>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.

Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W związku z bardzo słabą frekwencją zapisy zostały wydłużone do 2 października.
Jeśli do tego czasu nie uzbiera się liczba 64 uczestników to konkurs nie odbędzie się. W jego miejsce wskoczy inny konkurs.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
;)dziwisz sie ze nie ma chetnych , bo tu i tam jakies wplaty trzeba dokonac to po pierwsze , a po drugie oferta oddsringu jest ``uboga`` jak brak deszczu w kraju
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Zagrajmy w kilka osób mniej ????
zgadza sie można zabawe zaczynac kilka osob mniej nie przeszkodzi, napewno pary się utworzy.Czy ktos przeliczył ilu sie zapisałó?,może ktos dokoptuje , a jak nie od przyszłego weekendu ruszyc z zabawą.;) Ja juz depozyt dokonałem o obróciłem.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Konkurs to powinna być kasa do wygrania. Co to za wygrana jak najpierw trzeba wpłacić. hahaha
Weź się gościu nie ośmieszaj... Jak w lotto chcesz wygrać to chyba idziesz i najpierw kupujesz los...

Więc prosta sprawa że jak chcesz coś wygrać na forum to najpierw wpłacasz.

A poza tym nikt Cię nie zmusza do brania udziału i tym samym akceptacji regulaminu...
 
D 706

don1

Użytkownik
Weź się gościu nie ośmieszaj... Jak w lotto chcesz wygrać to chyba idziesz i najpierw kupujesz los...


Więc prosta sprawa że jak chcesz coś wygrać na forum to najpierw wpłacasz.


A poza tym nikt Cię nie zmusza do brania udziału i tym samym akceptacji regulaminu...
Ale porównanie hahaha Jakby były nagrody takie samie jak w lotku to by była inna rozmowa. HAHAH dorzucił nieźle do pieca HA HA
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
a jakby szanse na wygranie były takie jak w lotku to jaka by była rozmowa? ????
a po za tym przecież ten depozyt to kilkanaście może kilkadziesiąt zeta, dziwne że stanowi to dla Ciebie problem. W sumie to tylko dla Ciebie stanowi problem inni nie zgłaszają zastrzeżeń ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Adminie zdejmij ten naglowek ;Start konkursu: xx.09.2016 lub zmień na inny miesiąc ! albo napisz czy będzie ten konkurs albo nie . Szkoda było wpłate robic, chociaż obróciłem , ale to takie naciąganie by wpłacać a nie ma efektu w postaci konkursu.
 
Do góry Bottom