>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

SHL, Liiga, Metal / Get Ligaen - Skandynawia / Finlandia 2019/2020

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Bez większych analiz ode mnie dziś taka lekka propozycja zagrania w kierunku TPS w Liiga. Ekipa z czołówki zeszłorocznej tabeli nie straciła personalnego potencjału a jednak od początku sezonu coś tam nie grało i mieli sporo problemów, wyniki marne i obecnie są poza PO, a nawet poza PrePO. Wyraźnie dzwoni już im nad uchem ostatni dzwonek i punktowanie jest bardzo istotne. KooKoo tak jak kolega @suomi tutaj pisał grają nawet trochę ponad swój potencjał, mają na pewno stabilną pozycję i raczej na spokojnie wejście do TOP 6. Natomiast goście muszą punktować, trochę w ostatnim czasie nadrobili bo było parę zwycięstw, ale teraz znów 2 porażki i 6pkt straty do Asów, a jednocześnie 14 spotkań do rozegrania. teoretycznie wydaje sie, że sporo, ale w przypadku Turku myśle, że teraz każdy punkt będzie ważny, a ta dysproporcja kursów dziś przesadzona więc probuję tego kierunku, bo ostatnio trochę udało sie na nich zarobić.

TPS x2 @2,32  
TPS Ml @3,25  
TPS RT @4,75  
TPS -1,5 @7,1  
do jakiegoś AKO TPS +1,5 @1,79  , +2,5 @1,37  
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Pomału zbliżamy się do końca sezonu zasadniczego w Szwedzkiej SHL. Niektóre rzeczy można przewidzieć już teraz....mimo, że do zdobycia zostało jeszcze trochę punktów. Lulea może zacząć zaciągać ręczny i podejrzewam, że końcówka RT w ich wykonaniu może być mocno w kratkę. O lepszą pozycję na pewno powalczy Frolunda ( to nie do końca prawda, że takim drużynom jak Indians jest wszystko jedno na kogą trafią w PO, bo czują sie tak mocni ). Z kolei Leksands i Oskarshamn już mogą się szykować na walkę o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywek hokejowych w Szwecji. Tego typu przypuszczeń jest więcej ale przechodzę do typów

Leksands - Vaxjo - 2 ML - 1,85 fortuna   

Jak o rooster chodzi, organizacje i cele....to nie ma sensu porównywać tych drużyn. Gospodarzy raczej na pewno czekają baraże ...Z kolei Vaxjo tak złego sezonu nie miało od 8 lat. Obecnie 10 miejsce w tabeli. Szanse na poprawę niewielkie, bo wydaje mi się, że wszystko co mogą osiągnąć to 9 pozycja. Wszystko inne to tylko matematyka. Goście takie mecze, jak dziś muszą wygrywać, bo za plecami mają Brynas i Linkopings. Chociaż determinacja gospodarzy też będzie duża. Ja podchodzę do tego spotkania ostrożnie, ale wydaje mi się, że Vaxjo wywiezie dziś z Tegera Arena  komplet punktów. Mimo całkiem dobrej formy Leksands w ostatnich spotkaniach.

Linkopings - Frolunda - 2 ML - 1,75 fortuna   

Bardzo jestem ciekaw jak potoczy się to spotkanie. Gospodarze mają szanse na PO, a Frolunda balansuje na krawędzi pierwszej szóstki. Goście ostatnio dość wstydliwa porażka u siebie z Leksands. Wcześniejsze mecze też kiepskie, ale mam wrażenie, że nastąpiło doładowanie i brakowało szybkości, świeżości....Zapowiada sie otwarte spotkanie.


Ciekawe, czy Orebro stanie dziś na wysokości zadania i ogra Malmo  ????

????







 
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
????

Mały wypad do Skandynawii. Koniec RS już blisko, a ja wciąż wierzę w Turku. Chociaż ich szanse na pierwszą dziesiątkę są w zasadzie matematyczne.

Turku - Ilves - 1x - 2.14 - fortuna   
Turku - Ilves - 1ml - 2.89 - fortuna   

Nikt w całej lidze nie gra u siebie tak źle jak TPS. Dziesięć punktów do czołowej dziesiątki....dziś można troszkę odrobić bo Asy, które są oczko wyżej w tabeli mają rozegrany jeden mecz więcej. Typ na przekór wszystkiemu, ale "znam" tych chłopaków. Wiem jaki to jest potencjał i ciągle w nich wierze. Nie wiem, czy Pajuniemi dzisiaj wyjedzie na lód, bo pojawił się drobny uraz. Z nim w składzie będzie ciężko, a bez niego jeszcze trudniej, ale to hokej i ja trzymam kciuki za TPS. Rysie już zdobyły więcej punktów niż w całym poprzednim sezonie. Pewne miejsce w pierwszej szóstce. Młodzież bardzo się rozwinęła i skutecznie punktuje. Do tego Lukas Dostal w bramce. Po obu stronach są argumenty "za" ale mam nadzieje, że TPS zdobędzie dziś tą jedną bramkę więcej....

KooKoo - Lukko - 1ml - 1.7 - fortuna   

Gospodarze po krótkim spadku formy rozjechali Sport. Skład petarda: Stromberg, Kahkonen, Haataja, Hakulinen, Gallo, Sulak....Haukeland ( z szansami na najlepszego bramkarza Liigi ). Po drugiej stronie Westerholm team i spółka. Hit kolejki. Ja idę w kierunku gospodarzy, bo rooster porządny i do tego wsparcie "ścian". W dalszej perspektywie....tak się zastanawiam, czy KooKoo nie zrobi w tym sezonie czegoś spektakularnego :) bo papiery na to mają....


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
????

Dziś do wszystkich forumowiczów wędruje propozycja zakładu długoterminowego z SHL.

Lulea - wygra ligę po play-offach. Wzmocniona przed sezonem, widać zdecydowaną jakość i co najważniejsze determinacje. Zdecydowanie wygrywa sezon zasadniczy, solidna powtarzalność, szeroka kadra, jakość zawodników i moim zdaniem to co będzie w tym wszystkim kluczowe - ochota na mistrzostwo...Frolunda chociaż mocna to moim zdaniem wyczerpana sukcesami...Liga Mistrzów, Mistrzostwo SHL w poprzednim sezonie, osiągnęli wszystko. Lulea natomiast to zespół głodny sukcesów.

Kurs na Fortunie 3.9 - wart zagrania.

Zapraszam do dyskusji. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Szwedzi będą czekać i planuję grę w PO od 24 marca. Modyfikacja zasad i PrePO best of 3 a PO best of 5.

Pytanie czy 12 dni wystarczy, by sytuacja sie zmieniła i gra stała się możliwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom