>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
legia 122

legia

Użytkownik
Witam przy podanym linku rejestracyjnym po kliknięciu wyskakuje komunikat:
&quot;Bonus Powitalny
Promocja bonus powitalny 100 £/€ do 100% na start nie jest dostępna dla nowych klientów od poniedziałku 11 lipca, 12:00 CET.&quot;
I tu mam pytanie czy jakikolwiek bonus jest teraz przyznawany ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Linki zostały poprawione, teraz po kliknięciu powinna wyskoczyć u góry ramka z informacją o promocji 25 euro freebet.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Czy kursy podawane mają być tylko z WilliamHill czy też z innych bukmacherów są uznawane? I czy jeden kupon musi byc złożony u jednego bukmachera czy można dobierac najwyższe kursy u kilku?
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Potrafię czytać, na pewno lepiej od Ciebie skoro nie zwrócileś uwagi na takie coś:
19/05/2008 / 17:30 Lukko Rauma - Saipa--- 1 - @1.85
19/05/2008 / 17:30 TPS Turku - Blues Espoo --- 1 - @2.05
19/05/2008 / 17:30 Jokerit Helsinki - Blues Espoo --- 1 - @1.62
19/05/2008 / 17:30 Ilves Tampere - Kalpa Kuopio --- 1 - @1.46
19/05/2008 / 17:30 TuTo - Hekki --- 1- @1.60

AKO = @14,35
Bukmacher:

Stąd wzięło się moje pytanie. Skoro wszystko ma być z oferty WilliamHill to po co wpisywać bukmachera? Proszę następnym razem nie poprawiaj kogoś skoro sam nie potrafisz doczytać do końca albo czytać i wyciągać z tego odpowiednich wniosków. Pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Skoro wszystko ma być z oferty WilliamHill to po co wpisywać bukmachera?
To są zapewne kwestie marketingowe i wymóg firmy. Uszanuj to bo WH jest sponsorem i dzięki nim konkurs może się odbyć. Co do pozostałych pytań, tak jak wskazuje regulamin typujemy tylko z oferty WilliamHill.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
To są zapewne kwestie marketingowe i wymóg firmy. Uszanuj to bo WH jest sponsorem i dzięki nim konkurs może się odbyć. Co do pozostałych pytań, tak jak wskazuje regulamin typujemy tylko z oferty WilliamHill.
Ja nie mówię że coś mi się nie podoba i rozumiem regulamin tylko zadałem pytanie które mi się nasunęło po tym co wkleiłem wyżej. Przecież po to jest ten dział, a nie widzę sensu podawać bukmachera z którego pochodzą kursy skoro pochodzą tlko z WilliamHill.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przeszłości były konkursy w trakcie których lista bukmacherów została zwiększona. W tym konkursie przy niewystarczającej ofercie bukmachera, może dojść 1-2 firmy.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
A co to ten sponsor? Pierwszy konkurs do jakiego się zapisałem dlatego pytam...
widzę jeszcze nikt nie uznał tego pytania za poważne, zatem odpowiadam. Otóż, sponsor to firma, z reguły bukmacher, fundująca nagrody dla uczestników konkursu. Z reguły takowe nagrody wypłacane są w formie bonusu na konto gracza w danej firmie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
widzę jeszcze nikt nie uznał tego pytania za poważne, zatem odpowiadam. Otóż, sponsor to firma, z reguły bukmacher, fundująca nagrody dla uczestników konkursu. Z reguły takowe nagrody wypłacane są w formie bonusu na konto gracza w danej firmie.
To dlaczego ma byc kara za brak sponsora? Chodzi o nie posiadanie konta w WilliamHill?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Po to ma być sponsor żebyś pamiętał skąd podawać typy, takie są wymogi i musisz się dostosować jeśli chcesz brać udział w konkursie.Jeśli nie podasz sponsora, lub zrobisz coś sprzecznie z zasadami z którymi się zapoznałeś i w pełni zaakceptowałeś będziesz karany od ujemnych punktów do wykluczenia.Nie ma lekko.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Na bank oferta WilliamHill będzie wystarczająca. Jeśli chodzi o hokej, a szczególnie NHL, to WH posiada znakomitą, mocno rozbudowaną ofertę, jedną z najlepszych na rynku ;)
Jeśli możecie, to zastanówcie się nad możliwością typowania under/over na drużynę i handicapów (choćby to pierwsze). W innym wypadku ten konkurs (podobnie jak w poprzedniej edycji) będzie dla wielu festiwalem wstrzeliwania się w remisy ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ja mam pytanie co do bonusu. Czy jeżeli zarejestruje się teraz w WH a dokonam pierwszej wpłaty 30.11 to będę upoważniony do FB??
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Warunki:

ZAPISY:
Zapisy trwają do 26.11.2011 roku do godz. 12:00 lub do 128 graczy/userów
LOSOWANIE:
Losowanie par odbędzie sie 27.11.2011 r. do godziny 12:00
termin zapisów minął, miało być losowanie z mniejszą ilością uczestników a tu nie ma nic...
 
Do góry Bottom