>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Mam pytanie do ludzi grających w unibet i proszę o jak najszybszą odpowiedź ????
Czy mogę wpłacić pieniądze z konta brata ale już wypłacił na swoje konto :?:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dzięki rudaszz. Zachęcam do odpowiedzi również innych którzy grają w unibet lub po prostu znają odpowiedź na oba pytania ????
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli teraz wpłacę 100zł to będzie mnie obejmować jakaś promocja ?
Jeszcze raz proszę o pomoc ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
siema
mam pytanie: ile wynosi minimalny depozyt na unibet? bo ich pomoc mi cos nie odpisuje a nigdzie tego znaleźć nie mogę
Za pomocą Moneybookers: 40 zł
Za pomocą Neteller-a: równowartosc 10 Funtów (GBP)
Za pomocą karty debetowej/kredytowej: 40 zł
Za pomocą przelewy24: równowartosc 15 euro (EUR)
;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem poczcie 100zł do Unibet. Kiedy mam się spodziewać pieniędzy na koncie ? Myślę że w następny poniedziałek powinny być już.
Wpłacaliście już tak do nich ?
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
nie wiem jak pocztą może tak byc że około poniedziałku, przelew w Unibet trwa 2 dni tzn jak wysyłasz dziś masz za 48 godzin lub czasami i szybciej kasę na koncie u buka ;)zauważylem że ostatnio bardzo szybko są księgowane pieniądze, więc wszystko w rękach poczty ,
 
peja 1

peja

Użytkownik
hmm mają jaką promocje aktualnie dla nowych graczy ? bo na stronie ich nie mogłem znaleź ;/
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Nie, aktualnie nie mają żadnej promocji. Ja jednak wpłaciłem bo nie będę sie musiał męczyć z obracaniem bonusu.
PS. Pieniędzy wysłanych w poniedziałek oczywiście jeszcze nie ma na koncie ;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Widziałem, fajna nawet ale ta stara też fajna była.
Pieniądze wysłane pocztą doszły po pięciu dniach na konto.
Jeśli obstawiam na Unibet na live kto strzeli następnego gola a bramka nie padnie to czy stawka zostanie zwrócona :?:
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Czy bonus 100% jest jeszcze w Unibecie? Jesli tak to do jakiej kwoty? Ile razy trzeba obrocic, jaki minimalny kurs? Nie moge znalesc na stronie ...
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Czy wie może ktoś jak sie obstawia systemami na unibetcie ?? np 2z3 czy 3z5 ??
Odp pls
Pozdro
Normalnie wybierasz mecze i masz pod meczami pojedynczy podwójny one nie są nazwane 3z5 ale z rozpisu da sie wywnioskowac jaki to system.
A Poromo teraz nie ma zadnej w kasynie jest tylko jakas promocja na kasynie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom