>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Tydzień 25: Mediolan, Oeiras 3, Buenos Aires

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Mediolan, Włochy
Data rozgrywania: 20.06.2022-26.06.2022
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €45,730
Oficjalna strona turnieju: https://aspriatenniscup.it/
Zwycięzca singla 2021:
Gian Marco Moroni
Zwycięzcy debla 2021:
Vit Kopriva/Jiri Lehecka

kup.jpg
Miejsce: Oeiras, Portugalia
Data rozgrywania: 20.06.2022-26.06.2022
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €45,730
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2021:
Carlos Alcaraz
Zwycięzcy debla 2021:
Hunter Reese/Sem Verbeek

kup.jpg
Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 20.06.2022-26.06.2022
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $437,520
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !

 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger Oeiras
Godzina: 12:30
Spotkanie: Coppejans - Michalski
Typ: Coppejans
Kurs: 1.68

Bukmacher: Etoto
Analiza:
Kursy już trochę pospadały ale wciąż uważam że warto pograć zwycięstwo Belga, który zmierzy się z naszym rodakiem Danielem Michalskim. Coppejans przez długi czas znajdował się w kryzysie i przegrywał bardzo dużo spotkań przez co sporo spadł w rankingu i aktualnie znajduje się kilkadziesiąt miejsc niżej od Michalskiego. Belg jest bardziej doświadczony, starszy o 6 lat i clay na którym rozegrane będzie to spotkanie to ulubiona nawierzchnia Coppejansa. Zaczął wracać do tego co prezentował kilkanaście miesięcy temu i widać znaczną poprawę w jego poczynaniach. W pierwszej rundzie w świetnym stylu odprawił typowego ziemniaka jakim bez wątpienia jest Carballes Baena, bez straty seta, chociaż skazywany był na pożarcie. Mimo że Michalski też oba mecze wygrał 2:0 to miał zdecydowanie łatwiejsze zadanie. W tej parze znacznym faworytem dla mnie jest Belg, który w swoich poczynaniach ma tendencje wzrostową i być może Michalski się postawi, ale dla mnie kurs jest ciekawy i warty gry.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Nie ma nowych tematów odnośnie chellengerow więc piszę tu
Bogota(Kolumbia)
Mejia-Smith
2 2.60 Fortuna
Typ bardzo ryzykowny jednak zastanawiają mnie te kursy tutaj.Mejia gra u siebie jest zdecydowanie lepszym tenisista na ziemi(rywal zagrał chyba 3 spotkania w całej karierze)więc kurs 1.45 jest tutaj promocja tak samo jak wynik 2-0 po kursie 2.10.Owszem widziałem Mejjie i gravl po prostu bardzo średnio,bazując głównie na mocnym serwisie,który i tak nie zawsze wchodził.
Ide pod prąd i zdecydowanie poza logika tym razem bo naprawdę kursy jak dla mnie są tak dziwne że aż zachęcające.Stawiam ten bet jako osobista ciekawostkę.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Passaro-Dardieri 1 @1.6

Nie ma co zbytnio stawiac z Wimbledonu, bo kursy dzis na Djokovica czy wczoraj na Jabeur to zalosc i trzeba by to grac ryzykownie handicapami lub overami czy underami. Ja tu na wieczor zagralem taki typ z nieduzego wloskiego challengera, gdzie spotyka sie dwoch Wlochow w podobnym wieku z czego jeden urodzony jest w Argentynie.

Sadze jednak, ze Francesco Pessaro w tej chiwli jest w wiekszym gazie. 21 latek z Perugii gral w tym roku w fianel 3 challengerow juz i buduje dosc dobrze ranking. Te finaly challangerow, mimo ze przegrane to byly naprawde dobre nazwiska. Pierwszy final mial miejsce w kwietniu i to byly 3 sety z Holgerem Rune, ktory boom zanotowal na French Open, drugi final w maju to Forli z 3 sety z Lorenzo Musettim i ostatni final to przegrana w czewrcowym cahlangerze Mediolanie w dwoch zacietych setach z Federico Coria. Zwlaszcza ten challanger w Forli byl dosc dobrze obsadzony z duza pula pieniazna.

Dodalbym tu, ze na poczatku czerwca Passaro gral jeszcze duzy challanger w swoje rodzinnej Perugii i przegral tam w dwoch bardzo zacietych setach z Jaume Munarem, ktory zgarnal poznej to trofeum.
Dardieri tez w tych wloskich challangerach poziom trzyma i czasem zanotuje lepszy wynik, ale do finalu jeszcze nigdzie dotrzec mu sie nie udalo.

Po prostu wydaje mi sie, ze Passaro w tej chwili zlapal to cos co pozwala mu juz rywalizowac z bardziej znaczacymi nazwiskami i jest blisko by przy odrobinie szczescia nawet jakis challenger wygrac, wiec jak idzie tak dobrze to powinie isc za ciosem.

Do tego mozna dorzucic jutrzejsza wygrana Djokovica w finale Wimbledonu, jakis bardziej egzotyczny kurs pokroju zuzla czy siatkowki i zbierze sie kurs powyzej 2 do zagrania, wiec tak sprobuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Marterer-Struff 0:2 @2.05
Struff @1.4


Struff wrocil na sezon trawiasty po dluzszej kontuzji i z kazdem meczem bylo lepiej, a na Wimbledonie mogl wyelminowac nawet Alcaraza, ale ostatecznie przegral w 5 setach. Ranking Struffa mocno podupadl, bo obecnie jest 155, wiec od razu mozna sie troche odbic, tm bardziej ze Brunszwig nalezy do tej najwyzszej kategorii challenegrow 125, wiec troche punktow i pieniedzy mozna zarobic (125 pkt, niecale 20 tys. euro dla zwyciezcy).

Na razie Struffi wszystkie mecze po 2:0, w polu pokonany mi.in Delbonis, Daniel czy wczoraj Laaksonen. Przede wszystkim pierwsze podanei Struffa robi robote i ma tu bardzo wysokie procenty w tym elemencie (w kazdym meczu to minimum 80 procent wygranych pilek) i oczywiscie sa asy serwisowe.
Martererowi troche kariera sie juz rozeszla. Mlodszy Niemeic pokonal tu m.in. Zapate Mirallesa czy Zhinhen Zhnga po dlugim bojach i to jest plus, ale nie jestem przekonany, ze tutaj podola. Zhang wczoraj byl lepszym graczem, tylko nei domknal meczu, bo deciderze przy stanie 5-3 mial dwie pilki meczowe na swoim podaniu i tego nie utrzymal, a gema pozniej przy podaniu Marterera Chinczyk mial kolejne 6 pkt meczowych w grze na przewagi.

Niby takie dlugie boje pomagaja, ale wydaje mi sie, ze ze Struffem jednak zabawy nie bedzie. Tytul to jednak tytul, a tu Struff ma dobra sytuacje by od razu odbic po kontuzji i przygotowac sie do przyszlotygodniowego startu w renomowanym Hamburgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +172
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Celikbilek-O'Connell (-2,5 gema) 2 @1.5

Maly ten kurs na zwyciestw Australijczyka, ale chyba wygra. Wysoki procent wygranych ilek z 1-szego podania, dobry z 2-ego, no moze poza tym meczem ostatnim z Nishioka, ale jak sie gra z japonskim tenisista to wiadomo. Wbrew pozorom takie trudne granie z Nishioka na wymiany to powinno tylko Australijczykowi pomoc. Pierwsze podanie jednak zrobilo roznice w tym meczu. Korty w Porto wydaje sie dosc szybkie, chociaz ogladac sie tego turnieju za bardzo nie da, patrzac naumiejsowienei kamer. O'Connell bardziej uznane nazwisko, jest o krok od wejscia do pierwszej setki. Challanger malej kategorii, ale tytul to tytul, wiec warto zawsze wygrac.

Zabieg z hc gemowym 2,5, bo to zazwyczaj wystarcza by trafic, jezeli prawidlowo wskaze sie zwyciezce. 1,5 to mniej wiecej polowe akulumowanego, a dalej cos sie poszuka przeczeszujac odchlanie ofery bukmacherskiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom