>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

emde 0

emde

Użytkownik
w regulaminie wyczytałem że można dac najwięcej 5 typów a ile można dac najmniej :?: można typowac tzw. silngla :?:
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
czy to bedzie tak jak w kosz cupie i tenisowym ze daje np 5 meczy i np 2 nie wejda to AKO= te ktore weszly ?
W regulaminie pisze , wyrażnie !

Przykład kuponu

9/05/2006 / 17:30 Lukko Rauma - Saipa--- 1 - 1.85
19/05/2006 / 17:30 TPS Turku - Blues Espoo --- 1 - 2.05
19/05/2006 / 17:30 Jokerit Helsinki - Blues Espoo --- 1 - 1.62
19/05/2006 / 17:30 Ilves Tampere - Kalpa Kuopio --- 1 - 1.46
AKO = 8.97 zl

bJeśli Ilves przegrał. Wtedy liczymy następująco:
1,85*2,05*1.62=6.14

Wtedy nasze AKO=6.14.
 
emde 0

emde

Użytkownik
Przykład kuponu

9/05/2006 / 17:30 Lukko Rauma - Saipa--- 1 - 1.85
19/05/2006 / 17:30 TPS Turku - Blues Espoo --- 1 - 2.05
19/05/2006 / 17:30 Jokerit Helsinki - Blues Espoo --- 1 - 1.62
19/05/2006 / 17:30 Ilves Tampere - Kalpa Kuopio --- 1 - 1.46
AKO = 4,46 zl

bJeśli Ilves przegrał. Wtedy liczymy następująco:
1,85*2,05*1.62=6.14

Wtedy nasze AKO=6.14.
wydaje mi się że tutaj jest błąd bo AKO=4,46 powinno byc 8,97
 
W 2

wislak

Forum VIP
czy to bedzie tak jak w kosz cupie i tenisowym ze daje np 5 meczy i np 2 nie wejda to AKO= te ktore weszly ?
W regulaminie pisze , wyrażnie !

Przykład kuponu

9/05/2006 / 17:30 Lukko Rauma - Saipa--- 1 - 1.85
19/05/2006 / 17:30 TPS Turku - Blues Espoo --- 1 - 2.05
19/05/2006 / 17:30 Jokerit Helsinki - Blues Espoo --- 1 - 1.62
19/05/2006 / 17:30 Ilves Tampere - Kalpa Kuopio --- 1 - 1.46
AKO = 8.97 zl

bJeśli Ilves przegrał. Wtedy liczymy następująco:
1,85*2,05*1.62=6.14

Wtedy nasze AKO=6.14.
ok chcialem sie tylko upewnic bo ktos tam sie spytal o singla ????
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Mam pytniae takie , moża w tym turze stawiać na remis w jakimś meczu po 60 minutach ??? czy tylko na 1 lub 2 ???
 
O 0

okole

Użytkownik
kilka uwag i propozycji:
-w pkt.2 proponuje wykreślić wyraz &quot;lub&quot; i zastąpić go wyrazem &quot; x &quot;
-rozumię że gramy każde zdarzenie hokejowe (NHL,Ligi.Mistrzostwa itp.)
-co się stanie z kuponem na którym zabraknie którego z 4 warunków (np.data ,gozdina,bukmacher itp.)
-brak określenia do której min.przed rozpoczęciem zdarzenia- typujemy
-brak zastrzeżenia że nie wolno typować na raty
-brak decyzji co do tzw.&quot;pomyłek&quot; które dziwnym trafem pojawiają się w czasie konkursu
-proponuje skorzystać z doświadczeń gości którzy prowadzili konkurs tenisowy i przeżyli tam niezły horror.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
kilka uwag i propozycji:
-w pkt.2 proponuje wykreślić wyraz &quot;lub&quot; i zastąpić go wyrazem &quot; x &quot;
-rozumię że gramy każde zdarzenie hokejowe (NHL,Ligi.Mistrzostwa itp.)
-co się stanie z kuponem na którym zabraknie którego z 4 warunków (np.data ,gozdina,bukmacher itp.)
-brak określenia do której min.przed rozpoczęciem zdarzenia- typujemy
-brak zastrzeżenia że nie wolno typować na raty
-brak decyzji co do tzw.&quot;pomyłek&quot; które dziwnym trafem pojawiają się w czasie konkursu
-proponuje skorzystać z doświadczeń gości którzy prowadzili konkurs tenisowy i przeżyli tam niezły horror.
Kolego , konkurs jeszcze nie ruszyl ???? i wkrotce beda pewne zmiany....A To nie moj 1 konkurs na tym forum , wiec sie nie boj o doswiadczenie ????

p.s twoje propozycje beda rozpatrzone
 
dominic 0

dominic

Użytkownik
8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO SPOTKANIA, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE!
hmm a jezeli w kolejce są tylko 3 mecze i rywal da na kupon te 3 spotkania ?? ja bym zmienil zeby niedawac typu na tą sama druzynę w danej kolejce
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Hm, w regulaminie jest napisane, że typujemy 1 lub 2, chyba powinno byc 1, X, 2. To jak będzie??

Poza tym chyba powinno być, że nie typujemy tego samego zdarzenia, nie oddajemy tego samego typu w danym meczu, bo jeśli ktoś da 1 ja chyba będę mógł dać 2 w danym meczu, albo X????
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Hm, w regulaminie jest napisane, że typujemy 1 lub 2, chyba powinno byc 1, X, 2. To jak będzie??

Poza tym chyba powinno być, że nie typujemy tego samego zdarzenia, nie oddajemy tego samego typu w danym meczu, bo jeśli ktoś da 1 ja chyba będę mógł dać 2 w danym meczu, albo X????
Bedziesz mogl :] , Po prostu jest mala usterka w regulaminie...Konkurs sie jeszcze nie zaczal i mozna pozmieniać :] Wkrotce beda zmiany
 
M 0

miko.be

Użytkownik
6.Jak będą podliczane punkty w grupach?
W grupie będzie brana pod uwagę taka oto kolejność:
- punkty
- ilość trafionych meczy
- iloczyn kursów
Dzalej jest podane jak wypiczamy AKO. Troche tutaj nie rozumiem w regulaminie pisze jeszcze ze pkt za wygrana ale chodzi o to ze weszla druzyna z ako 1,02 i dostaje za nia 3 pkt czy jesli wygram kursem ako z przeciwnikiem czy tam ta liczba trafionych meczy.

To ma byc tak ze jak wejdzie mi 5 zadarzen to dostaje 15pkt??
 
P 0

precious-one

Użytkownik
8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO SPOTKANIA, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE!
hmm a jezeli w kolejce są tylko 3 mecze i rywal da na kupon te 3 spotkania ?? ja bym zmienil zeby niedawac typu na tą sama druzynę w danej kolejce
równiez bym to zmienił, np na takie cos, że z kuponem przeciwnika moga zgadzac się 3 mecze a reszta musi byc inna...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO SPOTKANIA, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE!
hmm a jezeli w kolejce są tylko 3 mecze i rywal da na kupon te 3 spotkania ?? ja bym zmienil zeby niedawac typu na tą sama druzynę w danej kolejce
równiez bym to zmienił, np na takie cos, że z kuponem przeciwnika moga zgadzac się 3 mecze a reszta musi byc inna...
Nie!! Nie!! Nie!! Nie kombinuj!!

Będzie tak jak w innych konkursach, ze można dawać te same mecze ale inne typy, oczywiście prawdopodonie tak będzie :p
 
P 0

precious-one

Użytkownik
to była tylko propozycja, ale trzeba nad tym sie zastanowic, bo np. dzisiaj jest bardzo mało meczy w hokeja i co w takim wypadku pozostaje typowac jak ktos nie zdazy przed przeciwnikiem...
 
Do góry Bottom