>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania

S 0

stempel

Użytkownik
1. Marcin, pieniądze są, owszem, ale dostałem tylko 50 zł za wygranie kolejki, a prócz tego wygrałem miałem 3 miejsce w październiku, czyli 50 + 150, co daje 200 zł. Możesz mi wyjaśnić, dlaczego nie dostałem tych 150 zł?
2. jak to teraz wygląda z obrotem, ktoś wie? bo jest napisane, że 6 krotnie, ale nie ma wymagań co do kursu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obrót 5x po dowolnym kursie.
Stempel ty otrzymałeś nagrodę za zwycięstwo w kolejce. Pierwszą fazę konkursu, po 4 kolejkach zajmowałeś miejsce 9. Nie obejmuje ono żadnych nagród.
 
S 0

stempel

Użytkownik
Ja kierowałem się tabelką na stronie ligi, która mówiła, że pod koniec października miałem 3 miejsce. Nie znalazłem nic o tym, że nagrody wypłacane po 4 kolejkach, tylko coś takiego w regulaminie:
Nagrody:
Nagrody są wypłacane co miesiąc. Pula nagród to aż 1000zł.
z góry dziękuję za oświecenie mnie.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
może dlatego że 4 kolejka była włączona jeszcze do października... toż o tylko spekulację bo w temacie zbytnio nie jestem i przypuszczam tak tylko :p
 
S 0

stempel

Użytkownik
Była, i kawałek 5 również ???? . Mnie po prostu chodzi o to, że w regulaminie nie jest powiedziane, że nagrody co 4 kolejki tylko co miesiąc. Na stronie ligi mam 3 miejsce na koniec października. Tyle, czekam co powie mi na to Marcin.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja kierowałem się tabelką na stronie ligi, która mówiła, że pod koniec października miałem 3 miejsce. Nie znalazłem nic o tym, że nagrody wypłacane po 4 kolejkach, tylko coś takiego w regulaminie:
Nagrody:
Nagrody są wypłacane co miesiąc. Pula nagród to aż 1000zł.
z góry dziękuję za oświecenie mnie.
Dobrze wiesz, że po 1 fazie zajmowałeś 9 miejsce, bo wówczas na PW podałeś tylko dane do otrzymania nagrody ze zwycięstwo w kolejce.
1 runda, czyli miesiąc październik zakończył się wraz z końcem 4 kolejki, czyli 28 października. 5 kolejki nie wliczałem bo z niej chyba tylko 2-3 mecze obejmowały ten miesiąc.
Pozdrawiam
 
S 0

stempel

Użytkownik
Wysłałem tylko za zwycięstwo kolejki, bo nawet nie patrzyłem na to co pokazywało się na stronie, tzn na to, że miałem 3 miejsce na koniec października. Nieważne, zmyliło mnie to, przepraszam za kłopot i dziękuję za wyjaśnienie wszystkiego. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom