>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
TOTO-MIX
TOTOMIX zaletą tego buka jest ze można kwote do 2000zł wypłacić 30min po zakonczeniu zdazenia sportowego
Wyniki na żywo POLSAT telegazeta s. 708
Zestaweina, statystyki POLSAT telegazeta s.706
W tym dziale prosze umieszczac pytania, wątpliwości dotyczące danego buka tematy niezwiazane z danym tematem beda USUWANE!
 
P 0

pajoj

Użytkownik
Tak Toto - mix jest bardzo dobry , ale ma tez swoje wady otóż czesto zamykaja oddziały ponieważ mają remonty i to mnie dzisiaj zdenerwowało otóż blisko mnie oddział jest w Trzebini i przyjechałem dzisiaj a tu zamkniete do odwołania bo obok jest dom i tam dach remontują ;/
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Tak Toto - mix jest bardzo dobry , ale ma tez swoje wady otóż czesto zamykaja oddziały ponieważ mają remonty i to mnie dzisiaj zdenerwowało otóż blisko mnie oddział jest w Trzebini i przyjechałem dzisiaj a tu zamkniete do odwołania bo obok jest dom i tam dach remontują ;/
Wedłog mnie to nie jest powód ???? Zeby mowic ze toto jest zły wszedzie sie zdarzaj aremony itp....
 
K 0

kluczos

Użytkownik
czy można obstawiać systemem remisowym liczby parzyste/nieparzyste w dużym lotku w totomix - kurs to ok. 2,5 i statystycznie właśnie co 2,5 losowania pada liczba parzysta/nieparzysta. oczywiście jeżeli się będe trzymać jednej z nich od początku do końca.. czy grając takims ystemem można coś zarobić??
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
2,5 losowania pada liczba parzysta/nieparzysta

Jak moze padac co 2.5 losowania remis ???? ??hmmmm


Jesli nawewt regularnie by padalo co 2.5 losowania to i tak jestes w plecy 0.5 swojej stawki jak bys gral.. no chyba ze bys ral progresja ale to co innego
 
grzelaq 0

grzelaq

Użytkownik
Totomix - ok mimo wszystko miła obsługa (przynajmniej w moim bliskim oddziale Sokołów Podlaski). Nie to co w STS siedzą 2 wredne baby ... ehh ???? Pozdro Totomixsiarze ???? :mrgreen:
 
T 0

typo

Użytkownik
totomix
Wg mnie Totomix ma najgorsza strone internetowa , nie ma nawet zadnego maila czy linka do informacji kto jest za co odpowiedzialny. Chcialem sprawdzic np jakie moga byc powody niewyplacenia wygranej lub jaka jest maxstawka na 1 kupon i ile kuponow mozna wyslac.
Totalnie nic , tak jakby ta stronke zrobil jakois kiepski informatyk :roll:
Gdybym mial taka firme jak Totomix to bym sie wstydzil takiej stronki

pozdrawiam :mrgreen:
 
G 0

goku

Użytkownik
Re: totomix
Wg mnie Totomix ma najgorsza strone internetowa , nie ma nawet zadnego maila czy linka do informacji kto jest za co odpowiedzialny. Chcialem sprawdzic np jakie moga byc powody niewyplacenia wygranej lub jaka jest maxstawka na 1 kupon i ile kuponow mozna wyslac.
Totalnie nic , tak jakby ta stronke zrobil jakois kiepski informatyk :roll:
Gdybym mial taka firme jak Totomix to bym sie wstydzil takiej stronki

pozdrawiam :mrgreen:
no rzeczywiscie sa troche lewi. mnie troche denerwuje ze ostatnio duzo meczy wogole nie daja do obstawiania :zy3ou:
 
M 0

marat

Użytkownik
mam pytanie czy w toto mixie mozna obstawiac system np 3 z 5 jesli tak to jak mam to zaznaczyc i jaki jest tego minimalny koszt
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Wchodze dzisiaj na strone toto-mix patrze a tam nowa szata graficzna! poprostu jak dla mnie wyglada super!!!!!!!!! nawet jak ułożymy kuponik to nam wylicza ile zostało czasu do przyjecia tego kuponu :wink: wszystko jest bardziej czytelne. Wielki ✅ i bardzo dobry pomysł.
 
D 0

damek

Użytkownik
Moim zdaniem toto mix jest najlepszy, juz za niedługo trzeba bedzie czesciej tam bywac jak ligi sie zaczną!
 
L 0

louiehead

Użytkownik
Czy ktoś mógłby i wytłumaczyć, o co chodzi w zakładach TOTO-GOL ? Jak je obstawiać, czy są na to jakieś systemy.... ? ? ?
 
acmkowal 0

acmkowal

Użytkownik
Mam pytanie dotyczace Systemów A B i C na czym one polegaja. Gram juz troszke w toto mixa ale nie wiem, na stronce tez nic nie znalazłem na ten temat ale mysle ze powinniscie wiedziec ???? z góry thx ;)
 
B 0

bialytbg

Użytkownik
Ja mam pytanie co oznacza system LB ja dzisiaj postawilem przez przypadek Roma Livorno LB 2,5 typ 1 co to znaczy ktos mi wytlumaczy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom