>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przychylam się do prośby Psotnicka, zaraz wstawię screena z meczami w tym temacie. ????
E: Założę nowy temat, żeby każdy to zauważył. ????
Akurat chodziło o INTELA, bo to jego konkurs i on tu rządzi, dobrze by było, żeby się wypowiedział. Żeby nie było niedomówień.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dobra, Panowie - widać, że coś nie tak było u buka, bo nie sądzę, żeby ktoś, kto podaje cały czas dobre typy nagle zrobił błędy.

W związku z tym zaliczam typowania w 1/4 i zmieniam regulamin, wykasowując obowiązek podawania czasu polskiego, bo za dużo komedii było z tym związanych.

Będziemy się tego trzymali w 1/4, 1/2, finale i kolejnych edycjach - podajemy godzinę, ale w jakiej strefie czasowej, to już nie gra roli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
dziwne ze buk sam sie w tym mota,
wg tego co jest dzis wizards graja o 1, u buka jest 1 CET (czyli teoretycznie sie nie zgadza)
wczoraj kopiowalem z tego miejsca jaki mam zaznaczony na screenie, kolega ktory tez typowal ten mecz mial jeszcze inny czas...
brawo Intel!
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobra, Panowie - widać, że coś nie tak było u buka, bo nie sądzę, żeby ktoś, kto podaje cały czas dobre typy nagle zrobił błędy.

W związku z tym zaliczam typowania w 1/4 i zmieniam regulamin, wykasowując obowiązek podawania czasu polskiego, bo za dużo komedii było z tym związanych.

Będziemy się tego trzymali w 1/4, 1/2, finale i kolejnych edycjach - podajemy godzinę, ale w jakiej strefie czasowej, to już nie gra roli.
Tam u nich się coś popieprzyło po zmianie czasu na czas letni, wcześniej nie było takich problemów. Na czym to polega nie wiem.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Wszystko zależy od ustawień przeglądarki - oba spotkania są +1 godzina do czasu polskiego, czyli na to wygląda, że przeglądarka pokazywała Ci dobrą godzinę i niepotrzebnie dodałeś.
czyli wygląda na to że jednak to nie była moja winna z tymi złymi godzinami
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
czyli wygląda na to że jednak to nie była moja winna z tymi złymi godzinami
Najprawdopodobniej to była jednak Twoja wina, ponieważ większość spotkań podałeś dobrze, a tylko kilka niepoprawnie.

Problem z bukiem pojawił się dopiero dzień później, kiedy trzech zawodników naraz porobiło błędy.

Została podjęta taka, a nie inna, decyzja, że zmieniamy regulamin od 1/4 i niestety już tego nie cofnę. Nigdy nie będzie tak, żeby wszyscy naokoło byli zadowoleni.
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tak gwoli ścisłości to wygrałem swój mecz 6-4, ale to chyba nie ma większego znaczenia. ????

INT - dla prestiżu ma, poprawione ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dopisałem punkt o tym, jeśli żaden z graczy nie zdobędzie koszy (byłoby nonsensem, żeby w takiej sytuacji przyznawać po punkcie ???? ):
- Jeżeli w pojedynku danej rundy każdy z graczy zdobędzie taką samą ilość koszy, mamy remis i każdy z graczy otrzymuje punkt
- Jeżeli żaden z graczy nie trafi żadnego typu, żaden nie otrzymuje punktów

Przykład: Jeśli mamy 0:0 i gramy pierwsze spotkanie w play off do 2 zwycięstw i razem zdobyliśmy po 4 kosze, wynik po pierwszym meczu brzmi 1:1 - jeśli nie zdobyliśmy żadnych koszy, wynik nadal wynosi 0:0
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
11 stron w temacie i pewnie 10 to narzekania bo ktoś nie ponumerował typów i ma nieuznane, komuś coś nie pasuje i chce rezygnować, ostatnio był zmieniony regulamin dla graczy żeby zła godzina nie przekreślała szans na trafienie to było ok, teraz punkt który prawdopodobnie nawet nie znajdzie zastosowania i znowu jakieś problemy. Więcej pretensji niż grania, niektórym to się bardzo musi nudzić. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Święta prawda - następna edycja będzie już dzięki tej dopracowana, więc mniej będzie niejasności regulaminowych, choć myślę, że i tak nie jest źle ;)
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
3 kolejka: sobota 25.04 - wtorek 28.04
2. dawid1892 - psotnick

1. 25 Kwi 02:05 CET Toronto Raptors @ Washington Wizards | Washington Wizards @ 1.50
2. 25 Kwi 02:05 CET Toronto Raptors @ Washington Wizards | Powyżej (102.5) @ 2.50

William Hill
W drugim typie chodziło oczywiście o over pkt Wizards, nie wiem gdzie to zniknęło &quot;Washington Wizards&quot;. Do niczego innego taka linia nie pasuje, na Toronto linie były sporo niższe. Zresztą oba typy obliczone na kiepską obronę Toronto, dlatego win Wizards i ich over pkt po wyższej linii niż standardowa.
http://ads2.williamhill.com/redirect.aspx?pid=3464647&amp;lpid=1470166524&amp;bid=1471630147
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W drugim typie chodziło oczywiście o over pkt Wizards, nie wiem gdzie to zniknęło &quot;Washington Wizards&quot;. Do niczego innego taka linia nie pasuje, na Toronto linie były sporo niższe. Zresztą oba typy obliczone na kiepską obronę Toronto, dlatego win Wizards i ich over pkt po wyższej linii niż standardowa.
Z perspektywy zasad typ jest błędny, jednak z racji tego, że są to półfinały, decyzję o zaliczeniu lub niezaliczeniu pozostawiam Twojemu przeciwnikowi.
 
Do góry Bottom