>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
II etap podliczony


Od razu uprzedzam pytania &quot;dlaczego mój Izrael/Francja został źle policzony:?:&quot; i odpowiadam - należy patrzeć czy podaje się kursy z dogrywką czy bez. Wszystkie typy na te mecze zostały sprawdzone pod tym kątem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Szczerze to nie wiem, po konkursie Marcin wszystko tutaj napisze co i jak, bo to on zajmuje się załatwianiem nagród.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wszystkie osoby z Top 10, czyli te, które brały udział w ostatnim etapie proszę o przesyłanie loginów ze Sportingbetu.

Czas na to macie do piątku do 24, myślę, że 5 dni to wystarczająco dużo czasu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Prawdopodobnie:
Aby móc wypłacić przyznany bonus, należy dokonać 6-krotnego obrotu bonusem po kursie minimalnym 1.70.
Jeśli będzie inny obrót to zaktualizuje informację.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Prawdopodobnie:
Aby móc wypłacić przyznany bonus, należy dokonać 6-krotnego obrotu bonusem po kursie minimalnym 1.70.
Jeśli będzie inny obrót to zaktualizuje informację.
Jako że jestem niecierpliwy to kilka minut od napisania postu z pytaniem jaki jest obrót, zadałem to samo pytanie na LC w Sportingbet i pani Ania napisała że obrót jest 3x 1.5, więc widzę tu małą rozbieżność. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom