>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
przepraszam jeszcze raz ale zauwazylem blad u siebie w kuponie a mianowicie wpisalem Wenbo z handi -1,5 oczywiscie mialo byc zagrane -2,5 co widac po kursie jaki wpisalem i jaki byl u innych ktorzy podali ten typ.jednak zostawiam to do rozstrzygniecia organizatorom jak mam to policzyc ewentualnie skoryguje swoj wynik punktowy
ozborn: ja myślę, że nie będzie z tym problemu, ponieważ handi -2,5 również jest trafione, a skoro nie ma zmiany w kursie to nie wpływa to na bilans w konkursie dlatego poprawię Ci w poście na -2,5 i będzie ok, ale na przyszłość proszę o większą uwagę.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W typach na dzień 3 omyłkowo wstawiłem godzinę rozpoczęcia meczu Petera Ebdona z Andrew Normanem - powinno być 20:30 zamiast 15:30. Proszę o zmianę jeśli można. Dzięki!
ozborn: poprawione
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Może to i błahostka ale dla spokoju sumienia wolę napisać i dowiedzieć się co o tym myślicie. Kilka osób przede mną podało typ na Cartera -3,5 w bert365 po kursie 2,20. Ja również go podałem ale po kursie 2,25 bo taki widniał kiedy pisałem posta a robiłęm to na minutę przed rozpoczęciem meczu, można sprawdzić post napisany o 10:29. Według mnie kurs po prostu wzrósł i tyle wiadomo, że nie zawsze utrzymuje się taki sam do końca. Jeśli nie ma przeciwwskazań to rozliczę go jako +125, nie zawyżyłem kursu, żeby mieć 5pkt więcej;)
wszystko ok jak dla mnie, w bet365 często wzrastaja kursy przed samym meczem.
/psotnick
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
#9 30.11.13 - 14:00
Gary Wilson - Vinnie Calabrese
Typ: Wilson -1,5
Kurs: 1,72
Buk: bet365
Prosilbym o zamiane bo myslalem ze Allen gra dzisiaj a teraz patrze ze mecz jest dopiero jutro :/ Jesli nie jest to problem, prosze o poprawke
ok.
/psotnick
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Witam
Ja podałem taki typ na dzień 30.11 bo był w ofercie WilliamHill a teraz się okazuje że ten mecz jest jutro, chyba go przełożyli i co teraz jak go podliczyć?
#1 30.11 - 10:30
Mecz: Burnett - Wakelin
Typ: Burnett Kurs: 1.61
Buk: William Hill Proszę o odpowiedź
ozborn: nie chcę podejmować sam decyzji dlatego proszę o sugestie pozostałych Opiekunów. Rozumiem, że podałeś na dziś typ, na mecz który został przełożony, w takim wypadku proponuję, żebyś na jutro podał 2 inne typy, a typ, który podałeś dzisiaj rozliczysz sobie jutro po rozstrzygnięciu ale niech jeszcze jeden Moderator uzna czy tak może być.
 
M 158

mamosek

Użytkownik
Zaszły małe pomyłki :O
1. http://forum.bukmacherskie.com/f434/dzien-6-1-12-niedziela-100082.html#post4051290
godziny obu spotkań są o 14;00

2. forum.bukmacherskie.com/f434/dzien-3-28-11-czwartek-99628.html#post4037564
jeśli można zmienić numeracje kuponów, bo się pomyliłem
powinno być #5 i #6
i w związku z numeracją automatycznie wystąpił błąd w kuponach również na piątek i sobotę!
ozborn: wszystko poprawione ale proszę na przyszłość o większą uwagę bo poprawianie tylu rzeczy przy tak zamulającym forum jest nie lada wyzwaniem;]
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Podałem typy na niedzielę dwa razy, bo forum nie działało i nacisnąłem dwa razy pole &quot;odpowiedz&quot;. Proszę jeśli można o usunięcie drugiego posta (oba są oczywiście takie same). Dzięki!
ozborn: usunięte
 
Do góry Bottom