>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Remisy w hokeju

Status
Zamknięty.
dukat 7

dukat

Użytkownik
Mam takie pytanko. Jak często padają remisy w hokeju. Bo przeglądając ostatnio stronkę z wynikami z NHL zauważyłęm, że na ok 30 meczów nie było ani jednego remisu. Czy jest może jakaś strona ze statystykami procentowymi: zwycięstwo gosp. remis i wygrabna gości???
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
remisy padają bardzo często, a żeby je odróżnić od innych patrz czy przy wyniku nie pisze OT np. Anaheim - Dallas OT 3-4 , OT to dogrywka - czyli w regulaminowym czasie było 3-3 .... rozumisz ????
 
duda 380

duda

Użytkownik
Mam pytanie, czy w każdym meczu ligowym jest dogrywka?
Dajmy na to że po 3 tercjach jest remis 3:3 i potem jest dogrywka? Zawsze tak jest?
To jak padają remisy w hokeju? Jak po dogrywce musi wygrać któraś z drużyn?
Może ktoś mi to wytłumaczyć, bo nie rozumiem zbytnio zasad w hokeja :zoltakartka:
 
fox 0

fox

Użytkownik
DUDA to wyglada mniej wiecej tak:
Na twoim przykladzie jest 3:3 po 3 tercjach czyli jest remis w regulaminowym czasie gry. W każdym meczu w którym w reg czasie gry padnie remis rozgrywana jest dogrywka, jezeli po tej dogrywce dalej jest remis rozgrywane są rzuty karne:-D Drużyna która wygra w reg czasie gry zgarnia 3pkt, zwyciestwo po dogrywce lub po karnych zgarnia 2pkt, porazke po dogrywce lub karnych jest 1pkt a za porazke w reg czasie 0pkt. Tak to wygląda jak masz pytania odnosnie hokeja to pisz powodzenia:spokodfhgfh:
 
duda 380

duda

Użytkownik
Dzięki za odp.
Mam jeszcze jedno pytanko, to kiedy pada remis? Bo w niektórych ligach widziałem że jakaś drużyna zremisowała, bo karnych remisu być nie może, więc dlaczego remisują?
I można typować że 1-X-2-X1-X2
A można też typować 1 albo 2.
Więc skąd się wziął tam remis, skoro jeśli jest dogrywka i karne?
 
M 0

major0

Użytkownik
Dzięki za odp.
Mam jeszcze jedno pytanko, to kiedy pada remis? Bo w niektórych ligach widziałem że jakaś drużyna zremisowała, bo karnych remisu być nie może, więc dlaczego remisują?
I można typować że 1-X-2-X1-X2
A można też typować 1 albo 2.
Więc skąd się wziął tam remis, skoro jeśli jest dogrywka i karne?
bo 1 - X - 2 odnosi sie do regulaminowego czasu gry, a x1 - x2 do remisu i ewentualnej wygranej x1 lub x2, czyli ze jak postawisz na x1 i bedzie remis w regulaminowym czasie gry to i tak wygrywasz
 
duda 380

duda

Użytkownik
Wiem o co chodzi z x1 i x2, to jest tak jak w piłce nożnej.
Ale chodzi mi o to że jak przeglądam tabelę np. Ligę Szwedzką to 4 drużyny mają remis, czyli w tym sezonie padły 2 remisy. Jakim cudem padły te remisy, jak dogrywka a ewentualnie karne mają wyłonić zwycięzcę? Więc skąd wzięły się tam te 2 remisy?
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
hej a jak wam sie wydaje ,czy progresja w hokeju jest oplacalna czy zbyt ryzykowna?
Siemka. Wiesz zalezy co chcesz grac z tego hokeja. Osobiscie gram strzelcow bramek w lidze NHL. Moim zdaniem najbardziej oplacalna progresja. Zajrzyj do tematu Michaela Ellisa tam masz wszystko opisane

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom