>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Otóż mam taką propozycję żeby w rubryce wyniku (jak i wyniku 1 polowy) wprowadzić oznaczenie 3 lub więcej dla wiekszej ilości goli danej drużyny. Bo przecież przy wysokich wynikach to jaka to różnica czy będzie 3 czy 4 zero? Bardziej to będzie z duchem gry moim zdaniem.
Szczerze ?? Czytam to kolejny raz i nie rozumiem o co chodzi... Poza tym domyślam się, że jakąś zmianę masz na myśli, a zasad gry w trakcie się nie zmienia...
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Szczerze ?? Czytam to kolejny raz i nie rozumiem o co chodzi... Poza tym domyślam się, że jakąś zmianę masz na myśli, a zasad gry w trakcie się nie zmienia...
Może niejasno się wyraziłem, najlepiej będzie pokazać to na przykładzie. Chodzi mi o to zeby to było podobnie rozwiązane jak np w Totogolu w ofercie Totomixa, jak np na tym kuponie:
http://totolotek.pl/totogol/wyniki/z3/454
Czyli jesli gracz spodziewa się ze jedna drużyna strzeli 3 lub więcej goli to zaznacza np. 3+ i wtedy niezależnie czy padnie 3 czy 7 goli (a liczba goli drugiej drużyny tez poprawnie wytypuje) to &quot;trafia&quot; typowanie. Bo teraz kiedy ktoś typuje np wynik 5:1 a będzie 6:1 to jest to błedny typ a różnica przecież niewielka.
Oczywiście zdaje sobie sprawę że to mało ważne może, bo Esktraklasie mało pada wysokich wyników, ale jednak się zdarzają (vide piątkowe mecze). Reguł w trakcie gry się nie zmienia, ale przecież jak się domyślam będą nastepne edycje konkursu. Propozycja do rozważenia, moim zdaniem. Pozdrawiam.
O(M); aha, no teraz wiem, o co chodzi... No na przyszłość do rozważenia:spokodfhgfh:, teraz nie...
 
Z 740,1K
W czwartej kolejce zdobylem 29 puktow i dlaczego niema mnie na liscie zwyciezcow
O(M) ; odpowiedziałem na PW, ale odp i tu. kar512 podobny przypadek, raz dostaliście nagrody trochę na wyrost, jednak poprawy co do ilości i jakości postów na forum nie ma, więc tym razem administracja podjęła decyzję o nie przyznaniu Wam nagród. Zachęcamy do poprawy aktywności zarówno Was jak i pozostałych, bo jeszcze parę osób obeszło się smakiem nagród w tej kolejce i taka selekcja będzie prowadzona przez cały okres trwania konkursu. pzdr
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
5. kolejka podliczona.
Niech każdy rzuci okiem, czy wszystko gra (jeżeli nie, to piszcie - najlepiej na PW). Poczekam i jutro popołudniu podam TOP3 kolejki.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
6. kolejka podliczona.
Niech każdy rzuci okiem, czy wszystko gra (jeżeli nie, to piszcie - najlepiej na PW). Poczekam i jutro popołudniu podam TOP3 kolejki.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Chcialbym sie zapytac o ten voucher, jest napisane ze wplata powinna byc co najmniej 10 dni przed. A moze to byc rok temu? Kiedys tam gralem troche. Czy musza byc tez te srodki na koncie, zeby skorzystac z vouchera czy w razie czego wystarczy wplata?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista za kolejki 3-6 została wysłana do betsson.
Do 24h otrzymacie vouchery (pod warunkiem, że był dokonany depozyt w ostatnim okresie).
edit: vouchery wysłane na priv.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
7. kolejka podliczona.
Niech każdy rzuci okiem, czy wszystko gra (jeżeli nie, to piszcie - najlepiej na PW). Poczekam i jutro popołudniu podam TOP3 kolejki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
czy jesli teraz bym napisal analize do tej kolejki liczylaby sie w pkt za 8 kolejke czy juz nie ?
BB: Liczyłaby się. Napisz i podaj linka. Jeżeli będzie dobra, to &quot;doczepi się&quot; ją do posta z typami.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli jutro będę w domu, to dokończę zaległą kolejkę i podliczę bieżącą, więc proszę/imy o cierpliwość i wyrozumiałość...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom