>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skoki 2023/24 Polski Turniej 2024

Status
Zamknięty.
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Pierwsza Edycja Polskiego Turnieju, w którym oprócz standardowych konkursów będzie klasyfikacja łączona, pogrupowana narodowościowo, gdzie punktuje dwóch najlepszych zawodników danej nacji (kwale, indywidualne i duety) oraz czterech w przypadku standardowej drużynówki.

Rozpiska:


Piątek, 12.01.2024 - WISŁA (HS134)
16:00Oficjalny treningTVP Sport
18:00KwalifikacjeEurosport 1, TVP1, TVP Sport, Player
Sobota, 13.01.2024 - WISŁA (HS134)
15:00Seria próbna
16:00Konkurs duetówEurosport 1, TVP1, TVP Sport, Player
Niedziela, 14.01.2024 - WISŁA (HS134)
15:00Seria próbna
16:00Konkurs indywidualnyEurosport 1, TVP1, TVP Sport, Player
Wtorek, 16.01.2024 - SZCZYRK (HS104)
12:00Odprawa techniczna
16:00Oficjalny treningTVP Sport
18:00KwalifikacjeEurosport 1, TVP1, TVP Sport, Player
Środa, 17.01.2024 - SZCZYRK (HS104)
16:30Seria próbna
17:30Konkurs indywidualnyEurosport 1, TVP1, TVP Sport, Player
Piątek, 19.01.2024 - ZAKOPANE (HS140)
11:30Odprawa techniczna
15:30Oficjalny treningTVP Sport
18:00KwalifikacjeEurosport 1, TVP1, TVP Sport, Player
Sobota, 20.01.2024 - ZAKOPANE (HS140)
15:00Seria próbna
16:00Konkurs drużynowyEurosport 1, TVP1, TVP Sport, Player
Niedziela, 21.01.2024 - ZAKOPANE (HS140)
15:00Seria próbna
16:00Konkurs indywidualnyEurosport 1, TVP1, TVP Sport, Player
 
Otrzymane punkty reputacji: +1161
versa 397,5K

versa

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wisła - Kwalifikacje
Lanisek TOP3
Fortuna @2.50
Dziś rozpoczynamy Polski Turniej w skokach narciarskich i na sam początek lecimy na skocznię w Wiśle.
Wstępnie miałem podać inny typ (Sevilla i powyżej 1.5) ale widzę, że inni już się rzucili na ten mecz, więc nie będę podkradał pomysłu, a zagram sobie inną dyscyplinę.
Anze uznawany jest przeze mnie za bardzo mocnego zawodnika przede wszystkim właśnie w kwalifikacjach, Słoweniec w chociażby ostatnich 6 kwalifikacjach do różnych konkursów 4krotnie był na podium -ba, on te kwalifikacje wygrywał, w pozostałych plasował się tuż za podium. Na samo zwycięstwo bukmacher daje kurs 8.00, choć jest to dla mnie dobry typ, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty w skokach narciarskich takiego typu nie zaryzykuję się podać.
Z tego co sprawdziłem w zeszłym sezonie, w Polsce tylko w Zakopanem Lanisek kwalifikacje rowniez wygrał, a w samym konkursie zajął jedną z czołowych lokat i ogólnie z tego co moja pamięć sięga Słoweńcy lubią skakać na na naszych skoczniach.


Edit: A jednak kurs 8.00 byłby złapany ajjjajjjj
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3073
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wisła kwalifikacje @ Superbets: Murańka lepszy od Kota i Wolnego @ 3,15 @ Superbet

