>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Quidquid agis, prudenter agas. Piłka nożna inplay na rynkach betfair

S 261

slawek1980

Użytkownik
No bo nic lepszego nie ma ;)

Ja tam gram po swojemu, nie potrzebuje niczyjej strategii, tylko zadałem pytanie retoryczne, bo jeśli lay the draw jest "beee" to co w takim razie nie jest "beee"
 
I 389

ise

Użytkownik
Miło widzieć tyle postów w temacie po dłuzszej nieobecności :D

Dla mnie każdy mecz to osobna historia i staram dobierać się zagranie pod przebieg meczu, jego dynamikę. Ciężko grać cały czas jedno zagranie, i utrzmywać przy tym pełny poziom skupienia. Nie znam nikogo kto by zarobił w dłuższej perspektywie na samym LTD. Ja poddałem się z moim tradingiem live na piłce nożnej w takiej formie jak do tej pory. Rynki z top europejskich są niesamowicie efektywne, każde wybicie na aut ma odibicie w kursach over/under - cieżko znaleźć tam swoje miejsce. Poza tym trading live jest bardzo czasochłonny - co mnie dobijało, nie jest możliwe być skupionym na 3cim czy 4tym meczu w ciągniu dnia. Bardzo dobrze za to czuję się w rynkach z dużą dynamiką zmian kursów, gdzie jest dużo dużo więcej okazji do kupienia ogromnych promocji. Lubie takie podejrzane/spekulacyjne rynki. Mam w planach wykupić betburgera i zacząć z dużo większym kapitałem grać na takich właśnie rynkach. Betburger daje jeszcze więcej innych możliwości - postaram się to przedstawić jeszcze w tym temacie :)
Zastanawiam się tylko na jak dużo mogę sobie pozwolić od strony prawnej? Tak aby wszystko było legit
 
I 389

ise

Użytkownik
Rozpoczynam nowe wyzwanie:

Cel - 2000j
Budżet - 868j
Termin jaki na to wyznaczam to 24 maja
Będę wstawiał posty podsumuwjące każdy dzień
 
I 389

ise

Użytkownik
Sevilla v Athletic Bilbao/ Match Oddslay Sevilla63.00
FC Copenhagen v AGF/ Over/Under 5.5 Goalslate goal-25.00
Sabadell v Rayo Vallecano/ Match Oddslay Sabadell-34.00
Cracovia Krakow v Gornik Zabrze/ Over/Under 1.5 Goalslate goal-30.00

Wczorajszy dzień -26j.
 
Do góry Bottom