>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Siatkówka Plażowa 2019

S 15,6K

sinus

Użytkownik


Dziś widzę 4 pojedynków, które w moim odczuciu warto zaatakować:

 

Doppler/Horst   
Plavins/Tocs   
Menegatti/Orsi Toth   
Sweat/Walsh    ????

 

W pierwszym pojedynku stawiam na gospodarzy, dla których ten sezon jest po prostu słaby. Liczę, że się odbudują na własnych śmieciach, bo rywali mają średnich. W normalnej dyspozycji kurs nie przekraczałby 1.3, bo Włosi to para o klasę niżej.
Łotysze ostatnimi czasy złapali niezłą formę i chyba na stałe zameldowali się w czołówce WT. Co prawda grają z gospodarzami, ale jednak Bergmann i Harms nie mają doświadczenia na tak dużych imprezach i rzadko mierzą się z kimś ze ścisłego topu. Nie widzę tutaj większych emocji.
Włoszki z kolei grają z siostrami McNamara i przyznam, że kurs mnie zaskoczył. Sam wystawiłbym coś koło 1.2... Może te wyniki Europejek nie są powalające, ale ostatnio jakby zaczęły grać lepiej. Kanadyjki z kolei to młode, niedoświadczone jeszcze zawodniczki i myślę, że na takiej imprezie będzie to baaardzo widoczne m.in. w końcówkach setów.
Na koniec spotkanie Amerykanem z Holenderkami. Moim zdaniem różnica klasy dzieli obie pary. Sweat/Walsh już z sukcesami, dobra forma w tym roku w turniejach WT. Zwycięstwo w Chinach, 4. miejsce w Ostrawie. Rywalki bez większych osiągnięć w tym sezonie, ogrywają z reguły pary słabsze, jednocześnie przegrywają mecze z zawodniczkami o wyższym rankingu. 

PS O ile dobrze widzę, to Czeszki Hermannova/Slukova nie wystartują :eek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hughes/Summer - Ludwig/Kożuch 
Mecz: Ludwig/Kożuch @ 2.00  21-15 21-12 wow.. pogrom, Kożuch słabe ogniwo, choć Ludwig też bez szału, a jeszcze w 2 secie kontuzja Kozuch, przez chwilę można się było łudzić na krecz, ale dograła i pogrom stał się faktem
Dokładny wynik: 0:2 @ 3.75  
STS (kursy nominalne)

Ktoś chyba na głowę upadł że w przeciętnych Amerykankach widzi faworytki w starciu z Ludwig i Kożuch. Laura Ludwig to aktualna mistrzyni olimpijska z Rio (w parze z Kirą Walkenhorst, która teraz zrobiła sobie przerwę na macierzyństwo), w ostatnich latach absolutny top kobiecej siatkówki plażowej. Teraz w parze z Margaretą Kozuch, która oczywiście nie jest Walkenhorst i na plaży nie radzi sobie tak dobrze, ale już w siatkówce halowej była gwiazdą reprezentacji Niemiec. Hughes i Summer mogą tylko pomarzyć o takim CV. Ale oczywiście nazwiska nie grają, więc zobaczmy jak obie pary radzą sobie w tym turnieju. Amerykanki miały wymarzoną grupę, bez topowych par, a nawet można powiedzieć że dwie z nich to outsiderki. Otóż w tej grupie dostały wciry od Makroguzowej i Kołominy (0-2), męczyły się z Gallay i Pereyrą (2-1) i ograły słabe Chinki Zheng i Lin. Z kolei Niemki trafiły do jednej z trudniejszych grup z mocnymi Brazylijkami Marią Antonelli i Carol, a także Amerykankami Larsen i Stockman, plus beznadziejne Nigeryjki które były dostarczycielkami punktów. I Ludwig z Kożuch wygrały tę grupę śmierci! Ograły do zera Amerykanki, uległy Brazylijkom po wyrównanym meczu na pełnym dystansie i oczywiście zdemolowały Nigeryjki. Moim zdaniem wszystko przemawia w tym meczu za Niemkami: umiejętności (sama Ludwig to półtora zawodniczki na najwyższym poziomie), aktualna forma w tym turnieju (co pokazały wyniki), a na dodatek Ludwig z Kożuch graja u siebie, przed własną publiką co zawsze daje extra 1-2 punkty w każdym secie. Osobiście to zdziwię się bardzo jeśli wynik będzie w miarę bliski, nie mówiąc o stracie seta przez Niemki, wiec tym bardziej dziwi że buki widzą faworytki w rywalkach. 

Dodatkowo ciekawie wyglądają typy na:

Barbara/Fernanda - Schutzenhofer/Plesiutschnig 
Dokładny wynik: 2:0 @ 1.80  2-0
STS

a także,

Menegatti M / Orsi Toth V - Gallay A / Pereyra F 
Dokładny wynik: 2:0 @ 1.68  
Liczba punktów: Poniżej 78.5 punktów @ 1.78  
1. set - handicap punktowy: Menegatti M / Orsi Toth V (-4.5) @ 2.30  
Betfan

I wszelkie typy na Menegatti i Orsi Toth Włoszki są w wysokiej formie, zwłaszcza Marta Menegatti, wygrały grupę bez straty seta, a ich rywalkami będą przeciętne Argentynki, które wczoraj wieczorem w barażach cudem uzyskały awans i na pewno świeżość nie będzie ich atutem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
dawid-kupiec 0

dawid-kupiec

Użytkownik
Julius Thole/Clemens Wickler @ 2.05

Zdecydowanie w kierunku pary niemieckiej. Grają u siebie, forma się zgadza. Rewelacyjnie ograna faworyzowana para norweska, oglądałem akurat to spotkanie i przyznam ze Niemcy świetnie wyglądali przede wszystkim w ataku. Parze rosyjskiej nie można odmówić umiejętności ale na przestrzeni całego turnieju to gospodarze wyglądają wg mnie solidniej. 
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Hej!

Właśnie rozpoczął się 5* turniej WT w szwajcarskim Gstaad.
Wczorajsze kwalifikacje już poszły po mojej myśli, dziś mam nadzieję na powtórkę z rozrywki. Nie ukrywam, że dużo chętniej bym się udzielał w tym dziale i dzielił z Wami typami, gdyby był jakikolwiek odzew ze strony innych użytkowników. Sami z @psotnick to możemy się na priv powymieniać spostrzeżeniami ????

Wiem, że w ubiegłym sezonie dość aktywnie udzielał się fan Kanonierów @thegunner1886 bodajże (jeśli się pomyliłem to przepraszam, piszę z pamięci :) ).

No nic, to tyle tytułem aktywizującej odezwy do narodu, a teraz przechodzę do meritum:

Typy ode mnie na dziś:

Dallhauser/Lucena win   

Stoyanovskyi/Krasilnikov 2:0   

Silva/Silva win  

 

oprócz tego polecam:

Keizer/Meppelink win  

Mol/Sorum -10.5   

under 77.5 Stoyanovskyi/Krasilnikov  
niestety zlekceważyli końcówkę 1. seta, gdzie mieli kilka pkt przewagi i wygrali dopiero na przewagi :(

Pedlow/Shachter win   

Saxton/O'Gorman win 
ehh, szkoda że po wygranym 1. secie drugiego przegrali do 19. i tie-break do 12. Zabrakło niewiele ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Główny kupon wszedł, ale ... szkoda :( Bo powyższe 2 mecze przegrane minimalnie, a dzieliły mnie naprawdę od bardzo pokaźnej sumki.

Niemniej jedziemy dalej i niedługo powinienem coś zapodać na popołudnie/wieczór.

Edit.

Spóźniłem się i zostały 4 spotkania dziś. Ja wybrałem jedno, a mianowicie niemiecką parę Doppler/Horst.
Zmierzą się oni z reprezentantami gospodarzy - Heidrich/Gerson. Moim zdaniem zarówno umiejętności, doświadczenia, jak i obecna forma są po stronie starszej z par. Szwajcarzy to lekko ponad przeciętność, podczas gdy Doppler/Horst to na pewno TOP15 na świecie. Bardzo się zdziwiłem, gdy zobaczyłem kurs ponad 2 na moją parę i postaram się skrzętnie to wykorzystać :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
C 326

carambula88

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 16:50 przez sinus

Główny kupon wszedł, ale ... szkoda :( Bo powyższe 2 mecze przegrane minimalnie, a dzieliły mnie naprawdę od bardzo pokaźnej sumki.

Niemniej jedziemy dalej i niedługo powinienem coś zapodać na popołudnie/wieczór.

Edit.

Spóźniłem się i zostały 4 spotkania dziś. Ja wybrałem jedno, a mianowicie niemiecką parę Doppler/Horst.
Zmierzą się oni z reprezentantami gospodarzy - Heidrich/Gerson. Moim zdaniem zarówno umiejętności, doświadczenia, jak i obecna forma są po stronie starszej z par. Szwajcarzy to lekko ponad przeciętność, podczas gdy Doppler/Horst to na pewno TOP15 na świecie. Bardzo się zdziwiłem, gdy zobaczyłem kurs ponad 2 na moją parę i postaram się skrzętnie to wykorzystać :)
Po pierwsze to chwała za próbę rozruszania tematu. Po drugie, jeśli już podejmujesz się analizy to wypadałoby wiedzieć, że Doppler/Horst to para AUSTRIACKA. Bardzo wiekowy duet co wyszło właśnie w meczu z gospodarzami ze Szwajcarii, którzy są na fali wznoszącej. Niestety ale kursy były prawidłowe. 
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 21:37 przez carambula88

Po pierwsze to chwała za próbę rozruszania tematu. Po drugie, jeśli już podejmujesz się analizy to wypadałoby wiedzieć, że Doppler/Horst to para AUSTRIACKA. Bardzo wiekowy duet co wyszło właśnie w meczu z gospodarzami ze Szwajcarii, którzy są na fali wznoszącej. Niestety ale kursy były prawidłowe. 
Faktycznie, mój błąd, nie sprawdziłem i podałem błędną informację o narodowości, za co biję się w pierś i przepraszam. Natomiast nie miało to żadnego wpływu na zasadność mojej analizy. Po meczu każdy jest mądry i żadna wielkość napisać coś takiego. Ja sam zagrałbym raz jeszcze na tę parę, bo, mimo porażki, uważam że value było w tym typie, a tylko taką drogą można długofalowo zarabiać na bukmacherce.

Oczywiście masz prawo mieć odmienne zdanie i uważać, że kursy były prawidłowo wystawione, a ja tylko się sfrajerzyłem ;) Tylko fajnie by było, jakbyś następnym razem polemizował przed meczem :)

Na jutro też może coś wrzucę, zobaczę, na ile czas pozwoli. Pozdro!
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Kupon główny ode mnie na dziś:

Kantor/Losiak win 
niestety nasza para nie jest chyba w najwyższej dyspozycji - frajersko przegrany 1. set i o mały włos cały mecz ...

Plavins/Tocs win  
Antunes/Lima win   

Wszystkie 3 pary dużo bardziej doświadczone i ograne na dużych turniejach. Najbardziej oczywiście obawiam się kobitek, bo tam nigdy nic nie wiadomo ;) 

Poza tym polecam:

Borger/Sude win   
Silva/Silva win   
Carvalhaes G. A. / Barbosa Santos S. win   
Brouwer/Meeuwsen 2:0   
Kantor/Losiak 2:0   
Plavins/Tocs 2:0   
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Ja dziś uderzał w Polki Wojtasik/Kociołek kurs już trochę poleciał ,wczoraj na prawdę po 2 partiach z faworyzowanymi rywalkami prezentowały się wybornie.Rywalki jakoś nie zachwyciły mnie w pierwszym meczu i gładko przegrały.Jak dla mnie spore value I bet do gry
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Dziś krótko, bo praca wzywa.

Kupon na dziś:

Bansley/Wilkerson win   
Oliveira/Bruno Schmidt win   
Antonelli/Salgado win   

Oprócz tego polecam:

Younousse/Tijan win   
Dalhausser/Lucena win   
Alison/Alvaro Filho win   
Carvalhaes G. A. / Barbosa Santos S. win    
Bieneck/Schneider win   
Heidrich/Verge-Depre win   
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej. Bez reprezentantów Brazylii, Australijek oraz par z Ameryki Północnej, niemniej emocji na pewno nie zabraknie i będzie kogo oglądać ;)

Moimi faworytami wśród mężczyzn są oczywiście Mol/Sorum, ale jest kilka par, na które trzeba będzie szczególnie uważać. Stoyanovskyi/Krasilnikov, nasi Bryl/Fijałek, zawsze groźni Thole/Wickler czy odzyskujący formę Holendrzy Brouwer/Meeuwsen. A może w końcu z zimowego snu przebudzą się Łosiaki i Kantory? W swojej najwyższej formie (od której ostatnio byli baaardzo daleko, wręcz na przeciwnym biegunie ... :() są w stanie wygrać z każdym. Oby dali nam w najbliższych dniach trochę radości :)

Wśród kobiet bez wyraźnego faworyta moim zdaniem. Jednak w kobiecej plażówce prym wiodą pary spoza naszego kontynentu. Na pewno liczyć się będą Szwajcarki Betschart/Huberli, Niemki Borger/Sude oraz Rosjanki Makroguzova/Kholomina. A może Włoszki w końcu zaskoczą? Sytuacja z parą Menegatti/ Orsi Toth jest bliźniacza jak Łosiak/Kantor... Ponadto po cichu spoglądam na doświadczoną parę niemiecką Ludwig/Kozuch - myślę, że mogą namieszać :)

Jutro od rana pierwsze pojedynki i niewątpliwie jest w czym wybierać. Sam puściłem już pierwsze kupony w obawie przed spadkami.

Teraz kwestia zasadnicza - czy podczas tej imprezy ktoś z Was zamierza się jeszcze wypowiadać i dzielić typami oraz analizami?
Dajcie znać proszę, bo jak mam pisać sam dla siebie, to oszczędzę sobie czasu, energii i klawiatury ;)

Pozdrawiam!
 
uzytkownik-102873 25

uzytkownik-102873

Użytkownik
Ja w miarę czasu mogę się dzielić typami z ME. Na pierwsza kolejkę za drobne gram Perisic/Schweriner, Rossi/Carambula, Herrera/Gavira i Liamin/Myskiv... Ale to nie za dużą stawkę ponieważ to pierwsze mecze i może być różnie...         
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Dla mnie pierwszy dzień imprezy masakra :(

Porażka skandynawek Lahti/Parkkinen z totalnymi amatorkami to zupełna pomyłka... Postawa niby faworytów imprezy w postaci Mol/Sorum, Fijałek/Bryl, czy choćby męczarnie Betschart/Huberli są dla mnie mocnym rozczarowaniem pierwszego dnia. 

Dobrze, że mecze popołudniowe zakończyły się zgodnie z planem (szczególnie u Pań), co pozwoliło po części zniwelować straty z fatalnego poranka. 

Jutro spróbuje dalej, mam nadzieję, że z lepszym skutkiem. Postaram się tu podać to, co zagram, ale z góry ostrzegam ... ;)
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Ode mnie na dziś takie kupony:

Łosiak/Kantor win    dramat, myślałem że może zaczną wracać na właściwe tory grając ze słabszymi, ale nie... :(
Herrera/Collado 2:0   
      

Thole/Wickler win   
Nicolai/Lupo win   
Semenov/Leshukov 2:0  
      

Arvaniti/Karagkouni 2:0   
Heidrich/Verge-Depre 2:0   kompletnie tego nie rozumiem. Drugi dzień ME i drugi raz juniorki Frolova/Ganenko ogrywają dużo bardziej doświadczoną i wyżej notowaną parę. Czy to po prostu ja ich nie doceniam ... ? :(
      

Ludwig/Kozuch win zwrot
Stubbe/Van Iersel win   
Borger/Sude win   
      

Ze stawkami również nie szaleję, gdyż wczorajszy dzień pokazał mi miejsce w szeregu ... Stawiam na pary bardziej doświadczone, które wczoraj mnie nie zawiodły (no może poza Ludwig/Kozuch, ale ich rywalki wczoraj zrobiły z siebie pośmiewisko...) i wydają się być w lepszej formie od swoich rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Nie będę ukrywał - największe armaty zawiodły i dziś znowu kończę dzień na minusie. Minus co prawda minimalny, ale jednak ... :(
Jutro dam sobie chyba ostatnią szansę, bo szkoda tracić jednostki.

A reszta typujących? Sam mam prowadzić temat? :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Typy na dziś:

Armacora/Pristauz win  
Herrera/Collado win  
Thole/Wickler win  
      

Herrera/Collado -5.5  
Beeler/Kratiger -4.5  
      

Arvaniti/Karagkouni 2:0  
Ittlinger/Laboureur win  
      

Menegatti/Orsi Toth 2:0  
Heidrich/Verge-Depre win
      
Edit: Kobiety dziś to jakiś dramat ... Faktycznie dużo prawdy jest w tym, co w poście poniżej napisał Psotnick.
Szkoda... :(


Później być może dodam jeszcze typy na popołudniowe spotkania. Oby tym razem niespodzianek było mniej i w końcu zrobiło się zielono! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jednak te ME rozgrywane niedługo po MŚ to trochę takie dożynanie watahy i trudno cokolwiek trafić. Większość czołowych par po MŚ zrobiła sobie albo wolne, albo "wolne" grając na pół gwizdka, nawet nie tyle z chęci co z przymusu. Jednak MŚ to wyczerpujący turniej i może brakować w następnych dniach pary, zwłaszcza jak się zrobiło długi run w playoffach. Obniżkę formy widac było właściwie wszystkich medalistach, choćby u mistrzów Rosjan, a chyba największą po Thole i Wicklerze, Norwegowie właściwie na tym samym poziomie graja co grali. Niestety obie polskie pary duży zjazd formy, nie żeby wcześniej jakoś olśniewali, ale jednak coś grali. Teraz moga przegrać z każdym, ale niestety nie z każdym wygrać.

U babek to już w ogóle wolnoamerykanka. Grają jak chcą, u niektórych z dnia na dzień forma diametralnie różna.

Nie mówiąc o urazach które powoli się już odzywają u wielu zawodników, a o których my nie wiemy.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik


Wśród porannych meczów widzę praktycznie same miny... ;)

Pograłem jedynie:

Doppler/Horst win    
Samoilovs/Smedins win   
Nicolai/Lupo win zwrot
      

oraz

Borger/Sude 2:0   
Makroguzova/Kholomina win zwrot
Arvaniti/Karagkouni win
      
A trzeba było się wstrzymać ... :(

Specjalnei nie polecam, bo póki co ten turniej jest "nadzwyczajny" :(
 
Do góry Bottom