>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

legia 122

legia

Użytkownik
Dzięki wszystkim za miłą zabawę ????
:browar565: Szczególne podziękowania dla organizatorów i opiekunów konkursu za włożony trud i wysiłek związany z konkursem.
Wszystkim nagrodzonym życzę udanego obrotu ????
Jeszcze czekamy tylko na wyłonienie dwóch szczęśliwców którzy za sumienne typowanie we wszystkich kolejkach wygrają po godzince z którąś z przemiłych Pań z serwisu xxxl :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jeszcze czekamy tylko na wyłonienie dwóch szczęśliwców którzy za sumienne typowanie we wszystkich kolejkach wygrają po godzince z którąś z przemiłych Pań z serwisu xxx :]
Za stówkę to jakaś wyeksploatowania milfa, standard to dwie stwóki :pP
W pewnym momencie byłem liderem ale grałem na fuksy to odpuściłem bo i tak wysoko bym skończył.
Gratulacje dla nagrodzonych i dzięki za sprawnie przeprowadzony konkurs ????
Żeby nie było tak wesoło to otrzymane nagrody trzeba obrócić x6 po min@1,80 z 3 zdarzeń:]
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jako że uśmiechnęło się do mnie szczęście w losowaniu 100 pln, to mam pytanie :
Rozumiem, że muszę wpłacić 100 i wówczas podwojona zostanie wpłata ? Bo już wygrałem 50 pln za kolejki i jest to moja 2.nagroda, a Tobet ma taką dziwną zasadę...
Jak ma to przebiegać ? Gdzieś się muszę zgłosić (live chat) w tej sprawie w odpowiednim czasie, czy jakiś kod dostanę ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No niekoniecznie... W Tobet jest zasada 1 nagroda / rok.
Wygrałem 50 zł za kolejkę, więc to jest ta 1.nagroda.
100 pln wylosowane to już 2.nagroda i ona jest bonusem 100 %, tylko nie jestem pewien czy wystarczy tylko wpłacić równowartość w odpowiednim czasie, czy coś jeszcze..?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ja w tym roku juz 2 albo 3 nagrody w Tobet wygrałem czyli kase i nie musialem nic wplacac zeby sie kasa pojawila na koncie
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
wiadomo skąd opóźnienie ?? bo ani widu, ani słychu kasy i jakiejkolwiek informacji...
podbijam
chyba Tobet zbankrutuje przez takie konkursy,skoro nagrody za kolejki jeszcze nie wpłynęły a gdzie tu te za końcową klasyfikację..
prosimy o jakieś info w tej sprawie,z góry dzięki
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Właśnie rozmawiałem z managerem Tobet i wyszło małe nieporozumienie.
Sprawa pozytywnie załatwiona, macie otrzymać bonusy w ciągu najbliższych godzin. Dodatkowo każdy otrzyma 10PLN więcej bonusu w ramach rekompensaty.
Lista za generalkę zostanie wysłana w ciągu 24h.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonusy za kolejkę 6-10 już na Waszych kontach. Osoby takie jak:
Szczypi*****, KART******, Nerekv****, szwedu****, Obserwator***** muszą najpierw dokonać wpłaty, aby aktywować bonus. (po dokonaniu wpłaty proszę upomnieć się do supportu o Wasz bonus, za co, gdzie wygrany itd.)
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom