>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Rozliczanie kuponow wg fortuny

P 0

Pebek

Użytkownik
Witam, wczoraj na zywo trwał mecz siatkówki kobiet w Chinach. Hegemon ligi Bohai, podejmował Jiangsu. Grały ze sobą nie dawno i Bohai rozbiło Jiangsu bez najmniejszego problemu 3:0.

Wczoraj natomiast wg Fortuny, dobrze seta zaczęło Jiangsu i przy stanie 10:17 dla Jiangsu postawiłem kupon na wygranie przez nie seta (kurs 1.1). Było to dokładka do innego beta, w sumie jako ominięcie lekko podatku.

Jiangsu wg fortuny i kilku innych bukmacherów (m.in. sts, marathonbet) u których tez obserowalem ten mecz wygrało seta 12:25.

Zdziwinie było chwile później gdy wszędzie wszędzie rynku, wynik się obrócił i okazało z seta wygrała 25:12 ALE EKIPA BOHAI.

Rozumiem, że jest zapis w regulaminie, iż bukmacher nie odpowiada z błędny wynik. Natomiast kurs byl spowodawny wynikiem na zywo. Czy nie był to wg Was błędnie wystawiony kurs? Miałem już podobne sytuacje lecz w druga strone i zawsze gdy było na niekorzyść bukmachera to był zwrot. Oczywiście w tym wypadku kupon rozliczony jako przegrany. Na maile nie odpisują, na chacie twierdza oczywiście ze kupon rozliczony prawidłowo.

Widze kolega tez zakładał niedawno temat i gdy jest nie po myśli fortuny to oczywiście zwrot.

Nawet spójrzcie na relacje meczu z livescore z pierwszego seta. Od razu widać ze cos jest nie tak, ale wg bukmachera wszystko gra :)

Zaznaczam że ten typ nie był żadna próba wymuszenia dużego kursu, lecz po prostu próba podbicia...

Jakieś sugestie? Może jest tu jakis przedstawiciel fortuny i może się do tego ustosunkować? Bo jak są "promocje" tej firmy to s użytkownicy którzy ja reklamują, gdy przychodzi prośbą o pomoc to nie ma komu...
 

Załączniki

Do góry Bottom