>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Totolotek a granie za granicą.

Z 0

zygmun123

Użytkownik
Witam, wyjechałem z Polski kilka miesięcy temu do Szkocji, na koncie w totoloku miałem 100zl i zacząłem sobie obstawiać będąc już tutaj. Ugrałem z tej stówki pewną sumę i teraz się zastanawiam czy nie będzie żadnego problemu z wypłata, szukałem w regulaminie i nic nie znalazłem, że jest to zabronione, czy ma ktoś jakieś informacje na temat? albo obstawiał w totolotku za granicą i nie było kłopotu z wypłatą?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
W teorii sytuacja jest prosta - wedle ustawy hazardowej gra u polskiego bukmachera z poza terytorium Polski jest zabroniona, co jest samo w sobie absurdalne, jak ta cała ustawa. Z własnego doświadczenia powiem Ci tyle - w zeszłym roku zrobiłem sobie jednodniową wycieczkę do Pragi i wtedy też się tematem interesowałem. Wyszło mi z poszukiwań, że jest to teoretycznie zabronione i STS na to nie pozwala. I faktycznie, będąc już w Ostrawie wszedłem na STSa i pojawiła się informacja, że gra poza granicami naszego kraju jest zabroniona, ale to była bodajże informacja, nie zakaz, ale w takim przypadku nie grałem tam, bo jakbym miał trafić zakład i potem nie wypłacić, to gra niewarta świeczki. Na stronie totolotka nic takiego się nie wyświetlało i nie jestem pewny, ale kojarzy mi się, że pisałem wtedy na chacie z nimi i nic takiego nie potwierdzili, ale nie wiem, czy dobrze kojarzę z tym chatem. W każdym razie kasę wpłaciłem, kupon zagrałem, ale okazał się przegrany, więc nie wiem, czy by były jakieś problemy z wypłatą. Napisz najlepiej do nich i zapytaj. Swoją drogą jest to paradoks, kiedy chcesz grać będąc za granicą u polskiego buka i zapłacić nawet podatek, a ustawa to uniemożliwia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

sisko

Użytkownik
Witam, na tydzień jadę do Egiptu i chciałem się dowiedzieć czy jak zagram na Betclic ze zmienionym VPN to przy wygranej mogą być problemy z wypłatami? Wiem że np. W tototolotku takiego problemu nie było ale nie wiem jak Betclic do tego podchodzi. 
 
Do góry Bottom