspominał jego trener przed 1 walką miał kontuzję nogi przez co nie mógł kopać i moim zdaniem odbiło się także to na kondycji brazylijczyka. Ten cios co wszedł Hollowayowi w 1 walce to było coś takiego na jak Nate podłączył w 1 walce Conora kombinacją prawy lewy, po prostu brazol zaczął ciężej oddychać w 3 i w odpowiednim momencie Holloway wyprowadził kombo i brazylijczyk padł na dechy. Myślę że dużo osób była zaskoczona może nie tym ze Holloway wygrał ale tym w jaki sposób to zrobił. Holloway ma tytanową szczenkę więc od aldo zakończenie widzę tylko po jakichś brutalnych lowach ale to raczej w późniejszej fazie walki, z 2 strony brazylijczyk jeśli nie będzie bał się kopać i skupi się na defensywie jak w 1 walcę uważam że walka może spokojnie dość do decyzji. Aldo uważam dalej za twardego zawodnika. Holloway też nie ma jakiegoś nokautującego ciosu i nie uważam go za jako takiego &quot;finishera&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom