1. KOLEJKA - 3 i 4 kwietnia
- ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz -Betard Sparta Wrocław 3.04
- Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa 3.04
- eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 4.04
- Fogo Unia Leszno - Moje Berdmudy Stal Gorzów 4.04
2. KOLEJKA - 9 i 11 kwietnia
- Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 9.04
- Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz 9.04
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 11.04
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Motor Lublin 11.04
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 16.04
- Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 16.04
- ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz - Moje Berdmudy Stal Gorzów 18.04
- Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 18.04
- eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz 30.04
- Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 30.04
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 2.05
- Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 2.05
- ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 7.05
- Motor Lublin - eWinner Apator Toruń 7.05
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 9.05
- Falubaz Zielona Góra - Moje Berdmudy Stal Gorzów 9.05
- Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 14.05
- ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz - Motor Lublin 14.05
- eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa 16.05
- Betard Sparta Wrocław - Moje Berdmudy Stal Gorzów 16.05
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz 28.05
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - eWinner Apator Toruń 28.05
- Motor Lublin - Fogo Unia Leszno 30.05
- Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 30.05
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin 4.06
- Betard Sparta Wrocław - ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz 4.06
- Falubaz Zielona Góra - eWinner Apator Toruń 6.06
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 6.06
- eWinner Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław 11.06
- Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa 11.06
- ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra 13.06
- Motor Lublin - Moje Berdmudy Stal Gorzów 13.06
- Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa 25.06
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz 25.06
- eWinner Apator Toruń - Fogo Unia Leszno 27.06
- Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin 27.06
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Berdmudy Stal Gorzów 2.07
- Motor Lublin - Falubaz Zielona Góra 2.07
- Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 4.07
- ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz - eWinner Apator Toruń 4.07
- eWinner Apator Toruń - Motor Lublin 23.07
- Fogo Unia Leszno - ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz 23.07
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 25.07
- Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa 25.07
- Eltrox Włókniarz Częstochowa - eWinner Apator Toruń 30.07
- Motor Lublin - ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz 30.07
- Moje Berdmudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 1.08
- Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 1.08
- ZOOleszcz DPVLogistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa 20.08
- Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 20.08
- eWinner Apator Toruń - Moje Berdmudy Stal Gorzów 22.08
- Fogo Unia Leszno - Motor Lublin 22.08
- 5 września - pierwsze mecze
- 12 września - rewanże
- 19 września: pierwsze mecze
- 26 września: rewanże
Ostatnia edycja: