>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Turcja w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Tak Cisse, Wellinton, Djalma i Caulker jednak grają a Tzavellas i Baiano na ławce jednak też ale może to i lepiej, bo piłkarze Ci doznali obrażeń w tym wypadku i jakoś nie chce mi się wierzyć w ich stu procentowe przygotowanie na ten mecz tak pod względem fizycznym jak i przede wszystkim psychicznym, no ale zobaczymy już jak i co podczas samego spotkania @ejber24
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik


Rizespor - Galatasaray 2 1.70 Totolotek 4/10  ✅



Galata walczy o mistrzostwo. Mają tyle samo punktów co Basaksehir i 3 mecze do końca, także na potknięcia miejsca nie ma miejsca. Podobno w Rizespor jest trochę ludzi powiązanych z Galatasaray, więc kto wie, czy nie "pomogą swoim". Rizespor dobrze gra u siebie, ale miesiąc temu Besiktas zlał ich 7:2, więc i Galata może wywieźć 3 punkty z tego terenu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja,

Godzina: 15:30

Spotkanie: Boluspor - Eskisehirspor

Typ: 1

Kurs: 1,67

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:



Ostatnia kolejka. Dla jednych jak i drugich ten mecz jest bez większego znaczenia, bo o nic konkretnego nie walczą. Ja tutaj stawiam na gospodarzy głównie z tego powodu, że zespół przyjezny słabiutko spisuje się na wyjazdach. Goście są jednym z najgorzej grających zespołów na wyjazdach notując do tej pory 2 zwycięstwa, 2 remisy i 12 porażek. Po względem wyjazdów Eskisehirspor ma drugi najgorszy bilans w lidze. Boluspor u siebie ma bilans 7 zwycięstw, 4 remisów i 5 porażek. Goście zagrają dziś bez kilku czołowych swoich graczy bez których wprawdzie grają już od pewnego czasu



Absencje w Eskisehirspor:

pierwszy bramkarz Ekrem (21 występów w tym sezonie), obrońca Celik (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnicy Sertel (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ibrahim (4 występy na koncie) i napastnik Gural (10 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)



Brakuje tych graczy w zespole. Myślę, że dzisiaj więcej motywacji będzie po stronie gospodarzy, którzy będą chcieli się godnie ze swoimi kibicami pożegnać. Boluspor ostatnio bez formy i 3 mecze z rzędu przegrał ale dziś myślę, że na koniec zdobędzie 3 punkty, bo dla mnie jest po prostu zespołem lepszym i atut własnego boiska powinien mieć tu duże znaczenie.



✅ 3-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom