>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rumunia w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
FC Viitorul - Voluntari - FC Viitorul win (- 1 AH) (1,96)
FC Viitorul - Voluntari - FC Viitorul over 1,5 gola (1,75)

17:00 - Romania » Liga 1

W poniedziałkowe popołudnie rozpocznie się przedostatnie spotkanie w ramach trzeciej kolejki rumuńskiej Liga I. Naprzeciw siebie staną drużyny, które zajmują bezpośrednio miejsce koło siebie w ligowej tabeli czyli Viitorul i Voluntari. Gospodarze tego spotkania doszli do drugiej rundy Eliminacji UEFA Europa League jednak ostatecznie w dwumeczu przegrali z ekipą Vitesse 3:5. Bardzo dobrze w tych czterech spotkaniach zaprezentował się dziewiętnastoletni Denis Drăguş, który zapisał się czterokrotnie na listę strzelców - raz w pojedynku z Racing oraz trzykrotnie z ekipą Vitesse. W ligowych potyczkach nie strzelił jeszcze żadnej bramki jednak w mojej ocenie jest to tylko kwestia czasu. Wrócę jeszcze do okienka transferowego, po dobrym sezonie z klubu Viitorul odeszła chyba jedna z największych gwiazd zespołu czyli Cristian Ganea, który po kilku sezonach postanowił odejść do Athletic Club, drugim osłabieniem jest odejście podstawowego pomocnika zespołu Alexandru Cicâldău, który w poprzednim sezonie rozegrał trzydzieści cztery spotkania strzelając jedną bramkę, on w porównaniu do swojego kolegi postanowił pozostać w Liga I jednak w tym sezonie gra jako zawodnik Universitatea Craiova. Jeśli chodzi o wzmocnienia to jedynie można wyróżnić pomocnika Andrei Areana, który do klubu z Ovidiu przeszedł po dość udanym sezonie w ACS Poli Timişoara gdzie wystąpił w trzydziestu sześciu spotkaniach strzelając trzy bramki. Zawodnikiem na którego należy zwrócić uwagę jest Amir Natcho, który ostatecznie został zawodnikiem Viitorul trzy dni temu, zawodnik grał w Lidze Młodzieżowej UEFA gdzie jako zawodnik FC Barcelony rozegrał cztery spotkania i strzelił jedną bramkę, później przeniósł się do Rosji gdzie praktycznie w ogóle nie grał w spotkaniach o stawkę, jednak w tym sezonie przejście do Rumunii ma zmienić tą sytuację. FC Viitorul ligę rozpoczął bardzo słabo, ale było to spowodowane Eliminacjami Europa League. Zdobyli w dwóch kolejkach jeden punkt - najpierw przegrali u siebie z ekipą Dunarea Calarasi choć spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy, później zremisowali z ekipą Concordia Chiajna 1:1, w tym spotkaniu Constanta miała sporo szczęścia bo choć przeważała w tym spotkaniu to gola dającego remis zdobyła dopiero pod koniec spotkania. W poprzednim sezonie gospodarze grali na swoim stadionie rewelacyjnie - przegrali tylko trzy spotkania, a rozegrali ich dwadzieścia trzy, wygrali dziewięć z nich i sześć zremisowali. Dodatkowo grali bardzo dobrze w obronie i byli jedną z ekip, która traciła najmniej bramek. Jeśli chodzi o ofensywę to grali w miarę skuteczny futbol. Voluntari to drużyna, która uratowała się przed spadkiem w poprzednim sezonie gdzie zajęła szóste miejsce w grupie spadkowej, choć miała tyle samo punktów co ACS Poli Timişoara i nawet miała ten sam bilans bramkowy. W barażach dość szczęśliwie wygrali z ekipą Targoviste no i zostali w najwyższej klasie rozgrywkowej. W okresie transferowym kilku podstawowych zawodników odeszło z klubu, jednak znaczna cześć pozostała na ten sezon. Bardzo mocno osłabiła się formacja defensywna ekipy - odeszło dwóch bramkarz Dragos Balauru - pierwszy bramkarz zespołu oraz jego zmiennik Mihai Mincă, z klubem pożegnał się także obrońca Ionuț Balaur oraz dwójka pomocników - Petre-Daniel Ivanovici i Laurențiu Marinescu. Funkcję pierwszego bramkarza przejął Virgil Drăghia, który w poprzednim sezonie grał w barwach Daco-Getica, która zajęła ostatnie miejsce w grupie spadkowej no i spadła do Liga II. Co ciekawe linia obronna została utworzona z zawodników, którzy w tym roku podpisali kontrakt z klubem, chyba najciekawszym z nich jest Ricardinho, który przez kilka sezonów grał z powodzeniem w Segunda Liga jako zawodnik Gil Vicente gdzie grał bardzo regularnie i bardzo solidnie. Ciekawą postacią jest również Alfonso Artabe, który po przygodzie w rodowitej Hiszpanii przeniósł się najpierw to Belgii gdzie reprezentował barwy Sint-Truiden, a później podpisał kontrakt z cypryjskim Ermis. Dodatkowo do klubu przyszedł Ivan Sesar, który w swojej karierze grał już w kilkunastu klubach między innymi w Turcji, Finlandii czy w Słowacji. Podsumowując wszystkie transfery to można wywnioskować, że praktycznie cały skład został zmieniony i trudno szukać w pierwszej jedenastce jakiegoś zawodnika z poprzedniego sezonu. Jak na razie taka strategia niestety nie działa, w pierwszym spotkaniu ligowym ulegli ekipie Dinamo Bucharest choć Voluntari mocno nie odbiegało poziomem od gospodarzy, jednak w drugim spotkaniu mieli bardzo dużo szczęścia ponieważ zremisowali domowy pojedynek z Gaz Metan 1:1, ale jedyne co ich uratowało przed porażką to fatalna skuteczność ekipy gości. W spotkaniach towarzyskich grali bardzo nieciekawie i bardzo mało efektownie, oddali zaledwie siedemnaście strzałów w trzech spotkaniach gdzie ich rywale oddali łącznie aż czterdzieści cztery strzały. W rundzie zasadniczej w poprzednim sezonie Voluntari grało bardzo solidny futbol - wygrali trzy spotkania, cztery zremisowała oraz odniosła sześć porażek. W grupie spadkowej w siedmiu spotkaniach wygrali dwa, dwa razy zremisowali oraz trzykrotnie przegrywali. W poprzednim sezonie obie ekipy spotykały się ze sobą dwukrotnie i dwa razy padł bezbramkowy remis. Dzisiaj liczę, że gospodarze wygrają spokojnie ten mecz, nie muszą już oglądać się na Ligę Europejską i w spokoju mogą walczyć o awans do grupy mistrzowskiej w lidze, dodatkowo skład jakim dysponują wygląda lepiej niż ten w ekipie gości. Voluntari całkowicie zmienił skład i jak na razie nie wyszło to na dobre, ale trudno jest grać dobrze jeśli większość graczy została sprowadzona z rożnych krajów i lig - potrzeba czasu aby się zgrać. Liczę, że gospodarze zagrają dobre spotkanie, będą mieli sporo szans podbramkowych no i wykorzystają przynajmniej dwie takie akcje.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Viitorul-Hermannstadt
Poniedzialek ,godz. 20.00
Typ 1 kurs ok 1.6 u ruska.✅
Wynik 1-0✅
&quot;Dzieci Hagiego&quot; czyli zawodnicy z Konstanca podejmuja beniaminka,ktory gra fajnie u siebie ale na wyjezdzie traci blask.
W tym sezonie podopieczni Maradony Karpat zagrali 2 x u siebie na plus z Vuntari i GazMetan,na minus z potentatem z Bukaresztu.Do tego walczyli troche w LE ale juz maja pelen luz po dwumeczu z Vitesse.
Z takim przeciwnikiem Hagi musi wygrywac.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
2 liga Rumuńska kilka informacji:
UTA Arad - Energeticianul Typ: 2DNB @1.98 fortuna 1:1 Zwrot▶
Drużyna gospodarzy ma wielki problem z kadrą, są zdziesiątkowani w obronie oraz środku pola i trener przyznał, że będzie musiał sięgnąć po juniorów bo nie ma innego wyjścia. Braki kadrowe w drużynie UTA ARAD: Coulibaly(m 11/0), Matei(m9/1), Stahl(m7/0), El Hasni(d5/0), Enescu(m 10/0), Manea(d 12/1), Copaci(d 11/2)

Poli Timisoara - Politehnica Timisoara Typ: 2 @1.85 fortuna 1:2 ✅
Mecz derbowy a w takich meczach jak wiadomo wiele może się dziać natomiast jestem przekonany, że Politechnica wygra. Po pierwsze Poli Timisoara to outsider rozgrywek a po drugie mega problemy w zespole. Trener miał do dyspozycji w treningu zaledwie 16 zawodników z czego 4 juniorów. W tej drużynie nie może być dobrze skoro kapitan który miał w sobote wesele złamał nos na swoim przyjęciu. Mówimy o kapitanie i najlepszym strzelcu tej drużyny Draghici(f 11/4) oprócz niego zabraknie S. Rudolf(d 5/0), Bocsan(d 7/0), Velcota(m 9/0). Dodatkowo obecny trener zrezygnował z prowadzenia zespołu w zeszła sobotę, ale z racji, że nikt nie chciał objąć po nim tej drużyny zdecydował się wrócić w tygodniu.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
2 Liga Rumuńska
Aerostar Bacau - UTA Arad 1:0 ✅
Typ: 1
Kurs: 2.35 fortuna
Godzina 10:00
Aerostar od 17 października ma nowego trenera pod jego wodza w 3 meczach zdobyli 7pkt i wydostali sie ze strefy spadkowej. UTA Rad gra w kratkę, maja małe problemy w klubie związane z finansami, oczekują na pieniądze z miasta. W tamtym tygodniu przegrali z U. Cluj 0:4. Po tym meczu trener postanowił zesłać 4 podstawowych graczy do rezerw. Liczę, ze dobra forma gospodarzy i problemy gości sprawia, ze 3pkt zgarną piłkarze Aerostaru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
gratulacje za info z tej ligi i zycze powodzenia, do tego dodam, ze warto sledzic kursy w azji, nie od dzis wiadomo, ze rumunska niska to nisza i czesto dzieja sie dziwne rzeczy, rowniez polecam sledzic strongpicsa i maserie na blogabecie jesli chodzi o ta lige - chlopacy robia kawal dobrej roboty
Powodzenia
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
gratulacje za info z tej ligi i zycze powodzenia, do tego dodam, ze warto sledzic kursy w azji, nie od dzis wiadomo, ze rumunska niska to nisza i czesto dzieja sie dziwne rzeczy, rowniez polecam sledzic strongpicsa i maserie na blogabecie jesli chodzi o ta lige - chlopacy robia kawal dobrej roboty
Powodzenia
Dzięki za cynk, na pewno bede sprawdzał! ????
 
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Za moment w Rumunii mecz pomiedzy beniaminkiem Hermandstadt a Botosani.. na 1 rzut oka stawialbym na gosci ale.. w ostatnich meczach gospodarze sa w bardzo dobrej formie wygrane z Sepsi, Voluntari Poli Iasi.. remis z Craoiva.. a goscie ? porazka z Cluj 1:5, z vitroul1:2 a wczesniej 2 zwyciestwa.. sklad? obrona gospodarzy dla mnie bardzo dobrym poziomie, doświadczenie jest nie ma wynalazkow.. obrona rzadzi Dandea ktory od paru lat grał w Astrze a od tego doszedl do beniaminka.. pomoc takze doswiadczona i tam głowna role gra Sereduc i 37letni Dalbea.. na ataku niewiadoma.. mam nadzieje ze strzela pare dzisiaj sobie bramek.. a goscie bramkarz rezerwowy fraisl..obrona niby w porządku.. jeden 19letni ale jak sie zobaczy wyniki ? non stop traca po 2 bramki praktycznie...srodek pola bardzo dobryale juz ofensywnie nie ma takich dobrych graczy.. jedynie Fabrini... Dla mnie tutaj typ 1/tak powinnien wejsc..⛔1:1... a szkoda bo gospodarze mieli naprawde 2 setki ktore powinni strzelic
 
larkspur 351,4K

larkspur

Użytkownik
Botoşani - CS U Craiova
Typ:
Gospodarze wygraja
Kurs: 2.75 Unibet
Dzis wydaje mi sie ze znalazlem PERELKE w lidze rumunskiej . Juz tlumacze dlaczego tak mi sie zdaje. A mianowicie mecz pomiedzy zajmujacym 13 miejsce Botosani a .4 Craiova . Zapewne zdziwieni jestescie dlaczego typuje zwyciestwo druzyny ktora znajduje sie na przedostatnim miejscu ? Fakt , nie wydaje sie byc to logiczne jednak jeden aspekt za tym przemawia. Argumentem dla mnie jest to ze w meczach pomiedzy obiema ekipami gdy gospodarzem jest Botosani zawsze oni wygrywaja. Ciag tych meczy powiela sie od 2015 roku i jak dotad na 6 meczy czy to ligowych czy pucharowych to 6 razy wygrywalo Botosani. Jest to liga rumunska a wiec liga w ktorej jak wiemy lubia dziac sie rozne dziwne sytuacje w meczach. Zapewniam was ze tak jest bo sam niejednokrotnie sie o tym przekonalem. Wychodzi na to ze obie druzyny maja miedzy soba jakis uklad , a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Grzech nie sprobowac po kursie @2.75 i mam nadzieje ze schemat bedzie powtorzony takze dzis.
PS. Co wazne od wczoraj wieczor obserwuje spadki na Botosani , kurs rzedu 3.20 - 3.10 spadl juz do 2.80 - 2,75

POLECAM!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
larkspur 351,4K

larkspur

Użytkownik
Botoşani - CS U Craiova
Typ:
Gospodarze wygraja
Kurs: 2.75 Unibet
Dzis wydaje mi sie ze znalazlem PERELKE w lidze rumunskiej . Juz tlumacze dlaczego tak mi sie zdaje. A mianowicie mecz pomiedzy zajmujacym 13 miejsce Botosani a .4 Craiova . Zapewne zdziwieni jestescie dlaczego typuje zwyciestwo druzyny ktora znajduje sie na przedostatnim miejscu ? Fakt , nie wydaje sie byc to logiczne jednak jeden aspekt za tym przemawia. Argumentem dla mnie jest to ze w meczach pomiedzy obiema ekipami gdy gospodarzem jest Botosani zawsze oni wygrywaja. Ciag tych meczy powiela sie od 2015 roku i jak dotad na 6 meczy czy to ligowych czy pucharowych to 6 razy wygrywalo Botosani. Jest to liga rumunska a wiec liga w ktorej jak wiemy lubia dziac sie rozne dziwne sytuacje w meczach. Zapewniam was ze tak jest bo sam niejednokrotnie sie o tym przekonalem. Wychodzi na to ze obie druzyny maja miedzy soba jakis uklad , a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Grzech nie sprobowac po kursie @2.75 i mam nadzieje ze schemat bedzie powtorzony takze dzis.
PS. Co wazne od wczoraj wieczor obserwuje spadki na Botosani , kurs rzedu 3.20 - 3.10 spadl juz do 2.80 - 2,75

POLECAM!!!
No i wg planu , mecz wygrany 2:1 , pieknie wylapane ???? mam nadzieje ze ktos pogral ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Steaua Bukareszt- FC Vittorul Konstanca
+2,5 FT- 2,0 Forbet⛔⛔⛔

Można by było rzec, że to mecz na szczycie rumuńskiej ekstraklasy. Gracze z Bukaresztu choć są najbardziej utytułowanym klubem w Rumunii, smaku triumfu w lidze nie zaznali od sezonu 14/15, kiedy to po raz ostatni zostali mistrzem kraju. Dzisiejszego wieczoru przyjdzie im zmierzyć się z klubem o zaledwie 9-letniej historii, a więc znajdującym się na zupełnie innym biegunie, jeśli o chodzi o dokonania. Mimo tak krótkiego stażu, gracze z Konstancy zdołali dwa lata temu zwyciężyć w rozgrywkach, zostawiając w pokonanym polu między innymi dzisiejszych rywali. Steaua na własnym stadionie w obecnym sezonie tylko dwóch spotkaniach na dziewięć rozegranych nie zdołała strzelić co najmniej dwóch bramek. Podopieczni Gheorghe Hagiego od ośmiu spotkań w każdym z nich, strzelali co najmniej jednego gola. Wydaje się więc, że emocję dziś mamy gwarantowane.
 
larkspur 351,4K

larkspur

Użytkownik
Botoşani - FCSB
Typ:
Goscie wygraja i powyzej 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.15 Fortuna
Juz za niecala godzinke mecz w Rumuni w ktorym Botosani zajmujace 10 miejsce w lidze podejmie u siebie wiceliderow FCSB. Proponuje zagrac w tym spotkaniu na gosci . Dlaczego ? Wedlug mnie przemawiaja za tym dwa argumenty: po pierwsze jesli spojrzymy na bezposrednia rywalizacje tych druzyn w poprzednich sezonach to mozna dostrzec ze gdy sytuacja ma miejsce tak jak dzis , czyli FCSB graja jako goscie to dotychczas zagrali 6 meczy i wszystkie 6 meczy wyjazdowych FCSB wygralo z Botosani - jedno spotkanie pucharowe i piec ligowych !!! Po drugie kursy pre caly czas od wczoraj spadaly , wczoraj 1.9 , 1,95 zas dzis juz tylko 1.75 a nawet 1,60 tylko.
Ponadto czysto sportowo goscie sa po prostu lepsza druzyna.
Nalezy pamietac ze to Rumunia i moze zdarzyc sie roznie , jednak jesli zagraja jak w poprzednich latach to FCSB wygrywa bo moze taki maja miedzy soba uklad ?

POLECAM!!!
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
larkspur 351,4K

larkspur

Użytkownik
U.Craiova - Gaz Metan
Typ:
REMIS
Kurs: 3.50 1xBet
Po wczorajszym typie z pilki recznej gdzie przbieg meczu byl bardzo dziwny i ostatecznie zawazyla roznica bramki , jednak odstawiam reczna na bok i wracam do mojej pierwotnej dyscypliny czyli pilki noznej. Za 20 minut spotkanie w lidze rumunskiej pomiedzy U.Craiova a Gaz Metan czyli 3 a 7 druzyna w tabeli. Buki dosc wyraznie faworyzuja gospodarzy , kurs na gosci ponad 5 . Ja nie decyduje sie wskazac zwyciezcy tylko ide w REMIS.
Dlaczego ? Historia spotkan miedzy nimi jest bardzo ciekawa i dosc przejrzysta , Od 3 lat w kazdym sezonie jeden mecz to remis. Widac to dosc wyraznie , Ostatni mecz to 3:2 dla druzyny Gaz Metan i aby podtrzymac schemat dzis wypada podzial punktow. Grzechem bylo by nie zagrac X tym bardziej ze kurs 3.50 bardzo dobry.

POLECAM!!!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 16:30
Spotkanie: FC Botosani - AFC Dunarea Calarasi
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek jak to mam w zwyczaju tabela i statystyki:

Spotkanie zespołów, które znajdują się w strefie drużyn, które będą walczyć w grupie spadkowej i raczej się to na koniec nie zmieni. Botosani u siebie z bilansem 3 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 1 zwycięstwo, 5 remisów i 4 porażki. Calarasi w lidze nie wygrał od 15 września, kiedy to pokonał właśnie Botosani na własnym stadionie 3-2. Od tamtego momentu łącznie od 13 spotkań ligowych pozostaje bez wygranej. Trener tam już chyba stracił pomysł na prowadzenie drużyny, bo wypowiada się w kolejnych wywiadach, że potrzebuje aby ściągnąć nowych piłkarzy, bo z tymi niewiele jest w stanie zrobić. Ja idę w tym spotkaniu w stronę gospodarzy, bo myślę, że uda im się rewanż i to oni tym razem wygrają. Botosani w ostatnim meczu ligowym na własnym stadionie ze Steauą Bukareszt pokazał się naprawdę z dobrej strony mimo porażki 1-3. Wynik moim zdaniem bardziej niesprawiedliwy niż sama gra, no ale cóż taki bywa sport. Jednak gospodarze tamtego i tego meczu pokazali, że chyba mają zwyżkę formy bo zagrali naprawde dobre zawody i jeżeli dzisiaj również tak zagrają to myślę, że 3 punkty pozostaną u nich. Zespół Dunarea jest w kryzysie, morale tam niskie i trener Dan Alexa wypowiada się, że potrzebuje po prostu nowych graczy, zespół trzeba wzmocnić, bo z tymi nie jest w stanie nic zrobić. O wypowiedziach trenera gości możecie poczytać po ostatnim meczu ligowym przegranym u siebie z Sepsi 0-3 na oficjalnej stronie drużyny, link poniżej
https://www.afcdunareacalarasi.ro/2018/12/16/danalexa-inainte-de-jocul-cu-sepsi-o-victorie-ne-ar-aduce-foarte-multaliniste-2-2-2-2-2-2/
Oprócz słabiutkiej formy, trener Calarasi będzie miał dziś też trochę problemów kadrowych.
Absencje w Botosani:
pomocnik Oaida (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Calarasi:
pierwszy bramkarz Strato (16 występów w tym sezonie) i pomocnik Simion (12 występów w tym sezonie), ponadto pod dużymi znakami zapytania stoją występy obrońców Ispas (12 występów w tym sezonie) i Seroni (7 występów w tym sezonie), pomocników Puscas (12 występów w tym sezonie) i Pana (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnika Keyta (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Dla mnie na ten moment Botosani jest zespołem lepiej przygotowanym do tego meczu pod każdym względem tak mentalnym, kadrowym jak i pod względem formy i morale.
✅ 1-0
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik
W ramach 25 kolejki lider drużyna CFR CLUJ wybiera się na wyjazdowe do Lasi z tamtejszą Politechnicą.
Co prawda po przerwie zimowej drużyna lidera zanotowała wpadki zdobywając w 3 spotkaniach ledwie 2 punkty,lecz myślę,że jutro nadarzy się idealna okazja do przełamania złej passy,a to w związku z osłabieniami jakie czekają drużynę gospodarzy.W jutrzejszym meczu nie zagrają:
Najlepszy strzelec drużyny Flores,(N ) 22/7,Kamer Qaka,(P) 15/0, Willy Semedo,(N) 2/0,Narcis Badic,(P) 4/0,Adrian Gallego,(P) 16/0
Dlatego też kieruję się w stronę drużyny gości.
CFR CLUJ @1,70
0-1 FT
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
RUMUNIA: Puchar
19:00 Miercurea Ciuc - U Craiova 1948 CS
Typ-Btts
Kurs-2.05 ---
Mecz pucharowy,gospodarze daleko zaszli pokonując po dogrywce D,Bukareszt,w sumie to w rzutach karnych.
Btts to dla mnie formalnośc,uważam nawet że gospodarze nie przegrają tego meczu a na to jest już kurs 3.6.
Powodzenia.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia, Liga 1 (Grupa spadkowa)

Godzina: 17:15

Spotkanie: FC Hermannstadt - FC Dinamo Bukareszt

Typ: 1

Kurs: 2,33

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela grupy spadkowej:



Jak widać gospodarze walczą o utrzymanie się w lidze. W tej chwili zajmują miejsce barażowe o utrzymanie ale jak dziś wygrają to mają szanse wskoczyć na miejsce 11. Zespół przed nimi Voluntari gra dziś jednak z ostatnim zespołem Concordią ale oba te zespoły są bez formy więc tam może się wszystko zdarzyć. Hermannstadt wygrywając dziś z Dinamo jeżeli nie awansuje wyżej to chociaż odskoczyć przed bezpośrednią strefą spadkową na 4 punkty. Dinamo jak widać ma bezpieczną pozycję, bezpieczną przewagę punktową i dla nich to jest spotkanie bez większego znaczenia. Owszem wygrywając ten mecz awansują na 1 miejsce w grupie spadkowej ale wątpię aby aż tak bardzo im na tym zależało. Goście dzisiaj mają trochę problemów kadrowych.



Absencje w Hermannstadt:

obrońcy Company (14 wsytępów w tym sezonie) i Acsinte (5 występów w tym sezonie) i pomocnik Tatar (33 występy w tym sezonie, 4 gole na koncie)



Absencje w Dinamo:

obrońcy Grigore (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Naser (14 występów w tym sezonie) i Dussaut (8 występów w tym sezonie) a pod dużymi znakami zapytania stoją występy pomocników N'Diaye (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Jaadi (5 występów w tym sezonie) i napastników Montini (19 występów w tym sezonie, 12 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Papazoglou (11 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) a pod znakiem zapytania stoją występy



Papazoglou nie jest w 100% gotowy na to spotkanie, Montini też ma problemy zdrowotne i nie trenował wczoraj więc myślę, że obaj zawodnicy nie wyjdą w podstawowym składzie. Do tego N'Diaye i Jaadi mają okres Ramadanu a wiadomo co się z tym wiąże, nie jedzą i nie piją więc mogą być osłabieni w spotkaniu i trener raczej nie zaryzykuje ich wpuszczenia. Obrońcy z kolei wszyscy trzej zawieszeni więc oni napewno się nie pojawią. Sporo tych problemów w zespole z Bukaresztu i próbuję pograć tutaj na gospodarzy, bo oni walczą o przetrwanie i wierzę, że zagrają dziś dobre spotkanie. Więcej o tych problemach w zespole Dinamo możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, link poniżej:

https://www.fcdinamo.ro/hermannstadt-vs-dinamo--rednic---va-fi-un-meci-interesant

⛔ 0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom