>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SimonS

simons 646

simons

Forum VIP
KWALE sobota, oferta do 16:55 jadą o 21:35
Crutchlow - Dovizioso 1 @ 1.35 bwin/gb/pb 1/5 (bez dokładki 180 na konto) ✅
Kurs ze śmieciowych, ale póki co bieda z ofertą.
Crutchlow ogólnie jest lepszy w kwalach, co było widać chociażby rok temu jak obaj mieli ten sam motor. W tym roku wygląda na to, że się poprawił w stosunku do zeszłego. Dovizioso zmienił motor na sporo gorszy - na Ducati. Jedyne co to może przyfarcić na nowym torze, w innym wypadku to warte spokojnie koło 1.2-1.25 albo może nawet mniej.
W FP2 niby 1 miejsce różnicy, ale czasowo to 0.337 sec.
Reasumując lepszy w kwalach Cru, motor lepszy Cru, forma lepsza Cru ...

EDIT:
PRaie +0.6 wiec z przyslowiowym palcem
 
simons 646

simons

Forum VIP
Dovizioso - Bautista 2 @ 1.65 2/5 bwin/gb/pb/bettop/betcity
⛔
To samo co niżej tylko inny kierowca, też Hondy.
Bradl - Dovizioso 1 @ 1.65 betsson 1/5 (1.53 b365) ✅
Honda szybsza na tym torze i Bradl jak pisałem wcześniej miał tu testy, czyli zna go lepiej. Dovi nieźle cisnie w kwalach jak na niego, ale w wyscigu jest ciezki powrot do rzeczywistosci i Ducati pokazuje kazda swoja slabosc - tymbardziej powinno tak byc na torze ktorego charakterystyki uwypuklaja niedociagniecia tego motoru.
Warte może 1.5

Hayden - Iannone 1 @ 1.54
188bet 0.5/5 ✅
Hayden ma lepsze czasy, jest bardziej doświadczony i ma oficjalny motor.
Iannone slyszalem w wywiadzie ma nad czym sie zastanawiac, jezeli chodzi o ustawienia motocykla bo nie odpowiada mu zbytnio to co dotychczas zrobili.
 
simons 646

simons

Forum VIP
wszystkie 3 kategorie, zwyciezcy
Rins (moto3) ✅
Redding (moto2) ⛔ :|
Marquez (motogp) ✅
AKO: 11.29 fortuna (podatek uwzględniony) 0.5/5
Nowy tor i dziwna sytuacja, gdyż czasy między pierwszym a resztą zawodników w każdym z przypadków są spore, nawet niespotykane. Cała 3jka to zawodnicy z potencjałem, którzy w zeszłym wyścigu byli w top3, a teraz mieli bardzo dobre FP i QP. Może przypadek, ale nie wydaje mi się, raczej talent i fakt, że tor bardziej im i ich motorom (bo mówimy tu o KTm i Hondzie a nie byle czym) podszedł. Szanse spore i taki kuponik na 3 winnerow wydaje mi sie bardziej prawdopodobny niz zazwyczaj.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Długoterminówka na sezon
Spies - Iannone 2 @ 2.10 PP 3/5(limity koło 450E)
Iannone w 2 wyscigach poki co lepszy o 1 pozycje, ale czasowo wygladal zdecydowanie lepiej. Spies kontuzja i nie było go ostatnio w Hiszpanii, nie bedzie tez za tydzien we Francji + rehabilitacja straci cenne punkty (o ile Iannone nie glebnie).
Reasumując kontuzja + gorsza (dotychcasz) forma, a kurs 2.1 dla mnie to 1.7-1.8
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kwale
Crutchlow - Marquez 1 @ 2.20 Paddy ✅ kto moze ... limity dla nie angielskich kont slabe
Rossi - MArquez 1 @ 1.72 1/10 b365 ⛔ (LIMITY 1.2K)
Marquez padł w FP2 i w FP3 zaliczył 12 czas. Na pewno nie jeździł na 100% po mocnym upadku, ale top10 w FP3 daje bezpośrednio wejście do Q1, więc też wątpie, żeby całkowicie zlekceważył FP3. W każdym bądź razie, Marc po upadku nie zapowiada się najlepiej, przynajmniej dziś ... jutro może się poprawi.
Crutchlow zawsze dobry był w QP więc dla mnie faworyt i kurs około 1.6 w tej parze
Rossi w Mugello jezdzi na 110% i tu też kurs koło 1.5-1.6
EDIT:
Rossi to parodia ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Kwale
Crutchlow - Rossi 1 @ 1.57 WH 1/10 dostepne ogólnie ale raczej koło 1.4 ✅
Lecę po standardzie. Cal lepszy w kwalach, a tor nie jest jakis fajny dla Rossiego, więc dla mnie 1.4 to jest fair kurs za ktory jeszcze bym grał.
 
simons 646

simons

Forum VIP
kwale
Bradl - Lorenzo 1 @ 2.4 Marathon biorą jakies 150 PLN 0.5/10 warte w sumie do 2/10 ⛔
Bradl cisnie i cisnie marathon trzyma oferte wybor prosty po tym kursie ????
EDIT:
Gleba i wszystko jasne ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moto GP
1 i 2 pozycja
1.Lorenzo/2. Marquez @ 9.00 bwin/gb/pb 0.5/5
1.Marquez/2.Lorenzo @ 8.00 bwin/gb/pb 0.5/5

Żeby nie obniżyli to warto dorzucić jakies 1.01 no i na wyższy limit ... wiadomo
Troszke jak na moje przesadzili. Lorenzo i Marquez mieli bardzo dobry rytm. Patrząc po ich czasach nie widzę zbytnio kogoś kto by mógł zagrozić. Może buki pomyslaly ze skoro Bautista i Crutchlow tak wysoko to moga im zagrozic, do tego Pedrosa i może Rossi. Jak dla mnie walka o 1-2 miejsce będzie tylko miedzy nimi dwoma. Długo nic i wtedy dopiero reszta.
Nie wiem ile bym dał na te zdarzenia ... ale bardziej pod 3-4 ... no juz max 5
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moto GP

Abraham - Pesek 1 @ 2.17 doxxbet 1/5

Tor ojca i Abraham by miał dojechać za Peskiem, który z kolei mało kiedy wychodzi z 1-2 miejsca? (od końca oczywiście) Jak dla mnie kurs odwrócony. Jedyne co tu wchdzi w gre to gleba, ale oboje lubią padać. Z tym, że Pesek bardziej
 
Do góry Bottom