Bardzo ciekawy kurs na Klimka, którego forma ostatnio rośnie. Murańka jeszcze nie miał okazji się zaprezentować w tym roku w PŚ i z pewnością jest głodny tej imprezy i będzie chciał o sobie przypomnieć. W ostatnich zawodach w Pucharze Kontynentalnym był 8, 25, 9, 3 i 5. Zatem łapie regularność i to na wysokim poziomie. Szczególnie dobrze wyglądał ostatni weekend, gdzie Klimek w każdym skoku ocierał się o najlepszą trójkę, co można realnie przełożyć w okolice miejsc 25-35 w PŚ. 3 tygodnie temu podobnie rosnącą dyspozycje w PK pokazał Zniszczoł i jak widzimy to wystarcza by w PŚ walczyć z powodzeniem o 2 serie.
Teraz o rywalach tego Superbeta. Kuba Wolny w tych samych zawodach, których wyżej wymieniłem Klimka zajął miejsca: 12,12,18,13,20. Zatem też jest pewna stabilność, ale na wyraźnie niższym poziomie. W ostatnim weekendzie w każdym skoku odstawał dobre 5 metrów od Klimka i myślę, że tutaj będzie podobnie.
Z kolei Maciej Kot wożony po Pucharze Świata od 8 konkursów bezskutecznie próbuje zdobyć punkty. Jak pisałem miejsca 3-5 powinny dawać szanse punktów PŚ, lub bycie blisko ich. Kot blisko punktów nie jest skoro 8x pod rząd ich nie zdobył, a nawet miał problem z kwalifikowaniem się do konkursów.

Zatem moim zdaniem Klimek tutaj zaprezentuje się najlepiej ze swoich kolegów a kursy na to są bardzo dobre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4082
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Kwalifikacje Wisła
Żyła - P. Prevc
typ: Żyła ✅

Prevc w treningach standardowo okolice 10 miejsca a Żyła pozytywnie zaskakuje 6 i 7 miejsce , może się odnajduje na tej przebudowanej skoczni , do tego to nasza skocznia więc na plus dla Piotrka , w sumie Żyła wskakiwał do TOP10 w kwalifikacjach , może nasze wiatry będą dla niego dziś lepsze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2248
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Słowenia wygra duety @ 2,50 @ Betters

Słowenia wczoraj w każdej serii była najlepsza. Słoweńcy świetnie wyczuli tą skocznie. Lanisek w pierwszej serii miał trudne warunki i i tak dobrze wypadł. W drugiej i w kwali był już poza zasięgiem i sądzę, że podobnie będzie dziś. Kos jest bardziej nieprzewidywalny, ale też się tutaj świetnie wpasował w obiekt i cały czas jest w okolicy podium. W kwalach ta dyspozycja rywali dała aż 12pkt przewagi. Sądzę, że przy 3 seriach, nawet przy jakimś błędzie lub złych warunkach Słoweńcy znowu udowodnią swoją wyższość. Głównym rywalem są Austriacy ale zarówno Fettner jak i Hoerl dają podobne szanse na jakąś wpadkę jak Kos. Fettner pokazał to w Inssbrucku, Hoerl w BIshco w 1 serii, że potrafią mocno zawalić. Kolejne reprezentacje tracą już dużo i mają tęż swój słaby punkt. Leyhe nie jest powtarzalny, Nikaido nie jest na poziomie Kosa, Polakom też sporo brakuje do najlepszych a ktoś z dwójki Forfang Granerud też pewnei zepsuje jeden z 6 skoków. Także Słowenia wydaje się mocnym kandydatem a kurs całkiem niezły
 
Otrzymane punkty reputacji: +2139
versa 397,5K

versa

Typer
Chłop co mnie z analizą uprzedził o 3 minuty... :(

Austria lepsza od Niemiec
Fortuna @1.53

W całym konkursie duetów Austria jest typowana w ścisłym gronie zaraz po Słowenii do triumfu i nie można się z tym nie zgadzać.
W świetnej dyspozycji jest Fettner oraz Hoerl i to właśnie na nich postawił trener, oczywiście ku mojemu zaskoczeniu mimo wszystko - nie postawił na Krafta, który notuje lekki spadek.
Moja pierwsza myśl odnośnie konkursu była, że Słowenia wygra, ale kolega wyżej uprzedził mnie z tą analizą i w poszukiwaniu innego typu śmiem twierdzić, że Austria w ogólnym rozrachunku może wypaść nawet lepiej od tej Słowenii, gdzie Laniskowi w konkursach już tak nie wychodzi jak w kwalifikacjach, a jego towarzysz w parze ma skłonności do zepsucia skoku.
Szanse reprezentacji Niemiec w tym konkursie oceniam bardzo słabo, sądzę, że reprezentacja Japonii czy Polski może ich przeszkodzić, a w zestawieniu z Austrią uważam że nie mają oni zbytnio szans co odzwierciedla kurs wystawiony przez bukmachera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1157
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Ja dziś na dwa kupony na tą chwilę

wisła 1.jpg
Rano oferta h2h była słaba więc kursy takie delikatne , może później coś dojdzie to dodam
Kobayashi - Forfang - Forfang jak zawsze ładnie na treningach o w kwalifikacjach , ale jak wiemy w już bezpośrednio w konkursie różnie z tym bywa , Koba z parze z Nikaido ma naprawdę duże szanse na osiągnięcie dobrego wyniku , dla tego będzie tu walczył w pierwszym skoku a są to pary na pierwszy skok

Nikaido - Bresadola - włoch ma dobry sezon, jak na niego to osiąga dobre wyniki do tego lubi skocznie w Wiśle , rok temu zajął tu 27 i 14 miejsce ale na małego Japończyka to za mało
Lanisek - Hoerl - tak się wczoraj zastanawiałem czy wystawią Krafta , no i nie ma go mamy Hoerla z Fettnerem , Hoerl to twarda TOP6 i myślę że z Fetnerem powalczą o 2 miejsce z Niemcami bo tak jak koledzy wyżej popieram typ na win Słoweńców , Lanisek od początku sezonu w dobrej formie do tego skoki Kosa w Wiśle stawiają ich na najwyższym pudle
Leyhe - Granerud - no Granulat w co raz lepszej formie , końcówka TCS i wczorajsze skoki udowodniły że możemy się go spodziewać w TOP10 , ale Norwegowie nie będą tu walczyć o podium , stawiam na walkę z Japońcami o 4 miejsce no a Leyhe z Wellim musza odwalić kawał dobrej roboty żeby liczyć się w walce o podium , może różnicy kolosalnej między tymi dwoma zawodnikami nie będzie ale 2-3 miejsca ich rozdzielą na korzyść Niemca

Kolejny kupon

Wisla 2.jpg

Szwajcaria co za porażka omg ...o_Oo_Oo_O:eek::eek::eek:


Pary krajowe , chyba większość opisałem wyżej co do moich przewidywań odnośnie miejsc poszczególnych ekip , nie było tam Włoch i Polski która ma kurs 1.10 ;p hmmm może jakimś cudem Kubacki nie spier.oli skoku i trochę wyprzedzimy Bresadole ;p
No i Ukraina tu akurat trzeba przyznać że dobre skoki mieli w treningach i kwalach ale to nie konkurencja dla Imhofa i Peiera , Imhof trochę w kratkę ale liczę na dobry skoki i walkę Szwajcarów z Finlandią bo to oni są bardziej realnym przeciwnikiem
 
Ostatnia edycja:
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Chłop co mnie z analizą uprzedził o 3 minuty... :(

Austria lepsza od Niemiec
Fortuna @1.53

W całym konkursie duetów Austria jest typowana w ścisłym gronie zaraz po Słowenii do triumfu i nie można się z tym nie zgadzać.
W świetnej dyspozycji jest Fettner oraz Hoerl i to właśnie na nich postawił trener, oczywiście ku mojemu zaskoczeniu mimo wszystko - nie postawił na Krafta, który notuje lekki spadek.
Moja pierwsza myśl odnośnie konkursu była, że Słowenia wygra, ale kolega wyżej uprzedził mnie z tą analizą i w poszukiwaniu innego typu śmiem twierdzić, że Austria w ogólnym rozrachunku może wypaść nawet lepiej od tej Słowenii, gdzie Laniskowi w konkursach już tak nie wychodzi jak w kwalifikacjach, a jego towarzysz w parze ma skłonności do zepsucia skoku.
Szanse reprezentacji Niemiec w tym konkursie oceniam bardzo słabo, sądzę, że reprezentacja Japonii czy Polski może ich przeszkodzić, a w zestawieniu z Austrią uważam że nie mają oni zbytnio szans co odzwierciedla kurs wystawiony przez bukmachera.
Chłop co mnie z analizą uprzedził o 3 minuty... :(

Austria lepsza od Niemiec
Fortuna @1.53

W całym konkursie duetów Austria jest typowana w ścisłym gronie zaraz po Słowenii do triumfu i nie można się z tym nie zgadzać.
W świetnej dyspozycji jest Fettner oraz Hoerl i to właśnie na nich postawił trener, oczywiście ku mojemu zaskoczeniu mimo wszystko - nie postawił na Krafta, który notuje lekki spadek.
Moja pierwsza myśl odnośnie konkursu była, że Słowenia wygra, ale kolega wyżej uprzedził mnie z tą analizą i w poszukiwaniu innego typu śmiem twierdzić, że Austria w ogólnym rozrachunku może wypaść nawet lepiej od tej Słowenii, gdzie Laniskowi w konkursach już tak nie wychodzi jak w kwalifikacjach, a jego towarzysz w parze ma skłonności do zepsucia skoku.
Szanse reprezentacji Niemiec w tym konkursie oceniam bardzo słabo, sądzę, że reprezentacja Japonii czy Polski może ich przeszkodzić, a w zestawieniu z Austrią uważam że nie mają oni zbytnio szans co odzwierciedla kurs wystawiony przez bukmachera.
Kraft jest przeziębiony i dlatego trener Austrii go nie wystawił dzisiaj ,oszczędzając jego na jutrzejszy konkurs
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Japonia najlepsza z trójki Japonia - Norwegia - Polska @1,7
superbet


przegrali z Norwegią o 1,3 pkt. Rioiu dziś słabe skoki. Nad Polską 50 pkt przewagi.

Japonia w składzie R. Kobayashi i Nikaido. Norwegia Granerud, Forfang a Polska wystąpi w duecie Żyła i Kubacki. Zdecydowanie w najlepszej dyspozycji z tych zawodników jest Kobayashi. Nikaido skacze dobrze a co ważne powtarzalnie. Ustabilizował swoje skoki na poziomie drugiej dziesiątki. Jeżeli chodzi o Norwegów to Granerud powoli wraca do lepszego skakania ale zdarzają mu się słabsze skoki co powodowały brakiem występu w drugiej serii w konkursach TCS. Forfang zdecydowanie obniżył loty w ostatnim czasie. A jeżeli chodzi o Polskę to nie wierzę, że nagle zaczną osiągać lepsze wyniki mimo tego że skaczą "u siebie". Rioiu powinien zrobić różnice, a Nikaido nie powinien na tyle odstawać. Popieram tez typ na wygraną Słoweni.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Lanisek wygra konkurs @ 3,75 @ etoto

Genialny kurs na Laniska. Anze w piątek był poza zasięgiem stawki. Zmiazdzyl konkurencję w kwalach i w 2 treningu. W pierwszym miał gorsze warunki a i tak dobrze skoczyl. Wczoraj Próbna znowu potraktował ulgowo Ale już w 1 serii znowu pozamiatał konkurencję. Kolejne 2 serię były loterykne i np wellinger postraszył laniska magicznym skokiem na 144. Jednak usredniajac cały konkurs duetow to znowu lanisek okazał się najlepszy. Ryoyu i Kraft mają lekki zjazd po tcs więc konkurencja nie tak mocna. Wiadomo może być loteria ale kurs 3,75 po tym co tu Słowenic pokazywał jest znakomity
 
tarki_16 225,8K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ja bym dzisiaj uważał ze stawkami. Wczoraj wiatr już kręcił i momentami mocno dmuchał , a dziś podobno ma być jeszcze gorzej , więc mogą być loteryjne zawody. Jakbym miał na kogoś stawiać , to po fajnym kursie na podium Krafta , czy nawet jego zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +280
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Ja bym dzisiaj uważał ze stawkami. Wczoraj wiatr już kręcił i momentami mocno dmuchał , a dziś podobno ma być jeszcze gorzej , więc mogą być loteryjne zawody. Jakbym miał na kogoś stawiać , to po fajnym kursie na podium Krafta , czy nawet jego zwycięstwo.
Fakt wczorajsze zawody pokazały co się dzieje z zawodnikami przy wietrze w plecy , ale czy Kraft na podium no nie wiem, do tej pory jego skoki nie wskazywały na to że może być zagrożeniem , podobnie Ryoyu w seriach próbnych i kwalach nie błyszczał , sądziłem że w konkursie pokaże się z lepszej strony ale coś mu w tej skoczni nie pasuje i nie widzę go w walce o podium , ale jeśli wiatr zakręci to może i młody amerykanin wygrać ;p

Ja dziś właśnie w stronę amerykańca
wisła 3.jpg
Nikaido to Nikaido wczoraj dobre skoki w treningach również , jeśli wiatr będzie sprawiedliwy dla obu skoczków to Zniszczoł jak dla mnie bez szans , a Frantz jest mega zagadką , przy wietrze pod narty jest wstanie poszaleć , jesli będzie wiatr w plecy to obaj zawodnicy mają po 50% szans
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +743
versa 397,5K

versa

Typer
Murańka TOP30
Fortuna @3.50

Rzutem na taśmę zdecydowałem się w ostatniej chwili wybrać typ na Klemensa Murańke, bowiem rzucił mi się on w oczy. Swoją wypowiedź opieram o analizę typerskoki z piątku, gdzie to typował (i słusznie) że Klimek będzie lepszy od Kota i Wolnego w kwalifikacjach do dzisiejszego konkursu.
Jak się okazało w piątkowe popołudnie, miejsce numer 38. wystarczyło żeby pokonać wymienionych wyżej rodaków (Wolny 50, Kot 51) także typ złoto, brawo.
Warto zaznaczyć, że Klimek w klasyfikacji końcowej kwalifikacji tracił zaledwie 1.7 punkta do trzydziestej lokaty, a więc niewiele, a skoczył dalej od aż 12 zawodników, którzy uplasowali się przed nim. Biorąc pod uwagę, że Klimek w PŚ nie ma dużo szans na pokazanie swoich możliwości napewno weźmie ten konkurs bardzo poważnie tymbardziej występując przed własną publicznością, a trzeba się zgodzić, Klimka stać na miejsce gwarantujące udział w drugiej serii, forma jest, więc powinno być dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zniszczoł w top10 kwalifikacji @ 3,75 @ etoto

Próbuje Olka, który od Oberstdorfu ze skoczni na skocznie wygląda coraz lepiej. Praktycznie od Ga-Pa na każdej skoczni ma chociaż jedną próbę w okolicy 10 miejsca. Im bliżej piątku Wisły, tym więcej było tych prób. Patrząc uśrednioną notę z samego piątku WIsły, gdzie warunki były równe Zniszczoł był 11. I po skokach w wywiadach przyznał, że skoki OK, ale timing mógłby być lepszy. WIęc nie dość że tendencja wzrostowa to jeszcze jest rezerwa do poprawy. W niedziele w pierwszej serii trafił tak tragiczne warunki, że sam fakt kwalifikacji do 2 serii był już sukcesem. W 2 serii trafił mu się po prostu słabszy skok. Liczę, że we wtorek w Szczyrku pokaże pełnie swoich możliwości co powinno mu dać uśrednioną notę z wtorku w okolicy 7-8 miejsca. Na prawdę go na to moim zdaniem stać. Liczę, że najlepsza lub po prostu dobra próba trafi się w kwali co powinno dać miejsce w top10.
Dodatkowym bonusem jest znajomość i wielkość skoczni. Polacy tu często trenują i podkreślają w wywiadach, że skocznie znają i lubią. Reszta stawki skoczni nie zna i pierwszy dzień z pewnością będzie próbowała ją przetestować, przez co szansa, że wielu zawodników nie pokaże 100% możliwości. Dodatkowo 2-3 zawodników, którzy na skoczniach większych walczyli by o tą 10tkę, na małych może nie być tak mocnych (np. Forfang, P.Prevc, może Kos z racji słabych lądowań). Także szanse uważam za całkiem realne a kurs całkiem obiecujący.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Kwalifikacje, klasyfikacja końcowa:
Lanisek TOP3

Fortuna @2.00
Ponawiam typ na reprezentanta Słowenii w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego na skoczni w Szczyrku, ostatnio zaproponowałem to samo rozwiązanie podkreślając, że zwycięstwo Laniska po kursie 8.00 również wygląda bardzo sympatycznie - jak się potem okazało Słoweniec kwalifikacje wygrał i podkreślam ponownie, że w kwalifikacjach nie ma mocniejszego od Slowenca, większość kwali wygrywa, a jeśli nie to zajmuje bardzo wysokie lokaty, również jego forma w samych konkursach jest cały czas coraz lepsza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1771
tarki_16 225,8K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
R. Kobayashi - M. Fettner 2 @2.85 Fortuna

Na sam konkurs bym nie zaryzykował , ale już na kwale jak najbardziej. Japończyk w piątek i sobotę w Wiśle skakał na pół gwizdka notując wyniki pod koniec pierwszej dziesiątki , przyszła niedziela , oczywiście było loteryjnie, ale Ryoyu wygrał konkurs po fantastycznym locie w drugiej serii.
Jutro Panowie po raz pierwszy pojawią się na skoczni w Szczyrku , więc wielu zawodników potraktuje swoje próby treningowo, dlatego trzeba szukać fajnych kursów. Austriak na normalnych obiektach prezentuje się bardzo dobrze , ma mocne odbicie , więc i teraz w kwalifikacjach powinien być w topie. Japończyk swego czasu na takich skoczniach skakał poniżej oczekiwań, jest w bardzo dobrej formie , ale myślę , że może się skończyć jak w Wiśle , że będzie się oszczędzał na sam środowy konkurs.

K.Stoch - G. Deschwanden 1 @1.75 Fortuna

Tutaj będzie krótko. Panowie skaczą ostatnio na podobnym poziomie , Szwajcar zaliczył duży spadek formy , bo łapał się w top 10 , był na podium , a teraz ledwo mieści się w czołowej 30. Kamil jakby trochę odżył , solidny TCS , ale w Wiśle wpadka i nie skakał w 2 serii. Tutaj jest jednak przewaga po stronie Kamila , który zna tę skocznie , wiele razy na niej trenował , a Deschwanden dopiero odda swoje pierwsze skoki. Kamil ostatnio lepiej w kwalifikacjach niż w samym konkursie , więc może się uda załapać na top 15 , a Szwajcara przewiduje jednak o kilka lub kilkanaście pozycji za Polakiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1434
W 858

woffi2013

Użytkownik
LGP było w tym roku w Szczyrku więc nie będą to pierwsze skoki Deschwandena. Natomiast pierwszy typ zdecydowanie value. Niestety i jutro i zwłaszcza pojutrze ma wiać, a w zasadzie to szanse na rozegranie konkursu w środę są znikome.
 
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Żyła, Kubacki i Stoch w top 20 @ Superbet @ 3,35

Wczoraj grałem mocno w kierunku Polaków. Tak jak pisałem, skocznie jako jedyni ze stawki znają bardzo dobrze. Dodatkowo to skocznia mała, a na tych się czujemy dobrze. Jednak wczoraj tymi skokami Polacy mnie bardzo zawiedli. Wypadli znacznie gorzej niż w Wiśle, a nawet gorzej jak w Bischo czy Innsbruck, a wydawało się że forma ciut rośnie. Trochę mi to się nie spina, może wszedł jakiś trening siłowy w poniedziałek i wczoraj nie było 100% mocy. Mówił o tym chociażby Żyła że technicznie OK ale bez mocy. Widać to tęż było po Olku który bardzo nisko wychodził. Sądzę, że dziś z mocą może być lepiej i lekka poprawa może być. Nawet jak poprawy nie będzie to uśredniajac wczorajsze próby, wszyscy wymienieni panowie znaleźli się w top20, więc typ ma szanse tak czy siak.
Dodatkowo wiatr ma dziś być nie boczny a z tyłu i to z bardzo dużą siłą. O ile uda się coś rozegrać to pewnie będą trudne warunki i tu znowu na korzyść może wyjść znajomosć skoczni jak tu się zachowąć w danych warunkach. SIlny wiatr w plecy to też wysoka belka, a ta wczoraj była chyba ciut za nisko dla słabszych zawodników, a za takich w tym sezonie należy uznać naszych reprezentantów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
versa 397,5K

versa

Typer
Klasyfikacja końcowa
Stoch TOP10
Fortuna @4.00
Dziś typ z gatunku tych bardziej opłacalnych ale czy aby napewno też bardziej ryzykowniejszych? Śmiem twierdzić, mam głęboką nadzieję i mocno wierzę w to, że Kamil Stoch dziś popisze się skokami na skoczni w Szczyrku, która tak jak wspomniał przedmowca Polacy znają tą skocznie jak nikt inny, a i nawet jeśli będą trudne warunki to w mojej ocenie Stoch z naszych wszystkich skoczków jest w stanie najbardziej sobie z tym poradzić, oby tylko prędkość najazdowa była na wysokim poziomie ^^
Mam przeczucie, że może to być pierwszy konkurs w tym sezonie, gdzie ujrzymy polaka a może i nie jednego na czołowych miejscach po tym konkursie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom