>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Totolotek - opinie

pikobans 12,1K

pikobans

Użytkownik
już praktycznie zapomniałem o nich... dwa lata temu chyba mieli całkiem fajne promki pamiętam w poniedziałek typowanie meczów 1x2 i zwrot bonus z obrotem jednokrotnym , co weekend promocje na poszczególne ligi na tych samych zasadach co powyżej później degrengolada...
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Nie polecam. Skusiłem się na bonus powitalny, jednak nie jestem zadowolony. Aplikacja i w ogóle strona nie jest czytelna. Żeby znaleźć jakiś zakład trzeba się sporo natrudzić. Mało intuicyjna. Kursy też słabiutkie, już nie wspominając o ofercie która jest uboga. Czarę goryczy przelało dzisiejsze wydarzenie, gdzie będąc na LIVE chciałem postawić gola Lecce w meczu z Fiorentiną. Kurs w okolicach 38' to było około 1,95 jak pamiętam. Próbowałem to postawić chyba z 5 razy. Za każdym razem błąd wyskakiwał. Próbowałem się wylogować, zalogować ponownie. Nic to nie dało. I zgadnijcie co? Lecce pod koniec pierwszej połowy na 1:0! Ostatni raz wpłacam im pieniążki. Robię obrót (choć właściwie to już mi się nie chce go robić) i uciekam stamtąd!
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Pytanie odnośnie tego buka - czy przyjmują wam jakiekolwiek zakłady?
Moich ostatnich kilka prób wyglądało tak - kółeczko kręci się przez parę minut i nic się nie dzieje, mecz albo wyrzucony z oferty albo finalnie kurs spada. Stawki raczej śmiesznie - typu 20/50 zł, konto raczej bez limitów.
Dużo się pisało o bestbecie ale przyznam szczerze - totolotek to jest jakiś dramat.
Buk, który przed przejęciem przez Niemców był dla mnie najlepszą polską firmą (gram grubo czasami 4 dni w tygodniu, bonusy reload od wpłaty po 500/1000zł, 6% podatku za granie w aplikacji) stał się pośmiewiskiem. Nieczytelna strona, wieszająca się, mało intuicyjna.
Fatalna zmiana
 
T 0

tornado21

Użytkownik
mnie zastanawia czemu bwin jeszcze nie wystartował w miejsce totolotka skoro juz w marcu entain ich przejeli, za chwile mundial czyli żniwa dla bukmacherów
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Pytanie odnośnie tego buka - czy przyjmują wam jakiekolwiek zakłady?
Moich ostatnich kilka prób wyglądało tak - kółeczko kręci się przez parę minut i nic się nie dzieje, mecz albo wyrzucony z oferty albo finalnie kurs spada. Stawki raczej śmiesznie - typu 20/50 zł, konto raczej bez limitów.
Dużo się pisało o bestbecie ale przyznam szczerze - totolotek to jest jakiś dramat.
Buk, który przed przejęciem przez Niemców był dla mnie najlepszą polską firmą (gram grubo czasami 4 dni w tygodniu, bonusy reload od wpłaty po 500/1000zł, 6% podatku za granie w aplikacji) stał się pośmiewiskiem. Nieczytelna strona, wieszająca się, mało intuicyjna.
Fatalna zmiana
I jak Panowie, jest szansa na jakiś feedback? :)
 
R 326

royal92

Użytkownik
Najgorszy bukmacher z jakim miałem do czynienia. Wpłaciłem kilka stówek i chciałem obstawić zakład który był ciągle odrzucany do tego zablokowali mi opcję wypłaty środków. Stanowczo nie polecam
 
Do góry Bottom