>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Trzeba wierzyć, że Betters wystawi więcej typów na drużynówkę w skokach i że na dziś i jutro pojawi się oferta na biegi, w przeciwnym razie niestety bardzo wiele osób będzie niesklasyfikowanych.

Betters - jeśli to czytacie - uratujcie nam konkurs :D
 
R 701,2K

rr62dga

Użytkownik
drużyny można użyć tylko raz zatem poskładanie logicznych 6-8 zakładów z tej mini oferty jest mało realne- betters raczej nie zareklamował się tutaj....
 
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
20 typów dało się uzbierać. 4 wydarzenia po 10 różnych par było plus wygrana podium. Dzisiaj faktycznie jest słabo więc wprowadzę zmianę w regulaminie.

Skoro dotychczas było 20 min typow na 5 wydarzeń to daje po 4 typy na wydarzenie. Zakładając że dziś da radę tylko połowę tego to zróbmy tak żeby 2 wydarzenia zamiast 4 było dzisiaj konieczne.

Czyli zmieniam liczbę minimalna z 20 do 18.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaraz oferta na skoki zostanie zdjęta. Czyli nic ciekawego nie dodali. Pozostaje w takim razie ufać, że zechcą na jutro wystawić ofertę na biegi mężczyzn na 50 km. Z tego co widzę blisko 1/4-1/3 uczestników uratowałoby to przed dyskwalifikacją :D
 
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zaraz oferta na skoki zostanie zdjęta. Czyli nic ciekawego nie dodali. Pozostaje w takim razie ufać, że zechcą na jutro wystawić ofertę na biegi mężczyzn na 50 km. Z tego co widzę blisko 1/4-1/3 uczestników uratowałoby to przed dyskwalifikacją :D
No coż, taki mamy klimat :D
 
S 28,6K

sobolekk

Użytkownik
Niech to będzie przestroga przed kolejnymi konkursami żeby sprawdzać ofertę u danego buka. To co zrobili na drużynowke to już śmiech. 3 pary których nie można ze sobą kombinować ani nawet kombinować ze zdarzeniami z innych dyscyplin .Ja już po 1 kolejce wiedziałem że to nie ma sensu
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
To jak sa w końcu liczone długoterminowe? Za 100 czy po 50 za pytanie?
Po 100 pkt.

Zakręciłem się, ale tak to jest czasami, jak się wraca do domu po 11h pracy i jeszcze ogarnia konkurs. Pomyliłem z punktami za analizę. Będę korygował to dziś wieczorem, dotyczy to wszystkich osób, bowiem wszystkim pomyłkowo policzyłem po 50. Jeśli ktoś jeszcze gdzieś u siebie widzi błąd (poza punktami za typy długoterminowe), to proszę o info.
 
Do góry Bottom