>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

SGB Premiership 2017 - Sierpień

Status
Zamknięty.
funias 691

funias

Użytkownik
Swindon - Leicester
Eric Riss over 5.5 @2.0 iforbet. ✅ 8 pkt (6 bez jokera)
Ta niska linia wynika chyba z tego, że Riss zaliczył na torze w Swindon kiepski występ jako gość w ekipie Rakiet (1 pkt bodajże).
Nie sądzę, że to się powtórzy, Niemiec zaskakuje co raz bardziej, jego wyniki oscylują w granicach 8-10 pkt. Nie zdziwi mnie jak będzie wiódł prym wśród gości i pójdzie z jokera. Dodam, że za Pawła jest z/z więc dodatkowy start dochodzi. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Swindon - Leicester
Eric Riss over 5.5 @2.0 iforbet. ✅ 8 pkt
Ta niska linia wynika chyba z tego, że Riss zaliczył na torze w Swindon kiepski występ jako gość w ekipie Rakiet (1 pkt bodajże).
Nie sądzę, że to się powtórzy, Niemiec zaskakuje co raz bardziej, jego wyniki oscylują w granicach 8-10 pkt. Nie zdziwi mnie jak będzie wiódł prym wśród gości i pójdzie z jokera. Dodam, że za Pawła jest z/z więc dodatkowy start dochodzi. ????
E.Riss zdobył 6 pkt w twoim zakładzie ( pkt z jokerów się nie liczą ) więc weszło ci na styk ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Josh Grajczonek over 9,5 @ 2,00 forBet⛔
Jak na Josha to fajna linia, bo to lider Rebeliantów i zawodnik, który zazwyczaj ciągnie wynik zespołu. U siebie średnia ponad 2pkt/bieg, więc potwierdza moje słowa. Dzisiaj BV czyli teoretycznie mocny rywal, ale pamiętajmy, że u gości nie ma Fricke&#39;a i za niego zz-etka, która w pełni nie odda siły Australijczyka i Bjerrego, którego zastąpi Bellego, więc również osłabienie. 3x jedzie z rezerwowymi, więc też plus, u siebie, rywal osłabiony, więc nawet nie wygrywając wyścigu jest w stanie to ogarnąć, ale wierzę, że już przed 15 biegiem zrobi dyszkę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Thomas Joergensen over 5,5 @ 1,75 forBet✅12
Duńczyk kilka tygodni temu jeździł niczym kelner i dostarczał punkty. Ale od jakiegoś czasu robi niezłe występy. Nawet raz w barwach KL zrobił 13pkt na wyjeździe! Miniony tydzień niezły, bo dwukrotnie przeciwko Swindon jechał - w barwach KL 6 u siebie, a jako gość w barwach Leicester zrobił 7 i to jechał pod numerem 5. Dzisiaj domowy mecz, a linia nie jest wysoka. 3x w parze z Lambertem, który ostatnio spuścił z tonu w Anglii i ma szansę również na nim punkty zrobić. Do tego bieg 8, gdzie liczę na pokaźną zdobycz punktową. Wystarczą dwie dwójki i jedynki i zakład wchodzi, więc można do dubla pobrać.
Jacob Thorssell over 12,5 @ 1,62 forBet✅16
Niby wysoka linia na Szweda, ale Wilki z zz-etka za Mastersa, a zatem jest dodatkowy start dla niego. Jedzie 3x ze Schleinem, raz z rezerwowym w łatwym biegu 14 i właśnie nie wiadomo kiedy pojedzie jako zmiana, ale mam nadzieję, że nie będzie to w biegu 13. Poole niby nie tak dawno temu wygrało w Wolverhampton, ale wtedy gospodarze mieli sporego pecha, bo słaby dzień miał Lindgren, a kontuzji w drugim biegu doznał Kyle Howarth, który trochę tych punktów robi w przeciwieństwie do rezerwowych.
U gości za pewniaka widzę Andersena, ale i on do pokonania, wszak Jacob to piąty zawodnik ligi pod względem średniej, a u siebie ma ją na poziomie 2,56! Jeśli pojedzie 6x, to nie powinno być kłopotów i na to liczę, bo mimo wszystko bez Mastersa aż tak łatwo nie pójdzie, gdyż raz pojedzie ktoś z rezerwy jako zz-etka, a że Wilki mają bardzo słabe pozycje 6-7 to powszechnie wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
King&#39;s Lynn Stars - Somerset Rebels
Tomas H. Jonasson - Patrick Hougaard - 1 @ 1.65 - STS ⛔ ⛔ ⛔
Wpadł mi w oko typ z meczu King&#39;s Lynn Stars - Somerset Rebels, który już za 40 minut. STS wystawił parę THJ-Hougaard. Uważam, że lepiej w tym pojedynku wypadnie Jonasson. Po pierwsze, jest to reprezentant gospodarzy i jedzie na swoim torze. Po drugie, wczoraj Hougaard zaliczył potężnego dzwona w Krakowie. Do powtórki co prawda wyjechał, ale po kilkunastu metrach zakończył jazdę w biegu. W wywiadzie przyznał, że mocno się poobijał i nie wiedział, czy pojedzie w poniedziałkowym meczu z King&#39;s Lynn. Składy pokazują, że pojedzie, ale czy będzie to dobry występ? Moim zdaniem niekoniecznie. Hougaard w piątek w Anglii nie prezentował się zbyt dobrze i przywiózł tylko 4 punkty. A było to przed groźnym upadkiem z Krakowa. Wczoraj dla Wandy również dużo nie zrobił, bo przywiózł tylko 4 oczka. Jonasson w niedzielę nie jechał, ale w weekend się ścigał. Wziął udział w turnieju w Hagfors, gdzie zajął 3. pozycję. Obsada może nie była z pierwszej półki, ale jechało tam sporo zawodników poziomem podobnych do tych, którzy w Premiership stanowią o siłach swoich drużyn. Podsumowując, uważam, że wczorajszy upadek może dawać się we znaki Hougaardowi, który gdyby tego było mało, ostatnio nie jest w zbyt dobrej formie. Uważam, że THJ wykorzysta szansę i dobrze zaprezentuje się w dzisiejszym meczu, a przynajmniej na tyle dobrze, że pokona rywala z pary w moim zakładzie. Co ważne w zakładzie liczą się pierwsze cztery starty. Ewentualny dodatkowy bieg Duńczyka nie robi nam zatem żadnej krzywdy. Mecz na żywo w Eleven.
edit
Zadecydował 1 pkt. Hougaard w ostatnim biegu przywiózł rywala dopiero na kresce, a byłby remis. No ale nie weszło. Przepraszam jeśli kogoś zapakowałem na minę tym typem. Zawsze nie da się wygrywać.
 
funias 691

funias

Użytkownik
Rye House Rockets - Belle Vue Aces
S.Nicholls over 8.5 @1.70 iforbet.
✅ 11 pkt
Scotty w dobrej, dość równej formie. Myślę, że spokojnie stać go na te 9 oczek u siebie. Ostatnio był liderem jako gość w ekipie Leicester 8+2 (1,3,0,2*,2*), dorobek byłby może większy, ale nie rozegrano 15 wyścigu. Linia wprawdzie nie pokryta, ale wynik dobry, dziś jest handicap własnego toru, w dodatku w parze z rezerwowym, Kasprzak i Morley nie powinni zabierać punktów.Pierwszy bieg to 2 pkt minimum liczę. Nie tak dawno na torze w Leicester, ale już w ekipie rakiet bardzo dobry występ (3,2*,1*,3,3) 15+2. Moim zdaniem Scotty zakręci się koło &quot;dwucyfrówki&quot; Wprawdzie kilka dobrych riderów dziś pojedzie i jest na kim tracić, ale mam nadzieję, że linie pokryję ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Thomas Joergensen over 7,5 @ 1,7⛔
Jacob Thorssell over 10,5 @ 1,65 iForbet✅


O tych dwóch zawodnikach pisałem kilka postów wyżej, więc jeśli ktoś potrzebuje tamtej analizy, to scrollem w górę w strony. Jeśli chodzi o Duńczyka to jedzie u siebie, rywalem Leicester, a ta ekipa na wyjazdach niczego wielkiego nie prezentuje. Joergensen w dobrej formie, tak jak pisałem i regularnie przywozi, coraz więcej punktów. Dzisiaj linia wyższa, ale mimo wszystko nie powinno być jako strasznie trudno, bo ma łatwy bieg 8, gdzie powinien przywieźć komplet punktów, a w pozostałych 2x2 i 1x1 i mamy do przodu, a jestem zdania, że coś jeszcze wygra.
Szwed z kolei jedzie 5x z urzędu, bo będzie zz-etka za Mastersa po raz kolejny. Plusem jest, że dostanie ją prawdopodobnie wtedy, gdy będzie jechał razem z rezerwowym, więc nie straci punktów. Do tego omija bieg 13, a leci w 14, więc idealne ustawienie. Poole ostatnio popisało się z Rakietami u siebie, więc spodziewam się, że dzisiaj 11pkt jeden z liderów Wilków zrobi, zwłaszcza że duże szansę na 6 start.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Erik Riss over 8,5 @ 1,90 iForbet✅12

Gram na Niemca, bo ten w niezłej dyspozycji. Ostatnio Leicester często jeździ, a Riss pojechał dwa razy na wyjazdach. 8pkt w Somerset i 7pkt przeciwko KL, i w obu przypadkach w 5 startach. Dzisiaj też tyle razy pojedzie, bo nadal Lwy korzystają z zz-etki za Pawła Przedpełskiego. Tyle że dzisiaj jedzie u siebie, więc powinno być łatwiej o punkty. Jedyny minus, to rzecz jasna 3x biegi z Nilssonem w parze, bo ten mocny u siebie, ale mimo wszystko jest w stanie przywozić rywali. Niby przeciwko nim Belle Vue, ale bardziej z nazwy niż rzeczywiście, bo nie ma Cook&#39;a, Fricke&#39;a i Tungate&#39;a. Tego pierwszego będą z zz-etki zastępować, a pozostałych miejsca zajęli Starke i Nicholls, a więc raczej osłabienie dla Asów z Manchesteru. Mam też nadzieję, że Riss nie poleci jako zz-etka w biegu 13, bo tam mega trudno o punkty, ale jakoś wcześniej, np. w biegu 4, gdzie miałby dwóch rezerwowych.
Generalnie pięć startów i 9pkt do zdobycia, więc nie jest to wielki problem. 4x2 i 1x1 i już jesteśmy w domu, a stać go na trójki, zwłaszcza w domu.

Mecz o 21.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars 20:30 eleven
Bradley Wilson-Dean vs Kai Huckenbeck (2) 2.00 forbet zwrot

Swindon sie dziś przejedzie po gwiazdkach, w składzie jakim przyjechali nie liczę na cuda.
Kai Huckenbeck dla mnie jedna z niewielu postaci w barwach gości który się dziś tu może postawić, w ostatnim meczu tych drużyn fajny występ 12+2 (3,1*,2*,3,u,3)- co prawda pod szóstką, dziś wystawiony na czwórce.. jednak liczę ze powalczy.
forbet daje go w parze ze słabiutkim Bradleyem Wilson-Deanem
ten u siebie: 3 (0,1,2,w/u) przeciwko asom, z piratami: 4+1 (2*,1,1,0) i z gwiazdami 2 (0,0,1,1)
Kurs 2.00 na niemca w mojej ocenie trzeba zagrać : )
rozważam &quot;płatny&quot; komplet Doyla @ 2.02 ✅
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Swindon Robins - King&#39;s Lynn Stars 20:30 eleven
Bradley Wilson-Dean vs Kai Huckenbeck (2) 2.00 forbet zwrot
Swindon sie dziś przejedzie po gwiazdkach, w składzie jakim przyjechali nie liczę na cuda.
Kai Huckenbeck dla mnie jedna z niewielu postaci w barwach gości który się dziś tu może postawić, w ostatnim meczu tych drużyn fajny występ 12+2 (3,1*,2*,3,u,3)- co prawda pod szóstką, dziś wystawiony na czwórce.. jednak liczę ze powalczy.
forbet daje go w parze ze słabiutkim Bradleyem Wilson-Deanem
ten u siebie: 3 (0,1,2,w/u) przeciwko asom, z piratami: 4+1 (2*,1,1,0) i z gwiazdami 2 (0,0,1,1)
Kurs 2.00 na niemca w mojej ocenie trzeba zagrać : )
rozważam &quot;płatny&quot; komplet Doyla @ 2.02 ✅
zrobili po 4 pkt -ale jedną &quot;3&quot; miał Bradley Wilson a Huckenbeck żadnej więc PRZEGRAŁEŚ w forbet .
Nie dopisuj sobie +plusika na jakimś &quot;widzimisiu- rozważam&quot; , bo gdyby Doyle nie zrobił płatnego kompletu pewnie nic byś nic dopisał .Daruj sobie takie &quot;TANIE &quot; chwyty na tym forum
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Nie no zwrot przy zwykłej parce w H2H w meczu. Trójki mogą mieć zastosowanie w turniejach (decyduje miejsce) i przy zakładach na top ridera w meczu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Thomas Joergensen over 4,5 @ 1,67✅
O Duńczyku kilka razy pisałem, więc nie będę powtarzał. Taką linię powinien pokryć w 4 startach programowych, a dzisiaj Gwiazdy dodatkowo jadą z zz-etką za Huckenbecka i mogą to zrobić Joergensen, Jonasson i rezerwowi. 5 startów, a zatem wystarczy w każdym przywieźć punkt, czyli prosta sprawa.
Rye House Rockets +6,5 @ 1,85 iForbet⛔

Rakiety walczą o play-offy, więc dla nich każdy mecz jest mega ważny. Wiedzą też, że forma Poole wzrosła, a do tego Piraci mają łatwy mecz z KL, więc punkty wpadną. Rakiety dzisiaj bez Harrisa, za którego będzie można zastosować pełne ZZ. Kadra wyrównana, bo Nicholls, KK, Wells i Barker to uznane nazwiska na Wyspach. Do tego dobra rezerwa w postaci Morleya i wiekowego, ale skutecznego Robsona.
Belle Vue nadal bez Fricke&#39;a, za którego jest zz-etka, ale nie może z niej jechać Bjerre, więc spore osłabienie. Do tego dzisiaj miejsce Worralla zajmie jako gość Charles Wright i to też uznaję za osłabienie Asów, zwłaszcza w Manchesterze, gdzie Steve jeździ bardzo dobrze.
Dla mnie mecz taki 50/50, ale wiadomo, że BV mają atut własnego toru, jednak 42pkt spokojnie Rakiety są w stanie zrobić i dlatego warto pobrać do dubla.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Swindon -Wolverhampton 2 kurs 3,25 iforbet ⛔
dla mniej odważnych +6,5 wolverhampton 1,75 iforbet⛔
Spodziewam się dziś bardzo wyrównanego meczu za sprawą słabych rezerwowych w zespole gospodarzy .U gości z/z za Schleina więc raczej to jest handicap. Przewagę zrobią u gości rezerwowi .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom