>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

K 40

kris_pl

Użytkownik
3. Gracz musi posiadać aktywne konto w Sportingbet tzn. minimum jeden depozyt w ostatnich 90 dniach. W innym przypadku nagrody nie otrzyma.
W przypadu ewentualnej nagrody:
Czy mozna wplacic depozyt po fakcie, gdy bedzie juz wiadomo czy sie jest w TOP 10? Jak sie liczy te &quot;ostatnie 90 dni&quot;?
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
1. Kraft - Kraus 1 @ 1,75 Betsson
2. Morgenstern wygra zawody @ 2.50 Unibet
3. Diethart TOP 3 @ 2,05 Unibet
4. Stoch - Schlierezauer 1 @ 1.75 Sportingbet
5. Neumayer - Fettner 1 @ Unibet
prosze o dodanie kursu ostatniej pozycji
Neumayer - Fettner 1 @ 1,50 Unibet
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Sportingbet jednak tym razem wrzucił pary H2H w ostatniej chwili,jeśli nadzorujący uzna,że zamiana w parze Kasai - Prevc z Unibet na Sportingbet i z kursu 2,00 na 2,3 jest ok,to prosiłbym o taką zmianę bo jest jeszcze godzina do rozpoczęcia treningów,jeśli natomiast nie ma poprawek to ok.
Po prostu SB nie wystawiał h2h w 2 poprzednich konkursach i nie liczyłem,że zrobi to tym razem,sprawdziłem ok 12stej i nie było tych par.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
5. Thomas Morgenstern -Simon Ammann 1 @ 2.31 w moim typie pojawił sie bład.tutaj na ammana jest typ. moje przeoczenie, teraz sprawdzałem co stawialem i wychwyciłem błąd.Aby nie bylo ze oszukuje na kursie.Zdążyłem napisać przed skokami tych dwoch skoczkow.Jak jeszcze może mi poprawić moderator to dziękuję a jak nie to minus 100 pkt.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
No i tak o to nadszedł koniec Turnieju Czterech Skoczni, a wraz z nim konkursu, który zorganizowaliśmy dla Was wraz z bukmacherem Sportingbet. Dokładny wgląd do wyników możecie sprawdzić w dziale Tabela konkursowa. Poniżej podaję rozpiskę zwycięzców wraz z przyznanymi nagrodami.
porugalia (1 miejsce) - 250zł
Chemiczny ( 2 miejsce ) - 150zł
dawczan (3 miejsce) - 125zł
nicolaus (4 miejsce) - 50zł
valderrama (5 miejsce) - 50zł
Adhemar (6 miejsce) - 50zł
emil1702 (7 miejsce) - 50zł
avv1910 (8 miejsce) - 25zł
bam14 (9 miejsce) - 25zł
RADULA (10 miejsce) - 25zł
Użyrkownik nicolaus jako, że ma bardzo słaby wkład merytoryczny na forum (ogranicza się jedynie do DNTB i suchych typów w temacie) ,a w trakcie konkursie nie napisał ŻADNEJ merytorycznej analizy, co było poniekąd obowiązkem, zostanie tymczasowo pozbawiony nagrody. Administracja forum zdecyduje co dalej idam Ci znać co i jak na PW.
Co do pozostałych - loginy możecie podsyłać mi na PW w takim o to zapisie:

temat: TCS
- zajęte miejsce
- login z Sportingbet
- ID
- nagroda.

Mam nadzieję, że konkurs Wam się podobał i nie macie większych uwag. Ja osobiście starałem się jak najszybciej tylko mogłem wszystko ładnie podliczać i myślę, że nie wyszło to najgorzej. ???? Jeszcze raz DZIĘKI za zabawę i życzę powodzenia w obracaniu bonusu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Fajny konkurs,sprawnie przeprowadzony,prowadzący na pewno dobrze się spisał.
Co do uwag:
- Typy długo terminowe były mocno przewartościowane,gdyby nie zaskakujące rozstrzygnięcia,mocno namieszałyby w klasyfikacji końcowej, z drugiej strony każdy typ w tych długoterminowych typach był tak samo &quot;płatny&quot;,więc nic dziwnego,że na forum bukmacherskim każdy raczej widział value w typowaniu Stocha,Bardala czy Schlierenzauera bardziej niż Dietharta czy Koivurante.
W sumie do zgarnięcia z tych typów było ponad 1100 pkt czyli więcej niż miał zwycięzca,a to było tylko kilka typów,bez codziennej analizy,sprawdzania wyników treningów i kursów u różnych buków,widziałbym tu mniejszą liczbę punktów lub bonus procentowy (dodany do końcowej punktacji) za trafne typy.
- czasami ciężko się było zdecydować,czy brać teoretycznie bardziej pewne kursy (1,3-1,7) czy ryzykować obstawiając zwycięzce po kursach&gt;4.
Proponowałbym bonus za &quot;stały plus&quot;,np +10% za wszystkie 4 dni na plusie,+5% za 3 dni na plusie,dodawane do ogólnej punktacji.
To oczywiście takie przemyślenia na poczet przyszłych konkursów,które mam nadzieję nastąpią.
Gratuluje wszystkim.
 
anzelmo 152,7K

anzelmo

Użytkownik
konkurs super graty dla najlepszych - szkoda ze forum muli i troszkę to stanowi problem a wiec żeby sie polepszyło w tym temacie i będzie super
 
Do góry Bottom