>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

A 24

aereesteeo

Użytkownik
Oberstdorf 29.12.2013 (I konkurs)

1. Severin Freund - Ammann @ 2 @ 1,86 ✅ 86
2. Bardal- Ammann @ 2 @ 2.04 ✅ 104
3. Jan Ziobro- Ito @ 1 @ 1.85 ⛔ 100
4. Noriaki Kasai- Richard Freitag @ 1@ 1,75 ✅ 75
5. Gregor Schlierenzauer - Severin Freund@ 1 @ 1.60 ✅ 60

Wszystkie kursy Betsson

✅ 225
Zdaje się że trzy z powyższych zakładów są nieregulaminowe. W typach 1,2,5 powtarzają się zawodnicy.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dobra kolejka podliczona. Sprawdzać to ogarnę tabelkę
Żeby uprzedzić pytania:
Pary
Kasai-Takeuchi
Diethart - Ziobro
z Sportingbet zostały anulowane i otrzymaliście za nie zwrot. To samo tyczy się pary Loitzl-Fannemel. Ci co podali typ z dzisiejszej oferty Sportingbet dostali ZWROT bowiem Fannemel nie przebrnął kwalifikacji. Ci co podali taki typ przed kwallifikacją typ mają rozliczony normalnie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ci co podali typ z dzisiejszej oferty Sportingbet dostali ZWROT bowiem Fannemel nie przebrnął kwalifikacji.
Wg mnie ⛔ 100. Nie przebrnął kfali czyli jest nizej niż jego rywal h2h.

Ale zdarzenie zostało wycofane z oferty. Po raz kolejny dziś SB zrobiło psikusa i wystawił parę gdzie zawodnik nie powinien być wystawiony. Jeżeli ktoś podał to zdarzenie przed kwalami dostał normalne rozliczeni. Dziś kilka osób dało 1 bo wiadomo było, że Fannemela nie ma w konkursie, ogarnął też SB i oferta wycofana. Tak więc ZWROTY pozostają
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
O 11:45 zostały zamknięte tak jak i u innych bukmacherów ponieważ rozgrywane są aktualnie treningi i kwalifikacje. Oferta pojawi się ponownie w godzinach wieczornych zapewne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chłopaki usuńcie moje posty, brałem od innych użytkowników, a widzę, że wycofane, to podam jak wrócę z sylwestra. Sorry za zamieszanie.
http://forum.bukmacherskie.com/f440/garmisch-partenkirchen-01-01-2014-ii-konkurs-101199.html#post4130578
http://forum.bukmacherskie.com/f440/garmisch-partenkirchen-01-01-2014-ii-konkurs-101199.html#post4130581
//done
haha jakies jaja, bierze od kogoś typy gdy nie ma kursów kiedy kwlaifikacje trwaja w najlepsze i jeszcze pisze aby mu anulować dane typy. Dobry gościu!
Za takie coś to dyskwalifikacja z konkursu a nie &quot;sorry za zamieszanie i usuńcie typy bo podałem złe&quot;.
Więc dla mnie DSQ z miejsca od razu, a takich osobników jest bankowo wiecej...
 
psm 921

psm

Użytkownik
ef beer,od 18 zaczely wskakiwac typy na betsson bo sam na nie czekalem,teraz jest dopiero 10 par h2h ale zadnej z Twoich nie ma...
HTML:
1. Bardal - Kasai - 1 @ 1,76 Betsson
2. Ziobro - Tepes - 1 @ 1,60 Unibet
3. Ito - Kofler - 1 @ 1,86 Betsson
4. Stoch wygrywa konkurs @ 5 B365
5. Diethart - Prevc - 1 @ 1,72 Betsson
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
i jeszcze jedno pytanie
czy osoby odpowiedzialne za prowadzenie konkursu maja jakis wglad na to czy takowe zdarzenie jest w ofercie i jaki kurs zostal wystawiony w danym momencie? bo mam wrazenie ze niektorzy podaja typy z kosmosu takich ktorych nie ma w ofercie chociazby typy uzytkownika wislaks ???? z calym szacunkiem ale grajmy uczciwie
 
W 26

wislaks

Użytkownik
i jeszcze jedno pytanie
czy osoby odpowiedzialne za prowadzenie konkursu maja jakis wglad na to czy takowe zdarzenie jest w ofercie i jaki kurs zostal wystawiony w danym momencie? bo mam wrazenie ze niektorzy podaja typy z kosmosu takich ktorych nie ma w ofercie chociazby typy uzytkownika wislaks ???? z calym szacunkiem ale grajmy uczciwie
który dokładnie?
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
który dokładnie?
wlasciwie to wszystkie ????

1. Bardal - Ammann 1 1.86 Betsson - nie wiem skad taki kujrs, zaraz jak sie pojawila oferta kurs byl w granicach 1.75
2. Takeuchi- Ito 2 1.90 Betsson
3. Diethart - Prevc 1 1.72 Betsson - para widmo ????
4. Morgenstern - Kasai 1 1.81 Betsson - jw
5. Stoch - Schlierenzauer 1 1.86 Betsson - taa a swistak siedzi...
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ef beer,od 18 zaczely wskakiwac typy na betsson bo sam na nie czekalem,teraz jest dopiero 10 par h2h ale zadnej z Twoich nie ma...
HTML:
1. Bardal - Kasai - 1 @ 1,76 Betsson
2. Ziobro - Tepes - 1 @ 1,60 Unibet
3. Ito - Kofler - 1 @ 1,86 Betsson
4. Stoch wygrywa konkurs @ 5 B365
5. Diethart - Prevc - 1 @ 1,72 Betsson
potwierdzam no poprostu typy widmo ????

ps. nie wstyd wam takie wały robic? ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dokładnie, poza tym też mogą być sytuacje gdy ktoś przepisuje typy z 3 postów wyżej,ale podane przed kwalifikacjami,a po kwalifikacjach są już inne i wiadomo,że np na Dietharta poleciały na łeb na szyję, proponuję dokładnie weryfikować godzinę podania typu (i istnienia danego typu w ofercie buka w tym czasie).
&quot; brałem od innych użytkowników&quot; - pisze kolo bez żenady w poście o konkursie w którym chodzi o to kto najlepiej wytypuje i jeszcze w trakcie kwali które pewnie niekorzystnie zmieniły te kursy.
 
Do góry Bottom