>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Szwajcaria NLA / Niemcy DEL / EBEL 2018/2019

Status
Zamknięty.
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
NLA, DEL, EBEL






Zapraszam do podawania typów z analizami, opinii i ciekawostek dotyczących lig Szwajcarii, Niemiec i ligi EBEL
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Wypadałoby zapoczątkować temat i w tym dziale, liczę że i inni się przyłączą z czasem
Wybaczcie ale bez opisów tym razem, jestem w dość dużym pośpiechu więc rzucę tylko typy na sucho. Gdybym zdąrzył przed meczem to dopiszę kilka słów o każdym:
Koln- Ingolstad
Typ: Koln ML/OT⛔

Schwenninger- Dusseldorf
Typ: Dusseldorf ML/OT✅
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja z kolei proponuje przebudzenie sie vicemistrza z Berlina
Eisbaren Berlin - Bremerhaven (5-2)✅
Typ Eisbaren 60&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Na jutro chciałem zaproponowac cos z ligi Szwajcarskiej
Davos - Ambri Protta
Druzyna z Davos to wielokrotny mistrz kraju, zespoł zawsze walczy o wysokie cele i takie tez sa w tym roku . W zespole trzon został zachowany, są Corvi, Ambuhl, Du Bois, bracia Wieser, Lindgren, Nygren ze wzmocnien To przede wszystkim bramkarz Lindback, i skrzydłowi Pestoni,Prince. Pierwszy mecz w mocnym Lugano nie wyszedł i przegrali 3-1 ale teraz czas sie rehabilitować, przeciwnik jak najbardziej do tego sie nadaje, w nim wyrózniaja sie Dagostini, Plastino, Kubalik, nowotny ale mysle ze na Davos bedzie za mało.
typ Davos win po OT, ML kurs 1,39 (2-5)⛔???? Oj Davos
Rapperswil - Zurich
Mistrz z Zurych równiez nie moze zaliczyc inauguracji do udanych,m gdzie przegrał u siebie z Bern 1-2 po dogrywce . Mimo ze w Zurichu kilka ubytków (Vey, Korpikowski, Pestoni) to jednak całość prezentuje sie lepiej niz beniaminek z Rapperswil w którym mozna wyróznic tylko zawodnikow z przeszloscia w KHL(Gilroy, Wellman)
typ Zurich win po OT, ML kurs 1,42 (1-2)✅
Jeszcze jeden mecz
Bern - Langnau
W druzynie Bern , która wg mnie ma najmocniejszy skład z wieloma reprezentantami kraju , trzon zespołu utrzymany , wzmocniony Musrakiem i Almqustem sa w bramce Genoni, dalej Untersande, Arcobello, Moser,Raufenach, Ebbet, Haas, Scherwey, a wiec bardzo dobrzy i zaprawieni w bojach zawodnicy. Na przeciwka druzyna z Langnau , której kadrwo w ogole nie mozna prównywać z Bern
typ Bern win po OT, ML kurs 1,28 (3-0)✅
Całość ako 2,53⛔
Sa duze szanse ze wszystkie trzy ekipy wygraja w regulaminowym czasie wtedy ako kuz 4,33
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Bremerhaven - Dusseldorf
typ Dusseldorf win po Ml, OT kurs 2,1 Fortuna (3-4)✅
Gospodarze słabo rozpoczeli sezon, jedno zwyciestwo ze słabym Krefeld i dwie porazki, zreszta wg mnie skład tez nie rzuca na kolana. Goscie z Dusseldorfu zbudowali całkiem do rzeczy team (Picard, Gogula, Ridderwal, Olimb, McKieran), dobrze spisuje sie w bramce Niederberger. Wg nie gosci stać na zwyciestwo bo graja na ten moment lepiej i skład tez jakosciowo wydaje sie lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Augsburg - Eisbaren
Po 1 tercji po 0. Od wczoraj chodzi po glowie ze gospodarze nie przegrają w regulaminowym a może pokusza sie o win
(1-1) w regulaminowym ✅
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis gra NLA i próbuje znów
Davos - Rapperswil
Ekipa gospodarzy narazie bez punktów i o ile przegrana w Lugano bardzie planowa to juz wystep przeciwko Ambri Protta nie przystoi druzynie Davos. Dzisiaj przeciwnik idealny na przełamanie, bo beniaminek z Rapperswil. W zespole z Davos są Corvi, Ambuhl, Du Bois, bracia Wieser, Lindgren, Nygren ze wzmocnien To przede wszystkim bramkarz Lindback, i skrzydłowi Pestoni,Prince. W druzynie gosci ze znanych zawodników Gilroy i Wellman. Mysle ze dzis bedzie wygrana ale znajac Davos moga coś odwinać i daje win
Davos win po OT, ML kurs 1.31✅
Bern - Lugano
Tutaj pojedynej wagi ciezkiej bo spotykają się druzyny z tak zwanej wielkiej czworki. Dla mnie Bern ktore opisywałem przy okazji ligi mistrzów i wyxej ma bardziej zrównoważony sklad i jakisciowo lepszy, nie lekceważe druzyny z Lugano ale myślę ze Bern to bierze dzis
Typ Bern win po ML, OT kurs 1.41✅
Zurych-Langnau
Tutaj mysle ze mistrz kraju u siebie tez sobie poradzi bo mimo wszystko rywal to nie ta półka.
Zurich win po ML, OT kurs 1,38⛔
Ja składam z tego ako
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis piatek i gra jedna z moich ulubionych lig (NLA)
Rapperwil - Bern
Beniaminek kontra wielokrotny mistrz kraju. Gospodarze czekaja na pierwsze zwyciestwo ale mysle ze tym razem sie nie przydarzy, ekipa Rapperswil kadrowo nie moze równac sie z ekipą z Berna W druzynie Berna powtórze wpis , która wg mnie ma najmocniejszy skład z wieloma reprezentantami kraju , trzon zespołu utrzymany , wzmocniony Musrakiem i Almqustem sa w bramce Genoni, dalej Untersande, Arcobello, Moser,Raufenach, Ebbet, Haas, Scherwey, a wiec bardzo dobrzy i zaprawieni w bojach zawodnicy. Uważam ze goscie wygraja w regulaminowym
Bern 60&#39; kurs 1,62 Fortuna (1-5)✅
Do tego dorzucam typ z ligi DEL
Mannheim - Wolfsburg
Druzyna gospodarzy po falstarcie z Dusseldorfen, zaczeła graj to co powinna bo skład maja fajny w tym sezonie, w bramce Picard, dalej Smith(bardzo ciekawy zawodnik), Huhtala, Kolarik, Płachta, Mikkelson, Katic, Adam ,Larki. Trzon zespołu utrzymany i wzmocniony, wg mnie skład personalnie lepszy od druzyny z Wolfsburga.
Spodziewam sie zwyciestwa gospodarzy w regulaminowym
Mannhiem 60&#39; kurs 1,65 fortuna (6-3)✅
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Augsburg- Dusseldorf
Typ: Augsburg ML/OT⛔

Kolejna porażka w meczu na styku... pech nie opuszcza Agsubrga

Witam Panowie po kilku dniach przerwy, nie udzielałem się z braku czasu ale w końcu przy początku weekendu znalazłem czas żeby podzielić się swoimi przemyśleniami.
Typuję tu w stronę gospodarzy którzy w pierwszej kolejce ograli Koln na wyjezdzie a później zaliczyli 3 porażki z rzędu ale rywali trudniejszych mieć już nie mogli ( Alder, Monachium i Berlin). W meczu z Monachium i Berlinem tanio skóry nie sprzedali i oba mecze były bardzo wyrównane. Dusseldorf natomiast ładnie się rozpędził z początkiem sezonu i chyba ugrali nawet więcej niż sami się spodziewali. 4 zwycięstwa ale zaznaczam, że 3 ostatnie z raczej nisko notowanymi rywalami.
H2H też wskazuje raczej na gospodarzy, obie drużyny są na serii przegranych albo wygranych i moim zdaniem dziś dojdzie do przełamania.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Witam miłośników hokeja.
Munchen over 4,5 - 2,7 fortuna
Grają z Krefeld, które ma fatalna obronę. Na wyjeździe w tym sezonie przyjęli dwa razy po 6 bramek. Poza tym munchen musi się zrehabilitować po porażce z iserlohn

edit. Pomyliłem się, Krefeld raz przyjęło 7 od ingolstadt. Coś pokićkałem ale sens ten sam ????
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam, mam pytanie co sądzicie o meczu Biel v Fribourg? Czy kursy na gospodarzy nie są przesadzone? Aż takim są faworytem?
Kursy pewnie dlatego ze ostatnia gra z pierwszą druzyną. Biel fajny team zmontowali w bramce Hiller w polu, Rajala, Salmela, Fuchs, Brunner, Earl, do tej pory wszysto win ale tez powiedzmy szczerze niemieli przeciwnika , choc wygrana w Lozannie to juz coś bo to tez trudny zespól do ogrania bedzie. Fribourg wg mnie kardowo słabszy ale takie mecze omijam z daleka gdzie gra pierwsza z ostatnią.
jezeli szukac niespodzianek to moze w meczu ZUG - Davos . kursy duze na Davos a skład maja silny( zreszta ZUG równiez) wiec cos w kierunku Davos bym zagrał bo ostatni mecz juz był dobry mimo słabszego rywala.✅
Jeszcze ciekawi mnie mecz Lugano-Lozanna . Gospodarze mierzyli sie z czołowka ligi i maja 3 pkt w Bernie 4-0 i czas na rehabilitacje ale Lozanna moze byc czarnym koniem rozgrywak bo fajnych graczy maja , trzech reprezentantów kraju plus zagraniczny zaciag. I Lugano moze miec kłopot.
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis znów gra NLA wiec gram też
Bern - Biel
Gospodarze niepokonani od poczatku sezonu . Druzyna z Berna , trzon zespołu utrzymała , wzmocniony Musrakiem i Almqustem sa w bramce Genoni, dalej Untersande, Arcobello, Moser,Raufenach, Ebbet, Haas, Scherwey, a wiec bardzo kolektyw bardzo dobry w ktorym sa tez reprezentaci kraju. Biel fajny team zmontowali w bramce Hiller w polu, Rajala, Salmela, Fuchs, Brunner, Earl, ale tak naprawde nikt solidny nie miał ich okazji przetestować . Juz wczoraj był problem i porazka przeciętnym Fribourgiem przy prowadzeniu 2-0. Mysle ze dzisiaj goscie nie daja rady duzo mocniejszej druzynie wielokrotnego mistrza kraju. Kursy bardzo atrakcyjne
Bern 60&#39; kurs 1,96 (2-5)⛔
ostrozniej na win po OT,ML 1,57 oba fortuna
Ciekawi mnie jeszcze mecz Davos-Langnau, gdzie gospodarze dysponuja lepsym składem, Lindbeck w bramce juz sie ogarnał i mysle ze jest wiecej zgrania z obroną. W ataku jest kim straszyć. Goscie dosc solidny skład ale nie wydaje mi sie zeby wygrali w regulaminowym czasie
typ do dubla
Davos 1x kurs 1,36⛔ (0-7)????
EDIT: O co chodzi to nie wiem , takie wyniki. Nawet nie było gdzie obejreć
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie wiem czy rozumiem tą NLA bo po takim lomocie jak wczoraj czy cos wejdzie nie wiem.
Lozanna-ZUG (4-2)
Podoba mi sie drużyna Lozanny , moga byc czarnym koniem tych rozgrywek ale dziś przyjezdza trudny rywal , drużyna ktora zawsze bardzo dobrze prezentowala sie w sezonie zasadniczym. Lozanna postawila sie silnym u siebie Lugano , natomiast nie wiem czy goscie nie łapią zadyszki. Okaze sie.
Lozanna 1x kurs 1.57✅
Do dubla
Dusseldorf - Nurnberg (3-3)
Gospodarze zmontowali fajny sklad na ten sezon pisałem wyzej i do tej pory ida jak burza, goscie z Norymbergii gorzej radza sobie na wyjazdach. Myślę ze gospodarze nie przegraja w regulaminowym
Dusseldorf 1x kurs 1.44✅
Ako 2.26✅
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Servette Genewa - SC Bern
Drużyna z Genewy punktuje głównie u siebie, gdzie wyglada bardzo dobrze, ostatni mecz przegrany z Ambri Protta 4-2, rywal z Berna to wielokrotny mistrz kraju. Wczoraj odbyli pokazowy mecz zespołem NHL New Jersey Devils i po 60 min był remis. W druzynie Bern , która ma bardzo mocny skład wg mnie najmocniejszy w lidze z wieloma reprezentantami kraju , trzon zespołu utrzymany , wzmocniony Musrakiem i Almqustem sa w bramce Genoni, dalej Untersande, Arcobello, Moser,Raufenach, Ebbet, Haas, Scherwey, a wiec bardzo dobrzy i zaprawieni w bojach hokeiści. W porównaniu z rywalami duzo wiecej jakosci w kazdej formacji. Bern przegrało mecz derbowy u siebie z Biel(tez ciekawy skład w tym sezonie) 2-5. Mimo trudnego terenu w Genewie mysle ze to goscie zgarną komplet punktów i zrehabilituja sie za ostatnia ligową porażke.
Bern 60&#39; kurs 2,18 fortuna
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Liga przeze mnie kompletnie nie znana typ tylko że względu na kalendarz no i świadomość , że bern czołówka w Szwajcarii.
Ambi-Protto - Bern 2 @ 1.83 ✅ 1:6
Gospodarze wczoraj grali ciężkie spotkanie z Zurichem na wyjeździe zakończone w dogrywce. Bern dzień więcej odpoczynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Liga przeze mnie kompletnie nie znana typ tylko że względu na kalendarz no i świadomość , że bern czołówka w Szwajcarii.
Ambi-Protto - Bern 2 @ 1.83
Gospodarze wczoraj grali ciężkie spotkanie z Zurichem na wyjeździe zakończone w dogrywce. Bern dzień więcej odpoczynku.
Tez ide w ten sam typ. Poprzedni przegrana w Genewie krotko po meczu pokazowym z Devils. Skład Berna mocny i dzis trzeba wygrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom