>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Skład Twojego zespołu - TABELA

Status
Zamknięty.
marnik 18

marnik

Forum VIP
Poniżej w linku wstępne zestawienie pokazujące prawidłowość podanego składu:
Lista uczestników
Przypominam, że podawać należało skład zgodnie ze stroną FIVB.
Kolorem żółtym, oznaczone są błędy w rozpoznaniu gracza.
Legenda:
imię - zła kolejność, najpierw miało być nazwisko później imię
literówka - jakaś literówka w nazwisku, bądź imieniu gracza np &quot;Możdżonek&quot; miało być &quot;Mozdzonek&quot;
0 pkt - można było podać maksymalnie 2 graczy z jednego kraju, każdy następny to 0 pkt
nie grał jeszcze - zawodnik nie zdobył jeszcze pkt i dlatego wyskoczył błąd
Błędne przyporządkowanie gracza do pozycji tzn podanie składu w złej kolejności skutkuje ocenieniem go wg schematu z góry założonego dla miejsca na liście w którym został wpisany.
Ps. Tabela pojawi się ... jak się pojawi, nie wcześniej, nie ma sensu sie o nia dopominać.
Ps. 2. Statystycy FIVB również popełniają literówki w nazwiskach, starałem się to poprawić, ale gdyby ktos podał poprawnie nazwiska, a mimo to na liście widzi kolor żółty i błąd to proszę napisać do mnie na PW.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Tabela po pierwszym etapie turnieju:

Wyniki szczegółowe dla sprawdzenia obliczeń. Wszelkie błędy prosze zgłaszać na PW.
Ps. W zestawieniu jest błąd. Gracze którzy podali więcej niż 2 zawodników z jednego kraju maja policzone pkt normalnie. U mnie w arkuszu błąd został juz skorygowany. Przy nastepnej aktualizacji zostanie automatycznie poprawiony.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Zmiana w regulaminie/wcześniejszych założeniach.
Po konsultacji z opiekunami konkursu uznaliśmy, że błędne przyporządkowanie pozycji zawodnikowi będzie skutkowało przyznaniem 0 pkt. Wcześniej było mówione, że po prostu zostanie ten zawodnik oceniony wg schematu przypisanego do danej pozycji. Jednak po sprawdzeniu wychodziło na to ze opłacałoby się mylić i w ogóle nie podawać środkowych tylko innych graczy. Błąd zamierzony czy nie nie może być premiowany. Dla zachowania ładu społecznego czytaj zeby gracze podający prawidłowo zawodników nie byli pokrzywdzeni podjęliśmy taka, a nie inna decyzje.
Mam nadzieje, że to zrozumiecie.
Pozdrawiam
Marnik
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom